متخصص ارتز و پروتز

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر محمد جواد مقدم
دکتر محمد جواد مقدم

متخصص ارتز و پروتز

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص ارتز و پروتز

متخصص ارتز و پروتز یکی از شاخه های تیم توانبخشی است. این رشته برای جامعه قطع عضو، اندام مصنوعی (پروتز) و… برای افرادی که دچار اختلال حرکتی شده اند وسایل کمکی (ارتز) طراحی می کند و می سازد تا آنها به هدف نهایی توانبخشی که استقلال فردی است دست پیدا کنند.

چه زمانی باید به متخصص ارتز مراجعه کنیم!

ارتزیست مسئولیت مدیریت کاربردی ارتز، آموزش به فرد برای استفاده بهینه از ارتز و بررسی های حین استفاده از ارتز را دارد.

حیطه فعالیت ارتزیست ها بر اساس نواحی مختلف بدن شامل ارتز جمجمه، ارتز ستون فقرات، ارتز اندام فوقانی، ارتز اندام تحتانی، کفش و کفی و ارتز کودکان می‌باشد.

گروهی که بعد از عمل جراحی ارتوپدی برای ثابت کردن آن عضو از بدن از ارتز های محافظت کننده استفاده می کنند.

گروهی دیگر از افراد که دچار بدشکلی (دفورمیتی) شده اند، باید به متخصص ارتز و پروتز به منظور دریافت ارتز مناسب بدشکلی خود را دریافت کنند. گروهی هم که دچار درد در زانو یا کف پا و یا… هستند با مراجعه به پزشک و دریافت یک پیشنهاد مناسب از آن و دریافت نسخه، به متخصص ارتز و پروتز رجوع می کنند و یک وسیله مناسب برای رفع درد را دریافت می کنند.

دریافت ویزیت آنلاین متخصص ارتز

برای انتخاب پزشک متخصص ارتز از لیست بهترین پزشکان متخصص پروتز می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص ارتز و پروتز

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین دکتر  پروتز  را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک  پروتز

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

مشاوره آنلاین با متخصص ارتز و پروتز، راهی هوشمندانه برای تسهیل درمان و بهبود کیفیت زندگی

ارتز و پروتزها به عنوان یکی از راهکارهای مؤثر در بهبود کیفیت زندگی افراد با ناتوانی‌ها و اختلالات جسمی شناخته می‌شوند. در گذشته، برای مشاوره و ارائه این تجهیزات، بیماران نیاز به مراجعه حضوری به متخصص ارتز و پروتز داشتند.

اما با پیشرفت تکنولوژی، مشاوره آنلاین با متخصص ارتز و پروتز به عنوان راهی نوین و هوشمندانه برای تسهیل درمان و بهبود کیفیت زندگی افراد ارائه می‌شود. در این مقاله، به اهمیت و مزایای مشاوره آنلاین با متخصص ارتز و پروتز پرداخته خواهد شد.

با مشاوره آنلاین با متخصص ارتز و پروتز، بیماران می‌توانند به صورت آنلاین و از راه دور با دکتر ارتز و پروتز ارتباط برقرار کنند. این روش به بیماران این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به حضور حضوری در مراکز ارتز و پروتز، از مزایای آنلاینی مانند انعطاف‌پذیری زمانی و کاهش هزینه‌ها بهره‌مند شوند.

امکان مشاوره اینترنتی با دکتر ارتز و پروتز به بیماران اجازه می‌دهد تا از هر نقطه‌ای به مشاوره اینترنتی با دکتر ارتز و پروتز بپردازند. این روش مخصوصاً برای افرادی که در مناطق دوردست یا کشورهایی با منابع پزشکی محدود زندگی می‌کنند، بسیار مفید است.

مشاوره آنلاین با دکتر ارتز و پروتز امکان تعیین نیازها و مشکلات بیماران را با دقت بیشتری فراهم می‌کند. با ارتباط بصری آنلاین، متخصص ارتز و پروتز می‌تواند بهتر به نیازها و موارد خاص هر بیمار پاسخ دهد و ارائه راهکارهای مؤثری نماید.

با توجه به مزایای مشاوره آنلاین با متخصص ارتز و پروتز، توصیه می‌شود که بیماران برای تسهیل درمان و بهبود کیفیت زندگی خود از این راهکارهای نوین و هوشمندانه استفاده کنند.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.