متخصص پزشکی ورزشی

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر زینب فرجی قمی
دکتر زینب فرجی قمی

متخصص پزشکی ورزشی

14
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر سعید سپهری فر
دکتر سعید سپهری فر

متخصص پزشکی ورزشی

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص پزشکی ورزشی

متخصص پزشکی ورزشی، به پیشگیری ، درمان و بازتوانی آسیب های ورزشی و بیماری های مرتبط با ورزش در ورزشکاران حرفه ای و غیر حرفه ای ، ارتقا سطح کارایی ورزشکاران و استفاده از ورزش در پیشگیری ، درمان و بازتوانی بیماری ها و ارتقا سلامت می پردازد.

چه زمانی باید به متخصص پزشکی ورزشی مراجعه کنیم!

فعال بودن و انجام ورزش برای شما از نظر جسمی و روانی بسیار مفید است. اما یک خطرات جدی در آسیب های ورزشی وجود دارد. خطراتی مانند: تاندونیت،ضربه مغزی، بیماری گرمایی،شکستگی ها، اختلالات اشتها، پیچ خوردگی مچ پا، آسیب های غضروفی،

آسم ناشی از ورزش، آسیب های زانو و شانه و… توجه داشته باشید که اگر فردی دچار هریک از این خطرات شد با آسیب‌های مزمن باید به پزشک مراجعه کند. این شخص آسیب دیده، قبل از آنکه بتواند در ورزش‌ها شرکت کند، باید از پزشکش اجازه بگیرد. حتی اگر نیازی به معاینه فیزیکی قبل از ورزش نباشد، ما شدیدا توصیه می‌کنیم که برای محافظت از خودتان در برابر آسیب دیدگی، قبل از شروع فصل، معاینات فیزیکی سالیانه انجام دهید. اگر سابقه یک مصدومیت خاص یا مشکل پزشکی دارید، این کار اهمیت بیشتری خواهد داشت.

دریافت ویزیت آنلاین متخصص پزشکی ورزشی

برای انتخاب پزشک متخصص ورزشی از لیست بهترین پزشکان پزشکی ورزشی می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین متخصص را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشکی ورزشی

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

 

برای دیدن نوشته هایی که به دنبال آن هستید تایپ کنید