متخصص دامپزشکی | مشاوره دامپزشک آنلاین

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر امیر طاهر شهری
دکتر امیر طاهر شهری

متخصص دامپزشک

53
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر حسن بهلولی
دکتر حسن بهلولی

متخصص دامپزشک

28
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر امیر مدالی
دکتر امیر مدالی

متخصص دامپزشک

17
5

امتیاز و نظر

تصویر دکتر عباس رضائی
دکتر عباس رضائی

متخصص دامپزشک

15
4

امتیاز و نظر

تصویر دکتر فاطمه اعتمادی
دکتر فاطمه اعتمادی

متخصص دامپزشک

14
4

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص دامپزشکی | مشاوره دامپزشک آنلاین

متخصص دامپزشکی به شناخت، پیشگیری، تشخیص و درمان آسیب ها و بیماری های حیوانات و به شناخت بیماری های مشترک بین انسان و حیوانات می پردازد. تمام حیوانات حتی حیوانات خانگی ممکن است به بیماری هایی مبتلا شوند و یا ناقل یک بیماری باشند. افرادی که دارای حیوان خانگی هستند باید حداقل ماهی یکبار برای چکاب حیوان خود ویزیت آنلاین دامپزشکی دریافت بکنند.

چه زمانی باید به متخصص دامپزشک مراجعه کنیم؟

تغییر در عادات غذایی

یکی از نشانه‌های اولیه در مورد بیماری حیوانات، کم اشتهایی و یا نخوردن غذاست. حتما این مسئله را به عنوان یک هشدار تلقی کنید.

تشنگی مفرط

اگر پت شما بیش از حد معمول آب می‌خورد می‌تواند نشان دهنده بروز یک بیماری باشد. البته در روز‌های گرم حیوانات معمولا آب بیشتری دریافت می‌کنند اما اگر تشنگی بیش از حد و نوشیدن بیش از یک روز ادامه داشته باشد، می‌ تواند نشانه احتمالی بیماری کلیوی یا دیابت باشد.

بررسی ظاهر چشم‌ها

چشم‌‌های قرمز یا کدر یا ترشحات غیر معمول چشم می‌تواند نشان دهنده عفونت یا آسیب باشد. این علائم را نباید نادیده گرفت زیرا بیماری‌‌های چشم می‌‌توانند به سرعت پیشرفت کنند.

استفراغ

حیوانات نیز درست مانند انسان زمانی که یک ماده غذایی ناسازگار دریافت می‌کنند، ممکن است آن را بالا بیاورند. این یک مسئله طبیعی است اما اگر حیوان خانگی شما مکرراً استفراغ می‌‌کند یا خون بالا می‌آورد، باید فوراً با بهترین متخصص دامپزشک تماس بگیرید.

بی­حالی

بی­‌حوصلگی و بی­حالی از نشانه‌های معمولی است که نشان می‌دهد حیوان شما با یک بیماری دست و پنجه نرم می‌کند. البته گاهی اوقات این مسئله تنها ناشی از گرما یا درد‌های عضلانی معمول است.

کاهش وزن ناگهانی

کاهش وزن ناگهانی در هر اندازه در حیوانات خانگی باعث نگرانی و دلیلی برای بردن او به دامپزشکی است.

دریافت ویزیت آنلاین متخصص دامپزشکی

برای انتخاب دکتر می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین دامپزشکان متخصص

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین دکتر دامپزشکی را  جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی دکتر دامپزشک

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

مشاوره دامپزشکی آنلاین، راهی نوین برای درمان و مراقبت از حیوانات خانگی

مشاوره دامپزشکی انلاین رایگان، به عنوان یک روش پیشرفته در حوزه پزشکی دام، به صورت گسترده‌ای در جوامع مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد. مشاوره دامپزشکی آنلاین، به مالکان حیوانات خانگی امکان می‌دهد تا با دامپزشکان مجرب در هر زمان و در هر مکانی در ارتباط باشند. یکی از خدمات برجسته این سرویس، مشاوره دامپزشکی پرندگان است که برای دارندگان پرندگان خانگی بسیار ارزشمند است.

مزایای اصلی مشاوره دامپزشکی آنلاین شامل راحتی و سهولت دسترسی، صرفه‌جویی در زمان و هزینه، امکان مشاهده و بررسی علایم بالینی از راه دور و ارائه توصیه‌های مداوم به مالکان حیوانات است. با این روش، مالکان حیوانات خانگی می‌توانند بدون نیاز به حضور حضوری در مطب دامپزشکی، از خدمات حرفه‌ای و مشاوره‌های دامپزشکی بهره‌برداری کنند.

اگرچه برخی از موارد نیازمند معاینه حضوری هستند و باید به مطب دامپزشکی مراجعه شود، اما برای مواردی مانند مشاوره تغذیه، بررسی واکسیناسیون، مشاوره درمانی پیش از ورود به بیمارستان، مشاوره از راه دور توسط دامپزشک آنلاین می‌تواند راه حلی کارآمد باشد.

در نهایت، مشاوره دامپزشکی آنلاین راهی موثر و مدرن برای مراقبت و درمان حیوانات خانگی است. با ارائه مشاوره دامپزشکی انلاین و مشاوره دامپزشکی پرندگان ، این سرویس به دامداران و مالکان حیوانات خانگی کمک می‌کند تا بهترین مراقبت و درمان را برای عزیزان پرورشی خود فراهم کنند.

برای دیدن نوشته هایی که به دنبال آن هستید تایپ کنید