اخبار سلامت, غیر پزشکی

ویزیت پزشک روماتیسم

ویزیت پزشک روماتیسم

ویزیت پزشک روماتیسم

ویزیت پزشک روماتیسم

درباره ویزیت پزشک روماتیسم بیشتر بدانید:

ویزیت پزشک روماتیسم با پزشکی صورت می گیرد که در آرتریت و سایر شرایط مربوط به اسکلت و عضلات و بیماری های خود ایمنی و روماتیسمی تخصص دارد و متخصص است. این بیماری ها می توانند باعث درد، تورم و گرفتگی در مفاصل، عضلات و استخوان ها شوند و بیمار در این صورت نیاز دارد که مشاوره پزشک تصویری داشته باشد و یک ویزیت پزشک روماتیسم بگیرد. بیماری های خود ایمنی زمانی اتفاق می افتد که سیستم ایمنی بدن شما باعث التهاب در قسمت های مختلف بدن شما می شود.

این التهاب می تواند علاوه بر مفاصل، عضلات و استخوان ها، روی پوست، چشم ها و اندام های داخلی بدن افراد را نیز تحت تاثیر قرار دهند. در این زمان است که ویزیت پزشک روماتیسم و مشاوره با روماتولوژیست ها می تواند به تشخیص و درمان این مشکلات کمک شایانی کند و بیمار را به درستی درمان کند. چنانچه نیاز به مشاوره پزشک تصویری برای ویزیت پزشک روماتیسم دارید ، همین الان اپلیکیشن بیمار ازپزشک را بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنید و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی ، در هر زمان و مکان درمان شوید.

شاید   با جستجو در اینترنت بتوانید پزشک متخصص زیادی پیدا کنید و با هر کدام از آنها به هر طریقی ارتباط بگیرید ، اما باید بدانید که لازمه اطمینان به پزشک متخصص و مشاوره پزشک تصویری، داشتن تجربه کافی، اعتماد به موسسات معتبر، توجه به گستردگی ارتباط پزشک با سایر اعضای سیستم درمانی  چون آزمایشگاه ها، تجهیزات تشخیصی و سایر متخصصان است . به همین دلیل سامانه آنلاین ازپزشک با داشتن بهترین پزشکان و متخصصان در هر زمینه پزشکی و ایجاد حس اعتماد به بیماران، کار را برای تمامی کاربران راحت کرده است.

مزایای ویزیت پزشک روماتیسم به صورت آنلاین

شما با استفاده از خدمات آنلاین ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای جز بیماری، اولین نوبت خالی پزشک متخصص را ثبت کنید و در زمان درست و در آرامش خانه  مشاوره پزشک تصویری داشته باشید. همچنین می‌توانید میانگین زمان انتظار را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، قطعا کمتر از زمان انتظار در مطب، ترافیک شهری و آلودگی است و بدون کوچکترین اتلاف وقتی در خانه ویزیت می شوید. بی شک ممکن است شما و یا اطرافیانتان، دریافت نوبت از بیمارستان ‌ها و مراکز درمانی را که بسیار دشوار و خسته کننده است را تجربه کرده باشید.

در برخی زمان ها هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید و ساعت ها در انتظار بمانید، اما با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر به مراجعه حضوری نخواهید داشت. می توانید در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی،  ویزیت پزشک روماتیسم را  برای خود و یا پدر و مادرتان ثبت کنید و از پزشک متخصص مشاوره درمانی دریافت کنید.

مشاوره پزشک متخصص به صورت آنلاین یکی از خدماتی است که با استفاده از آن پزشکان عزیز می‌توانید بدون اتلاف وقت، در سریع‌ترین زمان ممکن بیمار خود را ویزیت و یا به آن‌ها مشاوره دهند. در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

چرا به ویزیت پزشک روماتیسم نیاز پیدا می‌کنیم؟

چرا به ویزیت پزشک روماتیسم نیاز پیدا می‌کنیم؟

روماتولوژیستها تست ها و رویه هایی را انجام می دهند که به آنها کمک می کند تا شرایط روماتیسمی بدن افراد را بررسی و درمان کنند. این روش ها برای تشخیص بیماری و شرایط بالینی افراد عبارتند از :

 • آزمایشات فیزیکی: روماتولوژیست ها زمانی که یک مراجعه کننده را برای بار اول ویزیت می کنند به بررسی علائم فیزیکی شخص با انجام یک سری آزمایشات می پردازند تا بتوانند تشخیص درستی داشته باشند.
 • آزمایشات تشخیصی: متخصص های روماتولوژی با انجام انواع آزمایشات تشخیصی به درمان بیماری های التهابی و مشکلات مربوط به عضلات و استخوان ها می پردازند.
 • عکس برداری: متخصص روماتولوژی می تواند با کمک گرفتن از انواع آزمایشات عکس برداری به دنبال آسیب های مختلف در بدن مراجعه کننده بگردد. به همین دلیل بیمار به ویزیت پزشک روماتیسم نیاز دارد تا برای تشخیص درست راهنمایی گردد.

گاهی پزشک متخصص از بیمار برخی از آزمایشات را درخواست می کند که بیمار می تواند در زمان مشاوره پزشک تصویری و یا ویزیت پزشک روماتیسم ، جواب آزمایش را در قسمت بارگزاری مدارک ارسال کند و از این طریق ازپزشک راهنمایی بگیرد.

آزمایشات مربوط به ویزیت پزشک روماتیسم

برخی از این آزمایشات که متخصصین از بیماران درخواست می کنند عبارتند از :

 1. ایکس ری
 2. آزمایش اولتراسوند
 3. اسکن MRI
 4. سی تی اسکن

بیش از 100 نوع بیماری روماتیسمی وجود دارد که متخصص روماتولوژی آن ها را درمان می کنند. ما در ادامه انواع بیماری هایی که به ویزیت پزشک روماتیسم نیاز دارد معرفی می کنید تا در صورت مواجه شدن با هر کدام از آنها بتوانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، مشاوره پزشک تصویری داشته باشید و پزشک متخصص را از وضعیتی که دارید مطلع بسازید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و ویزیت پزشک آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

تشخیص بیماری با ویزیت پزشک روماتیسم

تشخیص بیماری با ویزیت پزشک روماتیسم

شما با داشتن ویزیت پزشک روماتیسم می توانید بیماری هایی چون :

 • آرتروز
 • روماتیسم مفصلی
 • اختلالات درد اسکلتی / عضلانی
 • پوکی استخوان
 • نقرس
 • درد پشت کمر
 • میوزیت
 • فیبرومیالژیا
 • تاندونیت
 • واسکولیت

و برخی از بیماری های خودایمنی، مانند لوپوس، سندرم آنتی فسفولیپید، اسکلرودرمی را درمان کنید و به آرامش برسید. گاهی اوقات، درد در مفاصل، عضلات یا استخوان ها شدید است یا بیش از چند روز ادامه دارد. در این زمان شما باید به پزشک متخصص روماتولوژیست مراجعه کنید و هر چه سریع تر ویزیت شوید.

لازم به ذکر است تا بدانید که بسیاری از  بیماری های روماتیسمی در مراحل اولیه به راحتی شناسایی نمی شوند و گاهی علائمی ندارند. در این زمان متخصصین روماتولوژیست با انجام آزمایشات لازم علل درد را پیدا کرده و از برخی عوارض و ناراحتی ها در بیمار جلوگیری کنند. پس باید بدانید که تشخیص زود هنگام بیماری، برای شروع پروسه درمان بسیار ضروری بوده و می تواند روند درمان را راحت و آسان کند.
چنانچه ناراحتی دارید و یا اینکه در خانواده عزیزی دارید که ممکن است دردی در زانو ، دست و یا … داشته باشد پیشنهاد می کنیم در خانه بمانید و ازپزشک ، مشاوره پزشک تصویری بگیرید. بدون شک ساده‌ ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر متخصص روماتولوژی برای ویزیت پزشک روماتیسم، سامانه آنلاین ازپزشک است. شما در هر شهری که باشید می توانید از این سامانه استفاده کنید و با مراجعه به دسته بندی متخصص روماتولوژی ازپزشک،  بهترین پزشکان فوق تخصص روماتولوژی در شهرهای مختلف را شناسایی کنید و در کمترین زمان ویزیت شوید.

شما به راحتی می توانید در خانه و یا محل کار خود، با مراجعه به اپلیکیشن بیمار ازپزشک، در لیست پزشکان آنلاین، یک دکتر روماتولوژی خوب پیدا کنید  و علاوه بر مشاوره پزشک تصویری به صورت آنلاین ، برای زمانی که نیاز به ویزیت حضوری داشتید آدرس و مشخصات مطب پزشک متخصص را دریافت کنید و در اولین فرصت به صورت حضوری ویزیت پزشک روماتیسم داشته باشید.

اگر به اطلاعات بیشتری در زمینه روماتیسم نیاز دارید پیشنهاد ما به شما عزیران مطالعه مقاله روماتیسم-مفصلی است تا اطلاعات تکمیل‌تری در این زمینه در اختیارتان قرار گیرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.