متخصص امراض پیری

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر رضا کیانپور
دکتر رضا کیانپور

متخصص امراض پیری

3
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر اشکان دلبسته
دکتر اشکان دلبسته

متخصص امراض پیری

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

دریافت ویزیت آنلاین متخصص امراض پیری

برای انتخاب پزشک متخصص امراض پیری از لیست بهترین پزشکان متخصص می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

بیماری های شایع در بین سالمندان

یری، یک بیماری نیست. بلکه در واقع فرآیندی است که از همان دوران نوزادی آغاز می شود. روندی است که در آن، کم کم توانایی های انسان کاهش می یابد. با توجه به عواملی چون سبک زندگی و همچنین شرایط محیطی و ژنتیکی، ممکن است این فرآیند در تمام انسان ها با یک سرعت خاص اتفاق نیفتد. یکی از مباحثی که برای سالمندان مطرح است، بیماری های شایع در این دوره می باشد. بسیاری از بیماری ها در پیری بروز می کنند و یا حادتر می شوند. از جمله مهمترین بیماری های دوران سالمندی : بیماری های قلبی و عروقی، بیماری های دستگاه تنفسی، بیماری های دستگاه گوارش، دیابت سالمندان، یماری های کلیوی، بیماری های خود ایمنی، زوال عقل یا آلزایمر در سالمندان، بیماری های کبدی، بیماری های عضلاتی

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان امراض پیری

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین متخصص را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی امراض پیری

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی  بگیرید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.