متخصص جراحی عمومی

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر مسعود نظامدوست
دکتر مسعود نظامدوست

متخصص جراحی عمومی

11
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر بهرنگ عاشوری زاده
دکتر بهرنگ عاشوری زاده

متخصص جراحی عمومی

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر میثم رفائی
دکتر میثم رفائی

متخصص جراحی عمومی

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر بابک حسینی
دکتر بابک حسینی

متخصص جراحی عمومی

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر مهدی آرامش
دکتر مهدی آرامش

متخصص جراحی عمومی

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص جراحی عمومی

پزشک متخصص جراحی عمومی عمدتا بر اندام های شکمی مانند مری، معده، روده کوچک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا و غده تیروئید تخصص دارد، عوامل ایجاد بیماری ها و اختلالات مربوط به جراحی عمومی بسیار پیش رونده هستند و نیاز به پیشگیری، تشخیص و درمان هر چه سریع تر و زودتر دارند.

چه زمانی باید به متخصص جراح عمومی مراجعه کنیم!

جراح عمومی به طور کلی مراقبت های جراحی را برای بیماران انجام می دهد. این مراقبت ها شامل قبل از عمل و بعد از عمل می شود. تمرکز این تخصص جراحی بر محتویات شکم مانند کیسه صفرا، آپاندیس، غده تیروئید، معده، روده، کبد و لوزالمعده است.

از جمله جراحی هایی که توسط یک جراح عمومی انجام می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جراحی های اورژانسی : خونریزی، عفونت، انسداد روده و سوراخ شدن اعضای بدن از مهمترین مواقعی است که به یک جراح عمومی نیاز است.
  • لاپاراسکوپی: درمان کیسه صفرا، زائده ها و روده بزرگ، فتق و چاقی در این روش با استفاده از دوربین ها و ابزار ها انجام می شود.
  • جراحی روده بزرگ: جراحان عمومی طیف گسترده ای از بیماری های بزرگ و جزئی روده بزرگ از جمله بیماری های التهابی روده، سرطان روده بزرگ و راست روده، خونریزی دستگاه گوارش و بواسیر را درمان می کنند.
  • جراحی پستان: جراحان عمومی اکثر اقدامات جراحی غیر زیبایی پستان را از لامپکتومی تا ماستکتومی خصوصا در خصوص سرطان سینه انجام می دهند.
  • جراحی عروق: جراحان عمومی قادر به درمان اختلالات کوچک عروقی هستند.
  • جراحی غدد درون ریز: جراحان عمومی برای برداشتن تمام یا بخشی از غده های تیروئید و پاراتیروئید در گردن و غدد فوق کلیوی آموزش دیده اند.
  • جراحی پیوند: جراح عمومی، مسئول کل جنبه های مراقبتی در عمل های پیوندی است.
  • آنکولوژی : این جراحی برای درمان سرطان انجام می شود.

دریافت ویزیت آنلاین متخصص جراح عمومی

برای انتخاب پزشک متخصص از لیست بهترین پزشکان متخصص می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین متخصص جراحی را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک جراحی عمومی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.