متخصص آلرژی و ایمنی شناسی

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر علی پوروالی
دکتر علی پوروالی

متخصص ایمنیشناسی و آلرژی

14
4

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

دریافت ویزیت آنلاین متخصص آلرژی و ایمنی شناسی

برای انتخاب متخصص آلرژی و ایمنی شناسی از لیست بهترین پزشکان متخصص می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

چه زمانی به متخصص آلرژی مراجعه کنیم!

بهترین دارو برای آلرژی، اجتناب از آلرژن‌ها است. پزشک متخصص آلرژی می‌تواند به شما بیاموزد چطور خود را از محرک‌های این بیماری، آن‌هم رایگان و بدون نیاز به دارو دور نگه دارید!

آلرژی بیماری رایجی است که در افراد ممکن است با شدت­های متفاوت بروز کند. معمولا بیشتر آلرژی‌ها درمان قطعی ندارد، اما راهکارهایی وجود دارند که شدت این بیماری را کاهش می‌دهند. نشانه‌های آلرژی در افراد ممکن است متفاوت باشد که شامل: گرفتگی و احتقان بینی، عطسه، خارش بینی، ترشح از بینی، خارش گوش‌ها یا سقف دهان، التهاب چشم شامل قرمزی و اشک‌ریزی، التهاب‌های پوستی که نواحی از پوست خشک قرمز و خارش‌دار می‌شود، کهیر که ضایعات خارش‌دار پوست هستند، آسم و مشکل در تنفس به صورت کوتاه شدن نفس، سرفه و خس خس سینه است.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص آلرژی

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین دکتر برای درمان آلرژی را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی با پزشک آلرژی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

اهمیت مشاوره آنلاین با متخصص آلرژی و آسم برای بهبود سلامت

مشاوره آنلاین با متخصص آلرژی و آسم، راهی موثر برای مدیریت و پیشگیری از علائم آلرژی و آسم است. متخصص آسم و آلرژی با دانش عمیق خود در شناسایی علل و درمان‌های مناسب، افراد را در بهبود سلامتی یاری می‌کند. مشاوره اینترنتی با متخصص آلرژی افراد را قادر می‌سازد تا در هر زمان و مکانی با اطمینان و بهبود جوانب آلرژی و آسم مشورت کنند، تا با بهترین راهکارها به سلامتی خود رسیدگی کنند.

مشاوره آنلاین با متخصص آلرژی به افراد امکان می‌دهد تا به سادگی اطلاعات لازم را درباره علائم آلرژی و آسم جمع‌آوری کرده و برنامه‌های مناسب برای مدیریت و کنترل این بیماری‌ها را دریافت کنند. از طریق مشاوره اینترنتی با متخصص آلرژی، افراد می‌توانند از تجربه تخصصی و توصیه‌های دقیق برای کاهش علائم آلرژی و آسم بهره‌برداری کنند. این روش نه‌تنها زمان و هزینه را صرفه‌جویی می‌کند، بلکه امکان ارتباط مستمر با تخصص‌های آلرژی و آسم را در تمام مراحل درمان ایجاد می‌کند. در نتیجه، مشاوره اینترنتی با متخصص آلرژی و آسم به عنوان یک ابزار قدرتمند برای بهبود و مدیریت سلامتی افراد توصیه می‌شود.

برای دیدن نوشته هایی که به دنبال آن هستید تایپ کنید