متخصص روانشناسی|مشاوره و روانشناسی آنلاین با کمترین قیمت

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر فاطمه رضوی
دکتر فاطمه رضوی

متخصص روانشناسی

12
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر بهنوش ده آرا
دکتر بهنوش ده آرا

متخصص روانشناسی بالینی

12
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر محمدرضا خسروجردی
دکتر محمدرضا خسروجردی

متخصص روانشناسی شخصیتی

12
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر سعید موسوی
دکتر سعید موسوی

متخصص روانشناسی

11
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر سعیده جلالی نسب
دکتر سعیده جلالی نسب

متخصص روانشناسی عمومی

11
4

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص روانشناسی ( دکتر روانشناس)

مشاوره روانشناسی آنلاین :  روانشناسان برای کمک به افراد جهت برطرف کردن مشکلات خلقی و اعصاب روان خداماتی را  ارائه می دهند. این مشکلات می تواند در حوزه های مختلف فردی، بین فردی، خانواده، اجتماع و یا حتی کاری و تحصیلی باشد. دلایل زیادی ممکن است وجود داشته باشد که شما نیاز داشته باشید که به یک متخصص روانشناسی در تهران مراجعه نمایید. یک متخصص روانشناسی آموزش دیده است که سلامت روان شما را به دقت ارزیابی کند و مسایلی که موجب شده شما احساس ناخوشایند داشته باید را بررسی نماید و یا حتی اگر در مدرسه مشکلاتی مانند کمبود توجه یا حفظ تمرکز دارید از روش های تخصصی و درمانی کمک بگیرد و برنامه درمانی شخصی دقیقی برای شما تدارک ببیند تا بتوانید مشکل پیش رو را از سر بگذرانید.

 

مزایای مشاوره آنلاین با متخصص روانشناسی:

مهم‌ترین ویژگی مشاوره آنلاین در روانشناسی این است که، نیاز به حضور فیزیکی در دفتر مشاوره یا کلینیک روانشناسی نیست و به راحتی مشاوره تلفنی‌، با استفاده از خطوط اینترنت همراه یا خانگی انجام می‌شود. مشاوره آنلاین، فرایند مشاوره‌ای است که مراجع و مشاور به جای ارتباط حضور‌ی و رو در رو با یکد‌یگر، از راه‌های جایگزین برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند و فرایند مشاوره و درمان به صورت غیر حضوری انجام می‌شود. درمان الکترونیک، درمان از راه دور،  از جمله نام‌های دیگر مشاور آنلاین و غیر حضوری است.

صرفه‌جویی در هزینه

در بسیاری از مراکز، هزینه‌ی مشاوره آنلاین کمتر از مشاوره حضوری است. البته گاهی برخی از مراکز مشاوره به دلیل کیفیت بالای خدماتی که در مشاوره آنلاین ارائه می‌دهند و به این دلیل که انتخاب را در مورد نوع مشاوره بر عهده‌ی درمانجو می‌گذارند، تعرفه مشاوره آنلابن و مشاوره حضوری آن‌ها تفاوتی ندارد.

صرفه جویی در وقت

همه‌ی ما می‌دانیم که مراجعه به مطب و مراکز مشاوره نیاز به تعیین وقت و طی کردن مسیر مشخصی از محل کار یا محل زندگی تا مراکز مشاوره دارد. در مشاوره آنلابن به دلیل حذف زمان انتظار در مراکز مشاوره و همینطور عدم نیاز به طی کردن مسیر برای رسیدن به مراکز مشاوره صرفه جویی زیادی در زمان می‌شود.

دریافت ویزیت آنلاین با دکتر روانشناس

برای انتخاب پزشک متخصص روانشناسی از لیست بهترین پزشکان متخصص روانشناسی می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص روانشناسی

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک، بهترین دکتر روانشناسی را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک روانشناسی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

مشاوره روانشناسی آنلاین، راهی نوین برای بهبود روان شما

در دنیای امروز، روانشناسی آنلاین به عنوان یک روش موثر برای مشاوره و درمان مشکلات روانی در حال رشد است. با پیشرفت فناوری و ارتباطات، امکاناتی مانند مشاوره روانشناسی آنلاین، مشاوره روانشناس انلاین تلفنی و مشاوره روانشناسی آنلاین با چت  برای افرادی که به دنبال راهکارهای درمانی هستند، اجرا شده است. این روش‌ها امکان مشاوره از راه دور را فراهم می‌کنند و به افراد اجازه می‌دهند تا با مشاوران روانشناسی مجرب در هر زمان و هر مکانی ارتباط برقرار کنند.

بدون شک، مشاوره روانشناسی آنلاین یک راه حل مناسب برای افرادی است که به دلایل مختلفی از مراجعه حضوری به مشاوره روانشناسی خودداری می‌کنند. می‌توان به عنوان مثال به افرادی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند اشاره کرد. با استفاده از مشاوره روانشناسی آنلاین خارج از کشور، آنها می‌توانند به راحتی با مشاوران روانشناسی متخصص از سراسر جهان ارتباط برقرار کنند .

مزایای مشاوره روانشناسی آنلاین عبارتند از :

  • راحتی و آسانی: مشاوره دکتر روانشناس انلاین امکان ارتباط با مشاوران را در هر زمان و هر مکانی فراهم می‌کند. شما نیازی به مراجعه حضوری ندارید و می‌توانید در راحتی خانه خود یا حتی در سفر با مشاوران روانشناسی مشورت کنید.
  • حفظ حریم خصوصی: با استفاده از مشاوره روانشناسی آنلاین، شما می‌توانید از حفظ حریم خصوصی خود اطمینان حاصل کنید. هیچ اطلاعات شخصی شما به افراد دیگر منتقل نمی‌شود و همه مشاوره ها به صورت محرمانه برگزار می‌شوند.
  • دسترسی به متخصصان: با مشاوره روانشناسی آنلاین، شما به دسترسی به متخصصان روانشناسی از سراسر جهان دست پیدا می‌کنید. این امر به شما امکان می‌دهد تا با توجه به نیازها و مسائل خود، بهترین مشاور را برای خود انتخاب کنید.
  • هزینه کمتر: مشاوره روانشناس آنلاین هزینه کمتری نسبت به مشاوره حضوری دارد.

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان در لحظات دشوار و استرس‌زا شما را یاری میدهد. زمانی که با مشکلات روانی مواجه می‌شوید، روانشناس آنلاین می‌تواند به شما راهنمایی کند و به شما ابزارها و راهکارهایی را ارائه دهد تا با این مشکلات روبرو شوید. همچنین، در صورت نیاز به پشتیبانی فوری، مشاوره روانشناسی تلفنی 24 ساعته  نیز در دسترس است.

مشاوره روانشناسی آنلاین متنی به عنوان یک راه حل مدرن و کارآمد در حوزه بهبود روانی و روابط شخصی و حرفه‌ای شناخته می‌شود. در این روش، شما با استفاده از فناوری ارتباطی مانند ویدئو کنفرانس، تماس تلفنی، یا چت آنلاین، با یک روانشناس مجرب و متخصص در ارتباط هستید. این روش امکان مشاوره در هر زمان و هر مکانی را به شما می‌دهد و شما نیازی ندارید به محل مراجعه فیزیکی برای دریافت خدمات روانشناسی.

متخصص روانشناسی بالینی با انواع بیماری ها از قبیل اعتیاد، مشکلات خانوادگی و… در ارتباط است. شاخه های تخصصی روانشناسی بالینی شامل متخصص روانشناسی کودک و بزرگسال، اختلالات هیجانی و یادگیری و مصرف بی رویه از داروها و روانشناسی سلامت است. مشاوره آنلاین روانشناسی کودک ، برای کار با کودکان و درک نحوه عملکرد ذهن آنها میباشد.

برای دیدن نوشته هایی که به دنبال آن هستید تایپ کنید