متخصص ریه

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر مهری رشیدی
دکتر مهری رشیدی

متخصص زنان و زایمان

89
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر امیر طاهر شهری
دکتر امیر طاهر شهری

متخصص دامپزشک

53
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر روشان بیرگانی
دکتر روشان بیرگانی

متخصص عمومی

51
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر الهه میرزایی
دکتر الهه میرزایی

متخصص عمومی

42
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر ریحانه صاحب کشاف
دکتر ریحانه صاحب کشاف

متخصص زنان و زایمان

42
5

امتیاز و نظر

متخصص ریه

متخصص ریه یکی از مهم‌ترین اندام‌های دستگاه تنفسی انسان است. وظیفه‌ی اصلی ریه‌ها جداسازی اکسیژن از هوا و انتقال آن به دستگاه گردش خون و خارج کردن دی‌اکسید کربن از بدن است. بررسی و درمان اختلالات مربوط به شش‌ها و سایر اجزای دستگاه تنفسی برعهده متخصصین ریه است. چنان‌چه اخیرا دچار مشکلات تنفسی شده‌اید، متخصص ریه در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند.

امروزه نیز  باتوجه به شیوع فراوان ویروس کرونا-کووید19 و تاثیرات گوناگونی که بر روی سیستم تنفسی می‌گذارد، میزان مراجعه به این گروه از پزشکان بسیار بیشتر از قبل شده است. علائم مربوط به سیستم تنفس را جدی بگیرد و درصورت بروز هریک ابتدا با پزشک عمومی مشورت کنید تا چنانچه صلاح دید شما را به یک متخصص ریه ارجاع دهد.

چه زمانی باید به متخصص ریه مراجعه کنیم!

بیماری های ریه منجر به اختلال در عملکرد سیستم تنفسی و ریه ها می گردند و فرد با احساس مشکل در تنفس یا تنگی نفس به پزشک ریه مراجعه می کند. بیماری های ریه علل مختلفی دارند، به طور مثال برخی افراد با عفونت های ریه و برخی دیگر با بیماری های محیطی ریه مانند آسم یا سرطان ریه به پزشک متخصص مراجعه می کنند.

این بیماری های ریه ممکن است بافت ریه، عروق ریه و یا راه های هوایی را درگیر نمایند. یک دکتر ریه ممکن است به عنوان تنها متخصص واجد شرایط در برخی زمینه ها فعالیت کند یا به عنوان بخشی از تیم متشکل از پزشک مراقبت های اولیه، آنکولوژیست، روماتولوژیست، جراح سینه، قلب، ژنتیک، متخصص آلرژی، متخصص تنفسی و متخصص مراقبت های ویژه فعالیت کند.

بیماری هایی که دکتر ریه میتواند آنها را درمان کند:

دریافت ویزیت آنلاین متخصص ریه

برای انتخاب پزشک متخصص از لیست بهترین پزشکان متخصص ریه می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص ریه

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین متخصص ریه را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک متخصص ریه

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.