متخصص فیزیوتراپی

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر بهناز کریمی پورخاصوان
دکتر بهناز کریمی پورخاصوان

متخصص فیزیوتراپی

12
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر زینب پورعبدی
دکتر زینب پورعبدی

متخصص فیزیوتراپی

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر حسن موسوی
دکتر حسن موسوی

متخصص فیزیوتراپی

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص فیزیوتراپی

متخصص فیزیوتراپی شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی، ماهیچه ای یا اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است. فیزیوتراپیست به تنظیم ستون فقرات و سایر مفاصل بدن جهت اصلاح ناهنجاری های غیر طبیعی، معاینه بیمار برای تشخیص ماهیت و میزان اختلال، به کارگیری اقدامات تکمیلی مانند ورزش، استراحت، آب درمانی، نور درمانی و… می پردازد.

چه زمانی باید به متخصص فیزیوتراپی مراجعه کنیم!

اگر شما با یک مصدومیت مکرر دست‌وپنجه نرم کرده‌اید و تحرک شما در طول سال‌ها کاهش‌یافته است.اگر برای مدت طولانی با همان آسیب دست‌وپنجه نرم کرده‌اید، به‌احتمال‌زیاد آسیبی است که نیاز به ارزیابی و درمان عمیق‌تری دارد تا علت اصلی وقوع آن را 

درک کنید. برای این نوع آسیبها، فقط استراحت و گذشت زمان تاثیر ندارد و شما باید به یک متخصص مراجعه کنید.

دریافت ویزیت آنلاین متخصص فیزیوتراپی

برای انتخاب پزشک متخصص از لیست بهترین پزشکان فیزیوتراپی می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

 نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص فیزیوتراپی

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین دکتر فیزیوتراپی را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی فیزیوتراپی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

مشاوره آنلاین با متخصص فیزیوتراپی، راهی موثر برای بهبود و تسریع درمان

فیزیوتراپی یکی از روش‌های مؤثر و معتبر درمانی برای بهبود حالت جسمی و عملکرد افراد است. در گذشته، برای مشاوره و درمان با متخصص فیزیوتراپی، نیاز به مراجعه حضوری به دکتر فیزیوتراپی داشتیم. اما با پیشرفت تکنولوژی، امکان مشاوره آنلاین با متخصص فیزیوتراپی و مشاوره اینترنتی با دکتر فیزیوتراپی فراهم شده است. در این مقاله، به اهمیت و مزایای مشاوره آنلاین با متخصص فیزیوتراپی پرداخته خواهد شد.

 

با مشاوره آنلاین با متخصص فیزیوتراپی، بیماران می‌توانند به صورت آنلاین و از راه دور با دکتر فیزیوتراپی ارتباط برقرار کنند. این روش به بیماران این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به حضور حضوری در کلینیک، به درمان خود پیش بروند و از مزایای آنلاینی مانند انعطاف‌پذیری زمانی و کاهش هزینه‌ها بهره‌مند شوند.

 

امکان مشاوره اینترنتی با دکتر فیزیوتراپی به بیماران اجازه می‌دهد تا از هر نقطه‌ای به ارتباط با متخصص فیزیوتراپی بپردازند. این روش مخصوصاً برای افرادی که در مناطق دوردست یا کشورهایی با منابع پزشکی محدود زندگی می‌کنند، بسیار مؤثر و کارآمد است.

 

با مشاوره اینترنتی با دکتر فیزیوتراپی، امکان تعیین برنامه درمانی شخصی‌سازی شده برای هر بیمار وجود دارد. با توجه به وضعیت و نیازهای هر بیمار، دکتر فیزیوتراپی می‌تواند برنامه‌ای مناسب و شخصی‌سازی شده را اجرا کند و نظارت مناسبی روی درمان بیمار داشته باشد.

 

با توجه به مزایای مشاوره آنلاین با متخصص فیزیوتراپی، توصیه می‌شود که بیماران برای بهبود و تسریع درمان از این راهکارهای نوین استفاده کنند. این روش‌های آنلاین نه تنها به بیماران اطمینان و راحتی می‌دهد، بلکه به توسعه حوزه فیزیوتراپی و دسترسی به متخصصان فیزیوتراپی در سراسر جهان کمک می‌کند.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.