متخصص روماتولژی

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر سارا جلالی
دکتر سارا جلالی

متخصص روماتولژی

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر سپیده مرتجی خیابانی
دکتر سپیده مرتجی خیابانی

متخصص روماتولژی

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص روماتولژی

متخصص روماتولژی با مشکلات مربوط به مفاصل، بافت‌های نرم (غیراستخوانی)، بیماری‌های خود ایمنی و اختلالات ارثی بافت پیوندی سر و کار دارند. روماتولوژیست بیماری‌های اسکلتی عضلانی و هم‌چنین بیماری‌های خودایمنی سیستمیک را تشخیص می‌دهد و آن‌ها را درمان می‌کند. بر خلاف متخصصان ارتوپدی، متخصص روماتولوژی برای درمان بیماری‌های مفاصل، جراحی انجام نمی‌دهند. از سوی دیگر، هدف بسیاری از روماتولوژیست‌ها پیدا کردن علت بیماری روماتیسمی و انجام تحقیقات برای یافتن گزینه‌های درمانی بهتر است.

چه زمانی باید به متخصص روماتولوژی مراجعه کنیم!

متخصص روماتولوژی به افراد مبتلا به بیماری‌های اسکلتی عضلانی کمک می‌کنند. متخصص روماتولوژی، یک پزشک داخلی است که در زمینه‌ی تشخیص و درمان بیماری‌های التهابی موثر بر مفاصل، تاندون‌ها، رباط‌ها، استخوان‌ها و عضلات، تخصص یافته است.

روماتولوژیست‌ها بیماری‌های اسکلتی عضلانی را تشخیص داده و درمان می‌کنند، اما جراحی انجام نمی‌دهند. متخصصان روماتولوژی می توانند شرایط خود ایمنی و التهابی را که بر مفاصل، تاندون ها، رباط ها، استخوان ها، عضلات و رگ های خونی تأثیر می گذارد (واسکولیت) درمان کنند، از جمله:

 • آرتروز
 • نقرص
 • میوزیت
 • لوپوس
 • تاندونیت
 • واسکولیت
 • کمردرد
 • اسکلرودرمی
 • فیبرومیالژیا
 • پوکی استخوان
 • روماتیسم مفصلی
 • کشیدگی های عضلانی
 • سندرم آنتی فسفولیپید
 • سایر اختلالات خود ایمنی
 • اختلالات درد اسکلتی عضلانی

دریافت ویزیت آنلاین متخصص روماتولژی

برای انتخاب پزشک متخصص روماتولوژی از لیست بهترین پزشکان متخصص می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

 

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص روماتولژی

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین متخصص روماتولوژی را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

 

مشاوره اینترنتی پزشک روماتولژی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی  بگیرید.

 

مشاوره آنلاین با متخصص روماتولوژی، راهی موثر برای مراقبت و درمان

 

در دنیای پزشکی، مشاوره و درمان بیماری‌های روماتولوژیک از اهمیت بالایی برخوردار است. این بخش از پزشکی مرتبط با اختلالات اسکلتی-عضلانی و تأثیرات آنها بر سیستم ایمنی است. در گذشته، برای مشاوره با متخصص روماتولوژی، بیماران نیاز به مراجعه حضوری به دکتر روماتولوژی داشتند. اما با پیشرفت فناوری، مشاوره آنلاین با متخصص روماتولوژی به عنوان یک راه نوین برای مراقبت و درمان بیماران معرفی شده است. در این مقاله، به اهمیت و مزایای مشاوره آنلاین با متخصص روماتولوژی پرداخته خواهد شد.

 

با مشاوره آنلاین با متخصص روماتولوژی، بیماران می‌توانند به صورت آنلاین و از راه دور با دکتر روماتولوژی ارتباط برقرار کنند. این روش به بیماران این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به حضور حضوری در کلینیک، به مشاوره و درمان خود پیش بروند. این مزیت زمان و هزینه‌های مربوط به سفر به مطب دکتر روماتولوژی را نیز کاهش می‌دهد.

 

با توجه به امکانات ارتباطی مشاوره آنلاین، بیماران می‌توانند از هر نقطه‌ای به ارتباط با دکتر روماتولوژی بپردازند. این روش به ویژه برای افرادی که در مناطق دوردست یا کشورهایی با منابع پزشکی محدود زندگی می‌کنند، بسیار مفید است.

 

مشاوره اینترنتی با دکتر روماتولوژی یا مشاوره انلاین با متخصص روماتولوژی کار، امکان ارائه راهنمایی شخصی‌سازی شده و برنامه درمانی مناسب برای هر بیمار را فراهم می‌کند. این به معنای این است که دکتر روماتولوژی می‌تواند با توجه به وضعیت و نیازهای هر بیمار، برنامه‌ای شخصی سازی شده ارائه دهد و نظارت کند.

 

با توجه به مزایای مشاوره با متخصص روماتولوژی آنلاین، توصیه می‌شود که بیماران برای مراقبت و درمان بهتر از این روش‌های نوین استفاده کنند. این روش‌های آنلاین نه تنها به بیماران اطمینان و راحتی می‌دهد، بلکه به توسعه حوزه روماتولوژی و دسترسی به متخصصان روماتولوژی در سراسر جهان کمک می‌کند.

برای دیدن نوشته هایی که به دنبال آن هستید تایپ کنید