اخبار سلامت, غیر پزشکی

دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی

دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی

مزیت های ویزیت آنلاین با دانلود اپلیکیشن پزشک

دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی

تا اسم مشاوره و ویزیت می‌آید ناخودآگاه تمام ذهن ها به سمت مطب پزشکان، بیمارستان و یا کلینیک‌های درمانی می‌رود. فکر شلوغی خیابان‌ها، ازدحام جمعیت در مطب پزشکان، وقت گرفتن ‌های تلفنی و گاها حضوری که حتی فکر کردن به آنها  هم می‌تواند کمی حس ناخوشایندی به فرد بدهد. شاید با شنیدن اینکه مشاوره آنلاین از طریق دانلود اپلیکیشن پزشک وجود دارد و می‌تواند به راحتی مراحل درمان را برای ما طی کند تعجب کنیم و پیش خودمان بگوییم که مگر می‌شود در خانه ماند و به راحتی و بدون دردسر و بدون ماندن در ترافیک شهری، گرما و یا سرما ویزیت شد و مشاوره آنلاین دریافت کرد! جواب ما بله است و تمام اینها با دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی  امکان دارد.

به راحتی می‌شود در خانه ماند و  با دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی ، یک جلسه مشاوره عالی با یک مشاور پزشکی آنلاین برقرار کرد. با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، داشتن مشاوره آنلاین به یک امر فوق العاده عادی تبدیل گشته است و با استفاده از این خدمات،  سلامت روان هر فرد تضمین می‌شود. ازپزشک با ایجاد یک بستر مناسب از خدمات پزشکی و مشاوره پزشکی به صورت آنلاین، این امکان را به شما می دهد تا در صورت عدم حضور در مطب پزشک و یا کلینیک ها، همچنین صرفه جویی در زمان و بدون کوچکترین اتلاف وقت، بتوانید با استفاده از دانلود اپلیکیشن ازپزشک به صورت اینترنتی مشاوره آنلاین پزشکی داشته باشید و از یک پزشک متخصص مشاوره بگیرید. شما با دانلود اپلیکیشن پزشک می توانید مشاوره آنلاین پزشکی با برترین متخصصین کشور در کوتاه‌ترین زمان را داشته باشید و در زمان مقرر با پزشک خود صحبت کنید.

 

مشاوره آنلاین پزشکی

مشاوره آنلاین پزشکی

 

هزینه ویزیت آنلاین پزشک

همانگونه که می دانید سلامتی از مهم‌ترین معیارهای انسان‌ برای ادامه حیات است و در کنار آن علم پزشکی از ارکان اصلی بقای انسان محسوب می شود. با پیشرفت تکنولوژی این کار بسیار آسان‌تر از قبل قابل انجام است، به نوعی که دیگر نیازی به نوبت دهی توسط پزشکان مطرح نیست و یا معطلی در مطب پزشکان ، ترافیک و آلودگی و یا نبودن دکتر متخصص در شهرهای دور افتاده که دست در دست هم داده و  به دردهای دیگر بیمار اضافه می شود. جای هیچ  نگرانی نیست ، با آرامش خاطر و به راحتی با دانلود اپلیکیشن پزشک، می توانید در تلفن همراه خود یک پزشک داشته باشید تا بتوانید  در صورت نیاز به او مراجعه کرده و از هدر دادن زمان خود در مطب‌های پزشکی و یا بیمارستان‌ها، جلوگیری کنید. اگر به دنبال پزشک متخصص، مشاوره خانواده و یا پزشک داخلی  به صورت آنلاین هستید و دوست دارید مراحل درمان را در این روزهای سخت در منزل سپری کنید و از همه مهم تر ویزیت آنلاین شوید، همراه ما باشید تا بیشتر در رابطه با این برنامه و دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی صحبت کنیم. شاید احساس کنید که این گونه مشاوره ها ممکن است گران تر از زمانی باشد که به صورت حضوری ویزیت می شوید. اما باید بدانید که هزینه ویزیت آنلاین پزشک به صورت تلفنی ، تصویری و یا متنی توسط هر پزشک نسبت به درجه‌ی علمی پزشک و مدت زمانی که برای مکالمه مشخص می ‌کند تعیین می‌شود.
پس با خیال راحت همراه ما باشید تا شما را با مزیت های دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی آشنا کنیم.

مطالعه مقاله مزیت های ویزیت آنلاین با اپلیکیشن ازپزشک  پیشنهاد می شود.

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

مزیت های ویزیت آنلاین با دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی

مشاوره آنلاین یعنی یک تصمیم درست، اقتصادی و کاملا هوشمندانه. با گسترش تکنولوژی هم زندگی راحت تر شده و هم سرعت کارها بالاتر رفته است. به نوعی که شما برای داشتن یک ویزیت از پزشک متخصص دیگر مجبور نیستید تلفنی وقت بگیرید و در زمان مراجعه با تعداد زیادی بیمار که در صف انتطار هستند مواجه شوید. اپلیکیشن پزشک کار شما را بسیار راحت و آسان کرده است ، شما  می توانید با توجه به هر مشکلی که داشتید به سراغ دانلود اپلیکیشن پزشک  بروید، نام پزشک معالج را جستجو ‌کنید و جهت داشتن یک ویزیت آنلاین و مشاوره ، در خانه یمانید و به راحتی تماس تصویری با پزشک معالج برقرار ‌کنید. حتی اگر به مشکلات روحی مبتلا هستید می‌توانید از طریق مشاوره آنلاین با پزشکان و متخصصان روانشناس ، مراحل درمان را سپری کنید و حس خوشایند داشته باشید. شاید اسم روانشناس یعنی پرداخت هزینه بالا جهت درمان! اما مشاوه آنلاین این مشکل را هم برطرف کرده است و یک مزیت بسیار مهم برای ویزیت روانشناس به حساب بیاید.  این تنها یک قطره از دریای خدمات آنلاین است. مزیت های دیگر دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی را در ادامه عنوان خواهیم کرد.

 

دانلود اپلیکیشن پزشک

 

ویژگی های اپلیکیشن پزشک

ازپزشک یکی از بهترین برنامه‌های پزشکی برای رزرو وقت پزشکان در بخش‌های مختلف است. شما  با دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی می‌توانید  به راحتی پزشک مورد نظرتان را جستجو کرده و به راحتی مراحل درمان را در آرامش خانه سپری کنید. ازپزشک با جمع آوری پزشکان مطرح، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از راه دور و بدون نیاز به حضور در مطب پزشک و به صورت مجازی، توسط پزشک مورد اعتماد خود ویزیت شوید و از آن مشاوره‌های لازم را دریافت کنید. ازپزشک  بزرگ ترین نرم افزار جامعه سلامت کشور در تمامی گوشی های هوشمند است و به راحتی بر روی گوشی های اندروید و ios (آیفون) اجرا می شود. از ویژگی های خوب دانلود اپلیکیشن پزشک و دریافت خدمات پزشکی می توان به مواردی چون :

  1. جمع آوری پزشکان مطرح
  2. قیمت مناسب برنامه نسبت به دیگر برنامه‌های موجود در بازار
  3. تنوع بالای پزشکان در تخصص‌های متفاوت
  4. مشاوره آنلاین پزشکی
  5. مشاوره روانشناسی آنلاین
  6. تماس صوتی و تصویری با پزشک
  7. بارگذاری تمام مدارک پزشکی مربوط به گذشته

اشاره کرد. با داشتن چنین خدماتی که ازپزشک ارائه می کند دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت مگر برای موارد خاصی چون عمل و آزمایش. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت پزشک متخصص آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله  چت با روانشناس آنلاین رایگان

 

تصویر دکتر مریم پورکار جدید

مریم پورکار جدید

داخلی

تصویر دکتر محمدجواد میردامادی

محمدجواد میردامادی

داخلی

تصویر دکتر گل شید اجلالی

گل شید اجلالی

داخلی

تصویر دکتر مهتاب رنگ چی

مهتاب رنگ چی

داخلی

تصویر دکتر الناز صاحبی راغب

الناز صاحبی راغب

داخلی

تصویر دکتر محمد حسینی

محمد حسینی

داخلی

تصویر دکتر امید نعمتی

امید نعمتی

داخلی

تصویر دکتر حفیظی لطف آبادی

حفیظی لطف آبادی

داخلی

تصویر دکتر علی اکبر قربانی

علی اکبر قربانی

داخلی

تصویر دکتر احمد خطیبی نژاد

احمد خطیبی نژاد

داخلی

تصویر دکتر مصطفی ناد علی نژاد

مصطفی ناد علی نژاد

داخلی

تصویر دکتر الهه رشیدی

الهه رشیدی

داخلی

تصویر دکتر مونا آذرخشی

مونا آذرخشی

داخلی

تصویر دکتر حسین حلالخور

حسین حلالخور

داخلی

تصویر دکتر فرشته سدادی

فرشته سدادی

داخلی

تصویر دکتر لاله حاکمی بر آبادی

لاله حاکمی بر آبادی

داخلی

تصویر دکتر محمد علی صادقی

محمد علی صادقی

داخلی

تصویر دکتر حمیدرضا افشانی

حمیدرضا افشانی

داخلی

تصویر دکتر فرزانه غیاثی فراهانی

فرزانه غیاثی فراهانی

داخلی

تصویر دکتر حمیرا جمالی

حمیرا جمالی

داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.