دانستنی ها

ازپزشک | مشاوره آنلاین و ویزیت آنلاین همراه با تماس صوتی و تصویری

ازپزشک | مشاوره آنلاین و ویزیت آنلاین همراه با تماس صوتی و تصویری

مشاوره آنلاین

تا اسم مشاوره و ویزیت می‌آید ناخودآگاه ذهنها به سمت مطب پزشکان، بیمارستان و یا کلینیک‌های درمانی می‌رود. فکر شلوغی خیابان‌ها، ازدحام جمعیت در مطب پزشکان، وقت گرفتن‌های تلفنی و گاها حضوری. که حتی فکر کردن به تمامی این موارد هم می‌تواند کمی حس ناخوشایندی به فرد بدهد. شاید همین امروز هم بشنویم که مشاوره آنلاین وجود دارد و می‌تواند به راحتی مراحل درمان را برای ما طی کند تعجب کنیم و پیش خودمان بگوییم که مگر می‌شود در خانه ماند و به راحتی و بدون دردسر و بدون ماندن در ترافیک شهری، گرما و یا سرما ویزیت شد و مشاوره آنلاین دریافت کرد! باید بگوییم که بله تمام اینها امکان دارد. و می‌شود در خانه ماند و یک جلسه مشاوره عالی با یک مشاور پزشکی آنلاین برقرار کرد. با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، داشتن مشاوره آنلاین به یک امر فوق العاده عادی تبدیل گشته است و با استفاده از این خدمات،  سلامت روان هر فرد تضمین می‌شود.

مشاوره آنلاین پزشکی چه مزایایی می‌تواند داشته باشد؟

در ابتدا باید بگوییم که مشاوره آنلاین پزشک یعنی یک تصمیم اقتصادی و کاملا هوشمندانه. با گسترش تکنولوژی هم زندگی راحت تر شده هم سرعت کارها بالاتر رفته است. به نوعی که شما برای یک ویزیت دیگر مجبور نیستید تلفنی وقت بگیرید. و در زمان مراجعه با تعداد زیادی بیمار که در صف انتطار هستند مواجه شوید. اینجاست که ویزیت آنلاین کار شما را بسیار راحت می‌کند. برای مثال هر مشکلی که داشتید به سراغ اپلیکیشن ازپزشک می‌روید، نام پزشک معالج را جستجو می‌کنید و جهت داشتن یک ویزیت آنلاین و مشاوره آنلاین، در خانه می‌مانید و به راحتی تماس تصویری با پزشک معالج برقرار می‌کنید.

 

حتی داشتن مشکلات روحی خود را می‌توانید از طریق مشاوره آنلاین با پزشکان و متخصصان روانشناس درمان کنید و حس خوشایند داشته باشید. شاید اسم روانشناس یعنی پرداخت هزینه بالا جهت درمان! اما مشاوه آنلاین این مشکل را هم برطرف کرده است و یک مزیت بسیار مهم برای ویزیت روانشناس به حساب بیاید.  این تنها یک قطره از دریای خدمات آنلاین است.

ویزیت آنلاین

ویزیت آنلاین

همانگونه که پیش تر عنوان کردیم با توجه به وسعت شهرهای بزرگ و معظلی به نام ترافیک. دقیقا در همان زمان که شما یک مشاوره خوب و یا یک پزشک حاذق پیدا کردید باید در خوشبینانه ترین حالت 4 تا 5 ساعت از زمان خود را جهت رفت و آمد و ویزیت خود اختصاص دهید. در این میان ممکن است صاحب فرزند هم باشید. ممکن است دغدغه سپردن آن به یکی از اعضای خانواده خود را داشته باشید. تمام این چالش ها می تواند شما را از رسیدن به مسیر سلامتی دور کند. و باعث شود شما زمان درمان خود را ماه ها و یا سال ها به تعویق بیاندازید.

ویزیت آنلاین

ویزیت آنلاین

با مشاوره به صورت تلفنی و ویزیت آنلاین پزشکی تنها به یک اتاق آرام نیاز دارید . به همین راحتی. در خانه می مانید و در حین رسیدگی به امور شخصی، از بهترین مشاور و روانشناس ، مشاوره آنلاین می گیرید. یا اینکه کوچکترین حس ناخوشایندی در خود را با یک پزشک متخصص به صورت آنلاین درمیان می‌گذارید. و برای دریافت دارو جهت بهبودی، نسخه الکترونیکی دریافت می‌کنید.  پس با خیال راحت اپلیکیشن ازپزشک را نصب کنید. و با یک جستجوی ساده و یا وارد کردن نام دکتر دلخواه خود، ویزیت آنلاین داشته باشید. و از بهترین روانشناسان اپلیکیشن، مشاوره آنلاین دریافت کنید.

با اپلیکیشن ازپزشک، جلسات مشاوره آنلاین خود را رزرو کنید

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک در لحظه امکان برقراری با مشاوره را دارید. ممکن است کمی منتظر بمانید که خوب چون در خانه هستید این انتظار شما اصلا به چشم نمی آید. به این صورت که درخواست خود را برای پزشک وارد می‌کنید و تا تماس پزشک  در آرامش خانه منتظر می‌مانید. سپس به راحتی با داشتن ویزیت آنلاین با پزشک خود تماس تصویری برقرار می‌کنید و نسخه الکترونیکی می‌گیرید.

مشاوره آنلاین و یا ویزیت آنلاین، همان کیفیت ویزیت و مشاوره به صورت حضوری را دارد یا خیر ؟

با توجه به سابقه کمتر مشاوره و یا ویزیت آنلاین در مقایسه با مشاوره و ویزیت حضوری، ممکن است درباره کیفیت این نوع مشاوره تردد داشته باشید که ما حق را کاملا به شما می‌دهیم. باید بدانید که ما تیم پزشکان و مشاوران حاذق ازپزشک را با کلی مصاحبه‌های تخصصی گرد هم آورده‌ و در این اپلیکیشن در اختیار بیماران قرار داده ایم. بعلاوه، کاربران محترم و عزیز ازپزشک هم بعد از اتمام ویزیت آنلاین و یا مشاوره به صورت تلفنی خود با ازپزشک، میزان رضایتشان را اعلام کرده و در صورت نیاز نظرشان را هم ثبت می‌کنند تا دیگر کاربران به راحتی پزشک و مشاوره مورد نیازشان را پیدا کنند.

با خیال راحت از اپلیکیشن ما استفاده کنید و با توجه به نمراتی که هر پزشک دریافت کرده‌اند یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.