دامپزشکی

دریافت نوبت و مشاوره تصویری با دامپزشک

دریافت نوبت و مشاوره تصویری با دامپزشک

مشاوره تصويری با دامپزشک

دریافت نوبت و مشاوره تصویری با دامپزشک

نگهداری از حیوان خانگی دقیقا همانند نگهداری از بچه است . داشتن حیوان خانگی تجربه ای مملو از عشق، خوشبختی، شادی و غرور برای افراد به همراه دارد و می تواند رنگ و بوی زیبایی به زندگی آنها ببخشد. نگهداری از حیوانات برای افرادی که اولین بار، مسئولیت نگهداری از حیوان خانگی را قبول می کنند، ممکن است کمی سخت و دشوار باشد. از طرفی هم، داشتن یک برنامه روزمره دقیق روزانه، برای سلامتی حیوان خانگی امری ضروری محسوب می شود و فردی که مسئولیت نگهداری حیوانی را بر عهده دارد باید به تمام مسائل دقت داشته باشد. همانگونه که می دانید امروزه در کشور ایران افراد زیادی در خانه خود پت دارند و به خوبی با هم زندگی می کنند اما ممکن است برای برخی از افراد به خاطر سپردن تمام کارهایی که باید از بیرون رفتن، تغییر جعبه بستر، بردن حیوان خانگی به دامپزشکی و … انجام دهد، طاقت فرسا و سخت به نظر بیاید. اگر شما هم در خانه از حیوانی نگهداری می کنید أصلا نگران نباشید چرا که یکی از مواردی که می تواند به صاحبان حیوانات خانگی در زمینه بررسی رفتار ها و مشکلات نگهداری از حیوانات کمک کند، استفاده از خدمات دامپزشک آنلاین و مشاوره تصویری با دامپزشکان است.

ما در این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک به موضوع دریافت نوبت و مشاوره تصویری با دامپزشک اشاره خواهیم کرد. همراه ما باشید و به خواندن این مطلب از سری مقالات ادامه دهید.

برای درمان مشکلات حیوانات خانگی خود بر روی دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید.

 

مشاوره تصویری با دامپزشک آنلاین

مشاوره تصویری با دامپزشک آنلاین

 

دامپزشک آنلاین

دامپزشک آنلاین، روشی نوین است تا بتواند به صاحبان حیوانات خانگی کمک کند. با استفاده از خدمات دامپزشکی آنلاین ، صاحبان پت می توانند به راحتی مشکلات رفتاری و مربوط به سلامتی حیوان خانگی خودشان را در کمترین زمان و اسرع وقت برطرف کنند و از دامپزشک مشاوره آنلاین بگیرند. قطعا هیچ فردی دلش نمی خواهد که حیوان خانگی اش بیمار باشد یا اینکه کسالتی داشته باشد چون همین ناراحتی ها بسیار نگران کننده است و استرس زیادی به همراه دارد. ازپزشک با ارائه خدمات دامپزشکی آنلاین به راحتی برای افراد امکان برقراری ارتباط آنلاین با دامپزشکان را فراهم کرده است. دامپزشک، یک متخصص پزشکی است که از سلامت حیوانات محافظت می کند. به این صورت که دامپزشکان می توانند با توجه به مهارت و علمی که دارند بیماری های حیوانات را تشخیص داده و کنترل کنند. همچنین دامپزشکان این علم را دارند تا بتوانند حیوانات بیمار و آسیب دیده را درمان کنند. آنها همچنین به صاحبان حیوانات در مورد مراقبت صحیح از حیوانات خانگی و دام های خود توصیه های لازم را ارائه می دهند تا از این طریق شرایط را برای حیوانات و صاحبان آنها راحت بسازند.

با اینکه خدمات دامپزشکی آنلاین هنوز یک ایده جدید در ایران است اما ازپزشک این خدمات را به صاحبان حیوانات خانگی ارائه می دهد. شاید از خدمات دامپزشکی آنلاین تعجب کنید و آن را غیر ممکن بدانید اما از نظر ما، صاحبان حیوانات خانگی به سه دلیل نیاز دارند تا از خدمات دامپزشکی آنلاین استفاده کنند و تضمین کننده سلامتی حیوانات خود باشند . در ادامه به توضیح مفصل خواهیم پرداخت.

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

مشاوره آنلاین دامپزشکی

یکی از سه دلیل اصلی استفاده از خدمات دامپزشک آنلاین و ویزیت دامپزشکی ، در دسترس بودن هر ساعت از شبانه روز افراد به پزشک حیوانات است.

شما با استفاده از خدمات دامپزشک آنلاین و ویزیت دامپزشکی می توانید، از هر جای ایران به مراقبت های بهداشتی حیوان خانگی خود دسترسی پیدا کنید که برای این کار تنها به یک تلفن هوشمند و دسترسی به اینترنت نیاز دارید.
دلیل دوم مقرون به صرفه بودن خدمات دامپزشک آنلاین است. قطعا حیوان خانگی شما به واکسن، ملاقات با دامپزشک، دارو، استحمام و نظافت نیاز دارد. همه این موارد می توانند تا حدود زیادی هزینه نگهداری از حیوان خانگی را برای شما افزایش دهند. در این زمان خدمات دامپزشکی آنلاین می تواند در صرفه جویی در وقت، هزینه و زحمت های نگهداری از حیوانات به شما کمک کند. در خدمات دامپزشکی آنلاین، دیگر مجبور نیستید به صورت حضوری به مراکز دامپزشکی مراجعه کنید. شما می توانید به راحتی از خانه خود با دامپزشک تماس بگیرید و از این طریق استرس کمتری برای حیوان خانگی خود فراهم کنید .

پیشگیری بهتر از درمان است. با استفاده از خدمات دامپزشک آنلاین و ویزیت دامپزشکی، شما می توانید با یک روش کاملا مقرون به صرفه و با صرفه جویی در وقت و زمان خود به راحتی با دامپزشک در ارتباط باشید. با برنامه ریزی آنلاین و قیمت گذاری منصفانه دیگر نیازی به تردید در بررسی سلامت حیوان خانگی نیست.

در خدمات دامپزشک آنلاین، شما به راحتی می توانید با دامپزشکان با تجربه، یک مشاوره نوشتاری یا چتی، صوتی و حتی تصویری داشته باشید. علاوه بر آن، دریافت خدمات دامپزشکی در منزل برای حیوانات خانگی، فرصت دیگری برای استفاده از خدمات آنلاین سامانه ازپزشک است. برای این کار کافیست ، اپلیکیشن بیمار ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و از خدمات دامپزشکی آنلاین بهره ببرید.

پیشنهاد مقاله: ۱۰ نشانه مسمومیت گربه + سایت دامپزشکی

 

مزایای مشاوره تصویری و ویزیت دامپزشکی آنلاین

 آرامش خاطر در مورد طیف وسیعی از مسائل و بیماری ها

 • ویژگی پیام رسانی و استفاده از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • مدیریت سلامت حیوانات خانگی
 • مشور تبا دامپزشکان حتی در تعطیلات
 • کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی حیوانات خانگی

 

مزیت های ویزیت دامپزشکی آنلاین

مزیت های ویزیت دامپزشکی آنلاین

 

شما با استفاده از خدمات دامپزشک آنلاین به راحتی می توانید در هر کجا که هستید به یکی از دامپزشکان دسترسی داشته باشید . سالم و شاد نگه داشتن حیوان خانگی بسیار مهم است  و تنها بخش کوچکی از وظایف نگهداری را شامل می شود. از این رو دامپزشکی که انتخاب می کنید باید توانایی و ویژگی هایی که در ادامه عنوان می کنیم را داشته باشد :

 

 1. پزشک باید بتواند زخم ها را معالجه و پانسمان کند.
 2. مشکلات بهداشتی حیوانات را تشخیص دهد.
 3. بسته به علمی که دارد جراحی جزئی تا پیچیده را انجام دهد.
 4. عفونت حیوانات را مداوا کند .
 5. مراقبت های پیشگیرانه را برای حفظ سلامت دام فراهم کند.
 6. در مورد تغذیه، رفتار و تولید مثل حیوانات مشاوره های لازم را بدهد
 7. دامپزشک باید اطلاعات لازم در مورد حیوانات را در اختیار شما قرار دهد.
 8. و از همه مهم تر دامپزشک باید آشنایی کامل را نسبت به حیوانات خانگی و اهلی مشکلات آنها داشته باشد .

 

برای راحتی و آسایش حیوان خانگی خود، حتما از دامپزشک سوال کنید و مشاوره تصویری بگیرید. شما با استفاده از خدمات دامپزشک آنلاین و ویزیت دامپزشکی می توانید سلامتی حیوان خانگی خود را تضمین کنید و مراقب سلامتی دلبندتان باشید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله کمک های اولیه برای حیوانات خانگی در سایت دامپزشکی 

 

تصویر دکتر حسن بهلولی

حسن بهلولی

دامپزشک

تصویر دکتر امیر طاهر شهری

امیر طاهر شهری

دامپزشک

تصویر دکتر عباس رضائی

عباس رضائی

دامپزشک

تصویر دکتر منصور آدینه محمدی

منصور آدینه محمدی

دامپزشک

تصویر دکتر محمد نوروزی

محمد نوروزی

دامپزشک

تصویر دکتر امیر مدالی

امیر مدالی

دامپزشک

تصویر دکتر علیرضا لطفی

علیرضا لطفی

دامپزشک

تصویر دکتر سالار حقیری

سالار حقیری

دامپزشک

تصویر دکتر فاطمه اعتمادی

فاطمه اعتمادی

دامپزشک

تصویر دکتر ابراهیم گلزار

ابراهیم گلزار

دامپزشک

تصویر دکتر حسنا صدرا

حسنا صدرا

دامپزشک

تصویر دکتر بهزاد ببری

بهزاد ببری

دامپزشک

تصویر دکتر شهرزاد حسینی

شهرزاد حسینی

دامپزشک

تصویر دکتر فرید جعفریه

فرید جعفریه

دامپزشک

تصویر دکتر جلال سلیمانزاده

جلال سلیمانزاده

دامپزشک

تصویر دکتر سید کاظم کواری قطبی

سید کاظم کواری قطبی

دامپزشک

تصویر دکتر مجتبی سخایی

مجتبی سخایی

دامپزشک

تصویر دکتر خالد محمودی

خالد محمودی

دامپزشک

تصویر دکتر سید امیر فرخی فر

سید امیر فرخی فر

دامپزشک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.