متخصص پزشکی هسته ای

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر علی آبیل نجف زاده
دکتر علی آبیل نجف زاده

متخصص پزشکی هسته ای

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص پزشکی هسته ای

متخصص پزشکی هسته ای شاخه‌ای از تصویربرداری پزشکی ، فیزیک پزشکی و پرتو نگاری مولکولی است که از خواص هسته‌ایِ مواد، برای تشخیص و درمان بیماری‌ها استفاده می‌کند.  روش کار به این صورت است که ابتدا رادیو دارو مخصوص هر عضو با ماده رادیو اکتیو نشاندار می شود و به بیمار تزریق می شود و در عضو مورد نظر تجمع می یابد سپس با استفاده از دستگاه گاما کمرا تصویر برداری از عضو مورد نظر صورت می گیرد. بر خلاف روشهای رادیولژی که عموماٌ اطلاعاتی در مورد ساختمان اعضا بدن ارائه می کنند، روشهای پزشکی هسته ای عموما اطلاعاتی در مورد عملکرد اعضای مختلف بدن را بدست می‌آورند

چه زمانی باید به متخصص پزشکی هسته ای مراجعه کنیم!

در بیشتر مواقع، پزشک عمومی شما را به رادیولوژیست هسته ای ارجاع می دهد. رادیولوژیست ها اغلب با پزشکان دیگر به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از برنامه درمانی همکاری می کنند.

برخی از رایج ترین آزمایشاتی که رادیولوژیست ها انجام می دهند، عبارتند از:

  • اسکن سینه
  • اسکن مغز
  • اسکن تیروئید و پاراتیروئید
  • اسکن تومور
  • اسکن ریه
  • اسکن دستگاه گوارش
  • اسکن کلیه
  • اسکن استخوان
  • اسکن قلب
  • اسکن خون برای بیماری های خونی

دریافت ویزیت آنلاین متخصص هسته ای

برای انتخاب پزشک متخصص هسته ای از لیست بهترین پزشکان  هسته ای می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص هسته ای

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین پزشک  را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی  بگیرید.

ارتقاء سلامت با مشاوره آنلاین با متخصص پزشک هسته‌ای

مشاوره آنلاین با متخصص پزشک هسته‌ای، راهی مؤثر در بهبود سلامت افراد با نیازهای تشخیص و درمان هسته‌ای محسوب می‌شود. درمان‌های هسته‌ای با دقت و تخصص بالا انجام می‌شود و مشاوره اینترنتی این امکان را فراهم می‌کند تا افراد به بهترین توصیه‌ها دسترسی داشته باشند.

مشاوره اینترنتی با متخصص پزشک هسته‌ای به افراد این امکان را می‌دهد که به سادگی در هر زمان و مکانی با تخصص دکتر پزشک هسته‌ای در ارتباط باشند. این روش به افراد اجازه می‌دهد تا به سوالات مرتبط با تصاویر پزشکی هسته‌ای، روش‌های درمان، و اقدامات پیشگیرانه پاسخ دهند.

مشاوره آنلاین با متخصص پزشک هسته‌ ای به عنوان یک روش دقیق و مناسب در بهبودی و کنترل اختلالات هسته‌ای توصیه می‌شود. این روش از طریق کاهش هزینه‌ها و زمان مراجعه حضوری، به افراد امکان می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن از دانش تخصصی دکتر پزشک هسته‌ای بهره‌برداری کنند.

به طور خلاصه، مشاوره اینترنتی با متخصص پزشک هسته ‌ای به عنوان یک راهکار حیاتی در بهبود سلامتی و ارتقاء دسترسی به خدمات پزشکی هسته‌ای توصیه می‌شود. این روش با ایجاد ارتباط موثر و بهره‌برداری از تخصص پزشک هسته‌ای، به سلامت و رفاه افراد کمک می‌کند.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.