متخصص داروساز

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر افشین وکالتی
دکتر افشین وکالتی

متخصص داروساز

13
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر محمد مهدی عمرانپور
دکتر محمد مهدی عمرانپور

متخصص داروساز

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر محمد زارعی
دکتر محمد زارعی

متخصص داروساز

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر ایمان جلالی عراقی
دکتر ایمان جلالی عراقی

متخصص داروساز

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر رضوان حلاج
دکتر رضوان حلاج

متخصص داروساز

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

دریافت ویزیت آنلاین متخصص داروساز

برای انتخاب بهترین پزشک متخصص داروساز از لیست بهترین پزشکان متخصص می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

چه زمانی باید به داروساز مراجعه کنیم؟

داروسازان، داروهای تجویزی را با نظر پزشک بین افراد توزیع می کنند. آنها همچنین در مورد نحوه استفاده یا مصرف دارو، دوز صحیح دارو و عوارض جانبی احتمالی به بیماران و سایر متخصصین پزشکی توصیه می کنند. آنها همچنین می توانند اطلاعاتی در مورد موضوعات عمومی سلامت مانند رژیم غذایی و ورزش و همچنین مشاوره در مورد محصولاتی مانند لوازم بهداشتی خانگی و تجهیزات پزشکی ارائه دهند.

داروسازان واجد شرایط می توانند به اکثر سوالات پزشکی یا دارویی شما پاسخ دهند. آنها می توانند توضیح دهند که هر دارویی که مصرف می کنید برای چه چیزی استفاده می شود، چگونه باید آن را مصرف کنید و چه انتظاراتی در طول مصرف دارو دارید. همچنین داروسازان واجد شرایط هستند که اقدامات ساده بهداشتی مانند اندازه گیری فشار خون و درجه حرارت، آزمایش سطح قند خون و بررسی کلسترول را انجام دهند. آنها همچنین می توانند بیماریهای روزمره مانند سرماخوردگی، آنفولانزا، درد  را تشخیص داده و درمان مناسب را ارائه دهند.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین متخصص داروساز

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین متخصص را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک داروسازی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.