متخصص اورولوژی

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر رسول اسماعیلی
دکتر رسول اسماعیلی

متخصص ارولوژی

25
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر امیر ملک احمدی
دکتر امیر ملک احمدی

متخصص ارولوژی

14
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر محمد جعفری
دکتر محمد جعفری

متخصص ارولوژی

10
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر علیمحمد فخریاسری
دکتر علیمحمد فخریاسری

متخصص ارولوژی

7
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر علی پناهی
دکتر علی پناهی

متخصص ارولوژی

6
4

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص اورولوژی

ارولوژیستها بیماری­های دستگاه ادراری را در مردان و زنان و همچنین هر چیزی را که مربوط به دستگاه تناسلی در مردان است(مانند بیماری های مقاربتی، عفونت، مشکلات جنسی و. . . ) را تشخیص داده و درمان می کنند. در برخی موارد ، متخصص اورولوژی ممکن است عمل جراحی انجام دهد. به عنوان مثال ، آنها ممکن است سرطان را از بین برده یا انسداد دستگاه ادراری را باز کنند.

چه زمانی باید به متخصص اورولوژی مراجعه کنیم!

دستگاه ادراری سیستمی است که ادرار را در بدن ایجاد، ذخیره و دفع می کند. اورولوژیست ها می توانند هر بخشی از این سیستم را درمان کنند. اورولوژی بخشی از مراقبت های بهداشتی است که با بیماری های دستگاه ادراری زن و مرد (کلیه ها، کبد، مثانه و مجاری ادراری) روبرو است. اگر دچار علائم شدیدی در سیستم ادراری یا دستگاه تناسلی شدید، باید سریعا به دکتر متخصص اورولوژی مراجعه کنید. علائمی مانند خون در ادرار، ازدست‌دادن کنترل مثانه، درد هنگام ادرار، درد در ناحیه کمر و بزرگ‌شدن پروستات نشانه‌های جدی بوده که باید توسط دکتر اورولوژی بررسی شوند.

دریافت ویزیت آنلاین

برای انتخاب پزشک اورولوژی از لیست بهترین پزشکان متخصص اورولوژی می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص اورولوژی

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین پزشک اورولوژی را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک متخصص

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی  بگیرید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.