متخصص مامایی

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر زینب صفری
دکتر زینب صفری

متخصص مامایی

24
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر نیره صفری
دکتر نیره صفری

متخصص مامایی

24
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر سمیرا امیدوار
دکتر سمیرا امیدوار

متخصص مامایی

20
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر آرمیتا رضاخان
دکتر آرمیتا رضاخان

متخصص مامایی

18
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر رحیمه معصومی
دکتر رحیمه معصومی

متخصص مامایی

16
5

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص مامایی

مامایی زیرشاخه‌ای از علوم پزشکی و ماما متخصص بهداشت و درمان است، ماما به عنوان مشاوری معتمد و آگاه به مسائل مربوط به زنان رویکردی جامع را نسبت به مراقبت‌های بارداری دنبال می‌کند.

وظایف یک ماما شامل مشاوره‌ پیش از ازدواج در زمینه سلامت جنسی و روانی، مراقبت پیش از بارداری ، تامین سلامت مادر پیش از بارداری، بهداشت زنان، راهنمایی در زمینه تنظیم خانواده، انجام معاینات و تشخیص بیماری های زنان و بهترین راهنما برای زنان در مورد تغذیه مناسب پیش از بارداری می‌شود.

چه زمانی باید به پزشک مامایی مراجعه کنیم!

زمان مراجعه به پزشک در مورد بارداری و بیماری‌های مختلف متفاوت است. اگر قصد فرزندآوری داشته باشید، بهتر است از ابتدای باروری تحت نظر ماما قرار بگیرید.

به‌طور کلی می‌توان گفت ماماها تا حدودی از عهده مدیریت بیماری یا موارد دیگر برمی‌آیند اما هرچه بیماری پیچیده‌تر شود و نیاز به علم و تخصص بیشتری احساس شود، همکاری یک پزشک زنان الزامی است.

دریافت ویزیت آنلاین متخصص مامایی

برای انتخاب بهترین پزشک متخصص از لیست بهترین پزشکان متخصص مامایی می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصص مامایی آنلاین را شناسایی و از بین آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین پزشک متخصص مامایی را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

 

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.