اخبار سلامت, دسته‌بندی نشده, غیر پزشکی

ویزیت آنلاین پزشک عمومی

ویزیت آنلاین پزشک عمومی

ویزیت آنلاین پزشک عمومی

ویزیت آنلاین پزشک عمومی بصورت تصویری میتواند زمانی صورت پذیرد که شما یکی از علائم بیماری هایی چون سرماخوردگی، گلو درد، تب ، سرفه و …. را داشته باشید. برای تشخیص دقیقتر در طول درمان خود و یا حتی بررسی آزمایشات و نحوه استفاده از داروها و هر سوالی که امکان مراجعه حضوری به پزشک را ندارید، می توانید با نصب اپلیکیشن ازپزشک تمامی مراحل ویزیت را به صورت آنلاین انجام دهید؛ سامانه ازپزشک با داشتن دکترهای متخصص آماده ارائه خدمات پزشکی نوین به شما عزیزان است تا بتوانید در زمان مشاوره با پزشک متخصص به نحوه احسنت از وقت خود استفاده نمایید. اما در زمان نیاز به مشاوره پزشکی و یا ویزیت آنلاین، با علائم برخی بیماری های عمومی هم آشنایی دارید؟

با این سامانه دیگر نیازی نیست برای یک گلو درد ساده، تب خفیف و یا سرفه به دنبال یک پزشک خوب جهت ویزیت باشید و در خیابان های شهر ترافیک و آلودگی را تحمل کنید. ویزیت آنلاین پزشک عمومی و یا داشتن مشاوره پزشکی بسیار راحت تر از آن چیزی شده است که حتی فکرش را هم نمی کنید. شما به راحتی یک لیوان آب خوردن می توانید در خانه ، در همان زمان که مشغول استراحت هستید از یکی از بهترین پزشکان عمومی ازپزشک ویزیت آنلاین به صورت صوتی و یا تصویری دریافت کنید و در خانه به استراحت مشغول شوید.

ویزیت آنلاین و یا همان مشاوره پزشکی به صورت آنلاین یکی از راه های ارتباطی بین بیمار و پزشک است که در مواقعی که بیمار نیازی به معاینه فیزیکی نداشته باشد کاربرد دارد. به همین دلیل برای یک سرما خوردگی جزئی نیازی نیست به دنبال نوب دهی پزشکان عمومی باشید. کافیست در ابتدا اپلیکیشن بیمار ازپزشک را نصب نمایید و در هر مکان چه در منزل یا محل کار خود بدون مراجعه حضوری توسط پزشک عمومی بصورت آنلاین و ویدیوی ویزیت شوید و مشکلات خود را مطرح نمایید.

درباره ویزیت آنلاین پزشک عمومی بیشتر بدانید

درباره ویزیت آنلاین پزشک عمومی بیشتر بدانید

ویزیت آنلاین و یا مشائوره پزشکی به صورت آنلاین نوعی از ارائه خدمات پزشکی سامانه ازپزشک است که امکان داشتن مشاوره پزشکان و ویزیت برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی فراهم می آورد. در این زمان دیگر نیازی نیست در ترافیک شهر، آلودگی و شلوغی ها به دنبال یک پزشک عمومی خوب بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید. با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت مراحل درمان را سپری کنید و به بهبودی برسید.

ویزیت آنلاین به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت مشاورانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار بگیرد. چرا که در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید.

در ضمن باید دقت داشته باشید که انتخاب پزشک در سامانه ازپزشک، کاملا بر عهده بیمار است و گاهی ممکن است از سمت اپلیکیشن چندین پزشک به بیماران پیشنهاد شود. با این حال با بررسی پزشکان و خواندن نظرات سایر بیماران و دریافت اطلاعات کافی از پزشک در قسمت درباره من می توانید در زمان تعیین شده و بدون نیاز به مراجعه حضوری با وی مشاوره آنلاین تصویری نمایید.

ویزیت پزشک آنلاین یکی از خدماتی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر و… با دکتر مورد نظر خود مشاوره و ویزیت شوید .  ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

چه زمانی به ویزیت آنلاین پزشک عمومی نیاز داریم؟

معمولا پزشکان عمومی اولین افرادی هستند که باید در صورت بروز ناخوشی ها با آنها ویزیت شوید. قطعا ویزیت آنلاین با یک پزشک عمومی که نظرات آن را بررسی کرده اید و یا آشنایی با او دارید یکی از روش های موثر در مدیریت کردن سلامت شما محسوب می شود. چنانچه به ویزیت آنلاین توسط خانم و یا آقا هم تمایلی نداشتید می توانید در زمان انتخاب جنسیت پزشک را تعیین کنید. بهتر است قبل از شروع ویزیت آنلاین با یک پزشک عمومی در سامانه آنلاین ازپزشک، در راطبه با علائمی که دارید یک توضیح مختصر بنویسید تا پزشک قبل از شروع ویزیت با وضعیت شما کمی آشنایی داشته باشد. همچنین در زمان ویزیت هم توضیحات کامل را به دکتر بدهید تا بهترین روش درمانی را برای شما تجویز کند.

بعد از اتمام ویزیت آنلاین با پزشک عمومی و شروع دارو، نیاز هست که قبل از قطع دارو هم با پزشک معالج خود ویزیت شوید و از او مشاوره پزشکی دریافت کنید. پزشک عمومی اولین نقطه تماس شما برای مراقبت های پزشکی غیر اورژانسی و پیشگیرانه در ساعات کلینیک است. پس باید بدانید که پزشکان عمومی هم در رشته پزشکی آموزش دیده اند و برای درمان مشکلات عمومی بهداشتی مانند بیماری ها یا آسیب هایی که با داروهای بدون نسخه قابل درمان نیستند، واجد شرایط هستند.

برخی از پزشکان عمومی نیز در زمینه های خاصی چون بهداشت کودکان، پوست و مو و یا مراقبت از سالمندان نیز تخصص دارند. به همین دلیل ممکن است گاهی نیاز داشته باشید که برای مشاوره پزشکی از پزشکان عمومی ازپزشک کمک بگیرید و روند بهبودی را طی کنید.

ویزیت آنلاین پزشک عمومی چه ویژگی هایی دارد ؟

ویزیت آنلاین پزشک عمومی چه ویژگی هایی دارد ؟

از ویژگی های خاص و منحصر به فرد ویزیت آنلاین و یا مشاوره پزشکی آنلاین در سامانه ازپزشک می توان به امکان برقراری تماس صوتی، تماس تصویری و چت با پزشک در هر زمان و مکان اشاره کرد. همچنین امکان تبادل مستندات و مدارک پزشکی و دریافت نسخه معمولی و نسخه الکترونیک‌ تامین اجتماعی هم از طریق این اپلیکیشن امکان پذیر است تا کار برای بیمار راحت شود.

در سامانه ازپزشک بدون نیاز به اتلاف وقت و یا رفت و آمد می توانید در مواقعی که نیاز به معاینه فیزیکی نیست با پزشک عمومی و یا مشاور بالینی تان به راحتی در خانه بمانید و مشاوره کنید. همچنین در این اپلیکیشن می توانید با زدن کلید جستجو پزشکان آنلاین را بیابید و مراحل ویزیت را انجام دهید.

امروزه سامانه ها و یا پلتفرم هایی که امکان ویزیت آنلاین و یا مشاوره پزشکی آنلاین را برقرار می کنند نقش گسترده ای در توسعه سلامت در جوامع دارند و امکان رصد کردن بیشتر بیمار توسط پزشک را مهیا می سازند. ازپزشک هم این کار را برای بیماران راحت کرده است تا با استفاده از اپلیکیشن بتوانند در خانه بمانند و در هر شهری که هستند با بهترین پزشکان عمومی و دیگر متخصصان ویزیت شوند.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.