متخصص طب اورژانس

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص طب اورژانس

متخصص طب اورژانس یا تخصص در پزشکی اورژانس یکی از تخصص‌های پزشکی است که زمینه فعالیت‌های آن برای بیمارانی است که نیازمند اقدامات فوری فوریت های پزشکی بوده و باید هر چه سریعتر تحت درمان قرار گیرند. متخصصین طب اورژانس عمدتاً در بخش اورژانس فعالیت می‌کنند و اطلاعات و مهارتهای زیادی در تمام اورژانسها و رشته‌های مختلف دارند.

متخصص طب اورژانس چه بیماری هایی را درمان میکند!

متخصصان طب اورژانس علاوه بر نظارت بر شرایط بیمار طی حضور در اورژانس توانایی درمان موارد اورژانسی بیمار یا شناسایی علت یا علل اصلی مولد علائم بیمار را نیز دارد که این توانایی‌ها، هم رسیدگی به بیمار و هم شرایط بستری یا ترخیص بیمار را تسریع می‌کند. همچنین تخصص هایی که یک متخصص اورژانس میتواند به بهبود آن کمک کند عبارتند از: درمان بیماران دچار آسیب‌های چندگانه(مثل شکستگی استخوان‌ها + پارگی اعضاء داخلی بدن و شوک )، درمان بیماری‌های محیطی (چون گرما زدگی، سوختگی، برق گرفتگی و …)، برخورد با مسمومیتها، اداره بیمار نیازمند احیا قلبی ریوی و اداره بحران، درمان قربانیان حوادث هسته ای، میکروبی و شیمیایی و …..

دریافت ویزیت آنلاین متخصص اورژانس

برای انتخاب پزشک طب اورژانس از لیست بهترین پزشکان متخصص اورژانس می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

 نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان اورژانس

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین پزشک اورژانس را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

 مشاوره اینترنتی پزشک طب اورژانس

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی با متخصص اورژانس بگیرید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.