متخصص بیهوشی

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر فرناز شهابی شجاعی
دکتر فرناز شهابی شجاعی

متخصص بیهوشی

6
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر سعید سلیمانی
دکتر سعید سلیمانی

متخصص بیهوشی

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر نگار ادهمی حسینی
دکتر نگار ادهمی حسینی

متخصص بیهوشی

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر حبیب اله ذاکری
دکتر حبیب اله ذاکری

متخصص بیهوشی

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر ابراهیم ملکی
دکتر ابراهیم ملکی

متخصص بیهوشی

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

دریافت ویزیت آنلاین متخصص بیهوشی

برای انتخاب پزشک بیهوشی از لیست بهترین پزشکان متخصص بیهوشی می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

مشاوره با متخصص بیهوشی و اقدامات لازم برای آن

مشاوره بیهوشی ملاقات و مشاوره‌ای است بین بیمار و متخصص بیهوشی که قبل از انجام عمل جراحی یا فرایندهای دیگر پزشکی که به بیهوشی نیاز دارند تنظیم و انجام می‌شود.

یک عمل جراحی جزئی یا وسیع همیشه با خطرات احتمالی مانند خونریزی، درد و ناراحتی همراه است. این خطرات حتی ممکن است باعث عدم موفقیت و شکست عمل جراحی شود و یا بیمار را از انجام عمل جراحی که برای وی حیاتی است بازدارد.

بنابراین بیهوشی یک پایه ثابت و مشترک در انجام مراقبت‌های پزشکی است. برای انجام عمل بیهوشی معمولاً از تزریق داروهای بیهوشی استفاده می‌شود که باعث از بین بردن موقتی احساس درد در هنگام انجام عمل جراحی می‌شود. متناسب با داروهای مورد استفاده برای بیهوشی؛ ممکن است قسمتی از بدن بیمار که قرار است مورد عمل جراحی قرار گیرد بیحس شود، بیمار به طور کامل بیهوش شود یا از یادآوری عمل که ممکن است برای بیمار عوارض روانی و احساسی در پی داشته باشد جلوگیری کند.

 

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان بیهوشی

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین دکتر بیهوشی را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک بیهوشی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.