متخصص روانشناس سلامت

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر سمیرا انصاری
دکتر سمیرا انصاری

متخصص روانشناسی سلامت

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص روانشناس سلامت

روانشناسی سلامت؛ به طور کلی به عنوان گرایشی بین رشته ای از روانشناسی و پزشکی شناخته می شود. یک متخصص روانشناسی سلامت به طور کلی در جهت ارتقای سلامت افراد به فعالیت می پردازند. این متخصصان می توانند به مردم آموزش دهند که چگونه با اضطراب ها و تنش های احساسی خود برخورد کنند و همچنین چگونه به مدیریت مسائل مربوط به سلامت بپردازند.

چه زمانی باید به متخصص روانشناس سلامت مراجعه کنیم!

امروزه  اغلب افراد آشفتگی ها، مشکلات روانی جدی، ناراحتی های روحی زیادی را تجربه می کنند. ممکن است در این شرایط احساس کنیم تهی یا بی ارزش هستیم و در منجلاب بحران ها دست و پا می زنیم و یا شاید خصوصیات منفی در خود مشاهده می کنید که توانایی اصلاح کردن آن ها را ندارید. مراجعه به روانشناس راه حلی منطقی و تخصصی برای رفع بیماری های مربوط به سلامت روان می باشد.

دریافت ویزیت آنلاین متخصص روانشناس

برای انتخاب پزشک متخصص روانشناسی سلامت از لیست بهترین پزشکان متخصص روانشناسی می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین دکتر روانشناسی را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک روانشناسی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی سلامت بگیرید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.