متخصص چشم پزشکی| ویزیت چشم پزشک آنلاین

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر رویا جعفری
دکتر رویا جعفری

متخصص چشم

12
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر برزان امجدی
دکتر برزان امجدی

متخصص چشم

11
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر براتعلی محمد پناهی
دکتر براتعلی محمد پناهی

متخصص چشم

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر شیوا فرج پورملکی
دکتر شیوا فرج پورملکی

متخصص چشم

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص چشم | مشاوره انلاین با متخصص چشم

چشم پزشکی شاخه‌ای از پزشکی است که با آناتومی، فیزیولوژی و بیماریهای چشم، پلک و مجرای اشکی سر و کار دارد. یک متخصص چشم در تشخیص و درمان بیماریهای طبی و جراحی چشم انسان مهارت دارد. به طور میانگین هر انسانی در طول  زندگی ، ممکن است به علل متفاوت با بیماری هایی همچون عفونت میکروبی چشم ،آب مروارید ، آب سیاه ، دکولمان شبکیه ، گل مژه و … مواجه شود که با مراجعه به موقع به چشم پزشک درمان خواهند شد.

چه زمانی باید به متخصص چشم مراجعه کنیم!

چشم‌ها یکی از عضوهای حساس صورت به شمار می‌روند که در معرض آسیب‌های بسیاری قرار دارند، از این رو مراجعه به چشم پزشک یکی از راه‌هایی است که باعث حفظ سلامت چشم می‌شود. معاینه چشم توسط چشم پزشک کمک می‌کند تا فرد از وضعیت سلامت چشم خودآگاه شود و از بروز بیماری‌های چشمی پیشگیری کند. کودکان زیر 7 سال و افراد بالای 38 سال بیشتر از سایر افراد باید به چشم پزشک مراجعه کنند.

نتایج نشان می‌دهد که افرادی بالای 38 سال به دلیل افزایش سن بیشتر از سایر افراد در معرض آسیب‌های چشمی قرار دارند. بسیاری از بیماری‌های چشمی مانند آب مروارید، آب سیاه، پیر چشمی و… بعد از سنین 38 تا 40 سالگی ایجاد می‌شوند؛ بنابراین بهتر است افراد بالای 40 سال هر سه سال یک بار و افرادی بالای 50 سال هر دو سال یک بار به چشم پزشک مراجعه کنند. البته افرادی بالای سن 65 سالگی هستند باید به طور منظم هر سال به چشم پزشک مراجعه کنند.

دریافت ویزیت آنلاین متخصص چشم

برای انتخاب چشم پزشک از لیست بهترین چشم پزشکان می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص چشم

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین چشم پزشک را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک چشم

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی متخصص چشم پزشک بگیرید.

 

مشاوره آنلاین با متخصص چشم، گزینه‌ای هوشمندانه برای مراقبت از سلامت چشم‌ها

 

در دنیای امروز، تکنولوژی‌های راه دور به مراجعین اجازه می‌دهند تا با متخصصین بهداشتی و پزشکی به صورت آنلاین در ارتباط باشند. مشاوره اینترنتی با متخصص چشم یک راه حل نوین است که برای حفظ و بهبود سلامت چشم‌ها امکانات بیشتری را فراهم می‌کند.

 

در این روش مبتنی بر اینترنت، افراد دسترسی به مشاوره از دور با متخصصین چشم دارند. مزایای این رویکرد شامل موارد زیر می‌شود:

 

1.راحتی و صرفه‌جویی در زمان: مراجعه به متخصص چشم در محل فیزیکی ممکن است زمان‌بر باشد. مشاوره آنلاین این مشکل را حل می‌کند و به افراد این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به حضور حضوری، به مشاوره با دکتر چشم دسترسی داشته باشند.

 

2.مشاوره بهتر برای علایم غیرضروری: برخی از مشکلات چشمی نیاز به مشاوره فوری ندارند، اما مشاوره اینترنتی با چشم پزشک همچنان مفید است. مشاوره اینترنتی این امکان را می‌دهد که به راحتی با متخصص چشم درباره مسائل کمیاب یا غیرضروری صحبت کنید.

 

3.دسترسی آسان‌تر به تخصص‌های متعدد: این روش به افراد این امکان را می‌دهد تا با متخصصین چشم مختلف، حتی در نقاط دوردست، ارتباط برقرار کنند. این امر به ویژه برای مناطقی که دسترسی به تخصص‌های پزشکی محدود است، بسیار سودمند است.

 

در نتیجه، مشاوره انلاین رایگان با متخصص چشم به عنوان یک گزینه موثر و هوشمندانه برای مراقبت از سلامت چشم‌ها و دریافت راهنمایی از دور، توصیه می‌شود. این روش باعث کاهش هزینه‌ها و زمان مراجعه حضوری می‌شود و به افراد این امکان را می‌دهد که با آسانی به مشاوره اینترنتی با دکتر چشم دسترسی داشته باشند.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.