بلاگ و مقالات

راهنمای نصب مستقیم اپلیکیشن ازپزشک برای آیفون ios

راهنمای نصب مستقیم اپلیکیشن ازپزشک برای آیفون ios

سلامتی همیشه از مهم‌ترین معیارهای انسان‌ برای ادامه حیات بوده است. همچنین با پیشرفت تکنولوژی این کار بسیار آسان‌تر از قبل قابل انجام است. به نوعی که دیگر نیازی به نوبت دهی توسط پزشکان مطرح نیست. شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک در لحظه امکان برقراری با مشاوره را دارید. ممکن است کمی منتظر بمانید که خوب چون در خانه هستید این انتظار شما اصلا به چشم نمی آید. به این صورت که درخواست خود را برای پزشک وارد می‌کنید و تا تماس پزشک  در آرامش خانه منتظر می‌مانید. سپس به راحتی با داشتن ویزیت آنلاین با پزشک خود تماس تصویری برقرار می‌کنید و نسخه الکترونیکی می‌گیرید.

 

مراحل نصب اپلیکیشن در آیفون:

  1. ابتدا از طریق اپ استور برنامه test flight را نصب میکنیم (این برنامه هیچ ضرری برای آیفون شما ندارد، یک اپلیکیشن کاملا خارجی برای تست نرم افزارها می باشد).

 

 

2. پس از بازکردن test flight دسترسی های لازم برای تست نرم افزار را به آن بدهید:

 

 

3. در ادامه از برنامه test flight خارج شوید و بر روی لینک زیر کلیک کنید تا اپلیکیشن ازپزشک نسخه کاربری به صورت مستقیم بر روی گوشی آیفون شما نصب گردد:

کلیک کنید:  https://testflight.apple.com/join/1Hw9dkaN

4. بعد از کلیک بر روی لینک بالا  با این صفحه رو به رو خواهید شد، گزینه Accept را زده و سپس بر روی install  کلیک کنید و منتظر باشید تا نصب ازپزشک انجام شود:

 

 

 

5. پس از نصب اپلیکیشن ازپزشک، نسخه کاربری در منوی شما قابل دسترسی خواهد بود. که پس از بازکردن لازم است دسترسی های اولیه برای ویزیت پزشکی آنلاین را بدهید.

 

 

 

 

6. و در مرحله آخر پس از ارائه دسترسی ها یک بار اپلیکیشن ازپزشک را ببندید و مجدد بازکنید. و از خدمات ویزیت آنلاین ازپزشک بر روی گوشی آیفون خود لذت ببرید. 🥰

 

سوالات متداول

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.