متخصص غدد

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص غدد

متخصص غدد فردی است که بیماری‌های هورمونی را به طور کامل مورد مطالعه قرار داده و بهترین درمان‌های ممکن را می‌شناسد ، تخصص غدد شامل ارزیابی طیف وسیعی از علائم در ارتباط با عدم تعادل هورمون‌ها است و نیاز به مدیریت مداوم از سوی یک متخصص را دارند.

چه زمانی باید به متخصص غدد مراجعه کنیم!

متخصص غدد فردی است که بیماری‌های هورمونی را به طور کامل مورد مطالعه قرار داده و بهترین درمان‌های ممکن را می‌شناسد،  دکتر غدد هورمون‌ها و بیمار‌ی‌های هورمونی را به طور عمیق مورد مطالعه قرار می‌دهد و بهترین روش درمان ممکن را پیدا می‌کند. بیشتر پزشکان عمومی دارای تخصص لازم برای تشخیص و درمان بیماری‌های اصلی هستند، اما گاهی اوقات نیاز به کمک یک متخصص است.

مهم‌ترین بخش‌های بدن که توسط دکتر غدد و متابولیسم بررسی می‌شوند، عبارت‌اند از:

  • آدرنال‌ها، غده‌هایی هستند که بالای کلیه‌ها قرار دارند و به کنترل مواردی مانند فشارخون، متابولیسم، پاسخ به استرس و هورمون‌های جنسی کمک می‌کنند.
  • متابولیسم استخوان مانند پوکی‌استخوان
  • کلسترول
  • هیپوتالاموس بخشی از مغز است که دمای بدن، گرسنگی و تشنگی را کنترل می‌کند.
  • پانکراس که انسولین و سایر مواد را برای فرایند هضم می‌سازد.
  • پاراتیروئید، غده کوچکی در گردن است که کلسیم خون را کنترل می‌کند.
  • هیپوفیز غده‌ای به اندازه نخود در پایه مغز است که هورمون‌ها را متعادل نگه می‌دارد.
  • غدد تناسلی (گناد) که شامل تخمدان در زنان و بیضه در مردان می‌شود.
  • تیروئید غده پروانه‌ای شکل در گردن است که متابولیسم، انرژی و رشد و تکامل مغز را کنترل می‌کند.

دریافت ویزیت آنلاین دکتر غدد

برای انتخاب پزشک متخصص غدد از لیست بهترین پزشکان می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین دکتر متخصص غدد را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک متخصص

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

 

نقش اساسی مشاوره آنلاین با دکتر متخصص غدد در بهبود سلامت غدد و هورمون‌ها

 

مشاوره آنلاین با دکتر غدد یک ابزار مهم در بهبود سلامتی غدد و هورمون‌های بدن محسوب می‌شود. تخصص غدد با دانش تخصصی در زمینه تشخیص و درمان اختلالات هورمونی، افراد را در رسیدن به تعادل هورمونی و بهبود کیفیت زندگی یاری می‌کند.

 

مشاوره اینترنتی با متخصص غدد به افراد این امکان را می‌دهد تا در هر زمان و مکانی با دکتر متخصص غدد مشورت کنند. از طریق این روش، افراد می‌توانند به سوالات مرتبط با تغییرات هورمونی، کنترل وزن، اختلالات تیروئید و مشکلات دیگر پاسخ دهند.

 

مشاوره آنلاین با دکتر متخصص غدد نه‌تنها هزینه و زمان را صرفه‌جویی می‌کند، بلکه امکان ارتباط مستمر و تنظیم جلسات پیگیری را فراهم می‌سازد. این روش به افراد اطمینان می‌دهد که در طول راه درمانی، به بهترین توصیه‌های تخصصی دسترسی دارند.

 

به طور خلاصه، مشاوره اینترنتی با دکتر متخصص غدد به عنوان یک روش موثر در بهبود و تعادل هورمونی توصیه می‌شود. این روش افراد را در مدیریت بهتر اختلالات غددی کمک می‌کند و به آن‌ها امکان می‌دهد که با راهنمایی تخصصی به سلامت بهتری دست یابند.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.