متخصص داخلی

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر مریم پورکار جدید
دکتر مریم پورکار جدید

متخصص داخلی

20
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر محمدجواد میردامادی
دکتر محمدجواد میردامادی

متخصص داخلی

15
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر مهتاب رنگ چی
دکتر مهتاب رنگ چی

متخصص داخلی

13
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر اعظم موحدی
دکتر اعظم موحدی

متخصص داخلی

12
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر گل شید اجلالی
دکتر گل شید اجلالی

متخصص داخلی

10
4

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص داخلی

برای تشخیص و درمان بیماری های داخلی باید به متخصص داخلی مراجعه کنید، اما همان طور که می دانید معاینه هر قسمت درونی بدن نیاز به تخصص خاص خود را دارد. به طور کلی پزشک داخلی به کسی گفته می شود که وظیفه تشخیص و درمان پزشکی به غیر از جراحی را در بزرگسالان برعهده دارد. چه در مواردی که شما به بیماری های عمومی مبتلا شده اید و چه زمانی که بیماری شما پیچیده است، باید معاینات اولیه را تحت نظر یک دکتر داخلی انجام دهید.

چه زمانی باید به متخصص داخلی مراجعه کنیم!

دکتر داخلی در مورد انواع این بیماری‌ها دانش کافی داشته و در تشخیص و درمان آنها مهارت دارد. شما در صورت بروز هر یک از بیماری‌های مربوط به اندام‌ها و سیستم‌های داخلی بدن مانند مشکلات گوارشی، بیماری‌های کبد، فشارخون، دیابت، پوکی‌استخوان و بیماری‌های دیگر اندام‌ها باید به پزشک داخلی مراجعه کنید.

دریافت ویزیت آنلاین متخصص داخلی

برای انتخاب بهترین پزشک داخلی از لیست بهترین پزشکان متخصص داخلی می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین پزشک متخصص را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک داخلی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.