بیشتر امتیاز بگیرید و از مزایای بیشتری برخورددار شوید

بیشتر امتیاز بگیرید و از مزایای بیشتری برخورددار شوید

با توجه به مشغله شما پزشک سرشلوغ و پربازدید در مطب یا کلینیک و با توجه به گسترش ویزیت های آنلاین در بسترهایی چون واتس اپ، پیامک و دیگر پیام رسان ها همچنین عدم رعایت حریم بین پزشک و بیمار در این بستر ها، برآن شدیم تا با راه اندازی باشگاه پزشکان ازپزشک بخشی ازین مشغله های پزشکان را کمتر کنیم همچنین کمک شایانی به بیمارانی که به خاطر مشکلات مسافت و زمان، حضور در بستر آنلاین را ترجیح می دهد، داشته باشیم. 

ویژگی های باشگاه پزشکان
نحوه عملکرد باشگاه پزشکان
نحوه عملکرد و فرآیند کار با اپلیکیشن ازپزشک همچنین باشگاه پزشکان بسیار ساده است، البته در هر مرحله تیم همیشه پاسخگوی پشتیبانی ما آماده بهبود مشکلات می باشد.
در اولین مرحله پس از عضویت شما پزشک عزیز در اپلیکیشن ازپزشک استند مخصوص شما پزشک عزیز طراحی و در مطب شما قرار خواهد گرفت. با توجه به شرایط بیماران میتوانید تعدادی از ویزیت ها یا دابل ویزیت ها را آنلاین انجام دهید و به بیماران کارت راهنما بدهید. پس از ویزیت آنلاین بیمار امتیازات شما در باشگاه پزشکان ازپزشک افزایش یافته و به ترتیب جوایز ویژه پزشکی برای شما فعال خواهند شد.
سوالات متداول
سوالات مشترک شما در مورد باشگاه
 

با توجه به اینکه به بیمارانی که کارت راهنما میدهید فقط پروفایل شما پزشک عزیز نمایش داده میشود، این اتفاق نخواهد افتاد و بیماران شما فقط با خود شما ویزیت تخصصی دریافت خواهند کرد. همچنین سامانه ازپزشک به سبب تبلیغات ماهیانه تعداد زیادی بیمار جدید را روانه مطب آنلاین و همراه شما خواهد کرد.

ازپزشک در قالب یک شرکت خصوصی توسط هیئت مدیره ای متشکل از پزشکان اداره میشود و کاملاً "از دل پزشکان برای جامعه پزشکی و بیماران" ساخته شده است. همچنین ما با نیازهای پزشکان و بیماران در هر سمت آشنایی کامل داریم و با تکنولوژی مبتنی بر هوش مصنوعی سعی در بهینه سازی بیشتر فرآیند ویزیت های پزشکی داریم.

بله. برای اطمینان بیشتر شما پزشک عزیز این بخش بصورت مشاهده موردی یا دریافت لیست اکسل و همچنین در اختیار گذاشتن منشی های عزیز شما فراهم آورده شده است.

بله. برای اطمینان بیشتر شما پزشک عزیز این بخش بصورت مشاهده موردی یا دریافت لیست اکسل و همچنین در اختیار گذاشتن منشی های عزیز شما فراهم آورده شده است.

خیر. مبلغ حق ویزیت را خود شما پزشک عزیز مشخص خواهید کرد. همچنین زمان بندی ویزیت آنلاین را نیز خود شما پزشگ عزیز میتوانید انجام دهید.

تیم مالی ازپزشک بصورت روتین و در حال حاضر بصورت هفتگی حق ویزیت و جوایز پزشکان را تسویه می کنند.

در صورتی که جوایز انتخابی شما پزشک عزیز نقدی باشد بصورت کارت هدیه بانکی در مطب یا آدرس شما تقدیم خواهد شد و در صورتی که بصورت بیمه پزشکی یا بلیط سفر باشد بصورت درصدی از فاکتور آنلاین شما توسط ازپزشک پرداخت خواهد شد.

در صورت بروز مشکل در هر مرحله تیم پشتیبانی خبره ما با شماره 02191070518 آماده پاسخگویی و رفع مشکلات فنی شما هستند.