اخبار سلامت, غیر پزشکی

ویزیت آنلاین پزشک و مشکلات بیمه

ویزیت آنلاین پزشک و مشکلات بیمه

ویزیت آنلاین پزشک و مشکلات بیمه

ویزیت آنلاین پزشک و مشکلات بیمه

سلامتی از مهم‌ترین معیارهای انسان‌ برای ادامه حیات است و در کنار آن علم پزشکی از ارکان اصلی بقای انسان محسوب می شود. با پیشرفت تکنولوژی این کار بسیار آسان‌تر از قبل قابل انجام است، به نوعی که دیگر نیازی به نوبت دهی توسط پزشکان مطرح نیست و یا معطلی در مطب پزشکان ، ترافیک و آلودگی و یا نبودن دکتر متخصص در شهرهای دور افتاده که دست در دست هم داده و  به دردهای دیگر بیمار اضافه می شود. جای هیچ  نگرانی نیست ، با آرامش خاطر و به راحتی با نصب اپلیکشن ازپزشک، در تلفن همراه خود یک پزشک داشته باشید تا بتوانید  در صورت نیاز به او مراجعه کرده و از هدر دادن زمان خود در مطب‌های پزشکی و یا بیمارستان ‌ها، خصوصا در این روزهای شلوغ جلوگیری کنید. اگر به دنبال پزشک متخصص، مشاوره خانواده و یا پزشک داخلی  به صورت آنلاین هستید و دوست دارید مراحل درمان را در این روزهای سخت در منزل سپری کنید و از همه مهم تر ویزیت آنلاین شوید، همراه ما باشید تا بیشتر در رابطه با نحوه درخواست ویزیت آنلاین پزشک صحبت کنیم .

پیشنهاد مقاله: بهترین اپلیکیشن پزشک متخصص در ایران

 

ویزیت آنلاین پزشک تصویری

ویزیت آنلاین پزشک تصویری

 

نحوه درخواست ویزیت آنلاین

استفاده از اینترنت و تکنولوژی های موجود می توانند برای ساده تر کردن مسائل روزمره زندگی استفاده شوند. با توجه به وجود همین امکانات است که می توانید برای استفاده از خدمات مشاوره پزشکی در خانه بمانید، از تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید و در رابطه با مسائلی که باعث نگرانی تان می شود به صورت اینترنتی با کارشناسان و پزشکان صحبت کنید و از آنها ویزیت آنلاین بگیرید. در خانه ماندن ٬ باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه می شود. مخصوصا اگر کهولت سن داشته باشید قطعا رفت و آمد و انتظار برایتان سخت می شود. اینجاست که خدمات مشاوره پزشک می تواند نجات بخش بسیاری از بیماران و همچنین جلوگیری از هر چه بیشتر شدن شیوع بیماری ها گردد. شما با داشتن ویزیت آنلاین ازپزشک ٬ دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه برای مراجعه حضوری به مطب پزشک نخواهید داشت. همچنین دیگر نیازی نیست ساعت ها ترافیک را تحمل کنید، در مطب دکتر نوبت بگیرید و منتظر بمانید تا نوبت ویزیت شما شود. با خیال راحت در خانه بمانید و مسائل پزشکی و مشکلات خود را با دکتر مورد نظر در میان بگذارید. شما با استفاده از خدمات پزشکی ازپزشک می توانید به راحتی و به صورت آنلاین تمام مشکلات را با ارتباط صوتی و یا حتی تصویری در میان بگذارید و نسخه الکترونیکی دریافت کنید. لازم به ذکر است که با داشتن ویزیت آنلاین پزشک در سامانه، مشکلات بیمه هم نخواهید داشت. به این صورت که می توانید در زمان درخواست ویزیت ، از خدمات بیمه خود بهره ببرید.  در مشاوره آنلاین، تنها در صورتی که به ویزیت حضوری نیاز باشد، پزشک آنلاین مشاور، شما را به پزشک متخصص دیگری ارجاع می دهد و یا نوبت ویزیت حضوری جهت مراجعه به مطب پزشک را در اختیارتان می گذارد.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مزیت های ویزیت آنلاین دکتر 

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

ویزیت در سامانه آنلاین ازپزشک بدون مشکلات بیمه

تا اسم مشاوره و ویزیت می‌آید ناخودآگاه تمام ذهن ها به سمت مطب پزشکان، بیمارستان و یا کلینیک‌های درمانی می‌رود. فکر شلوغی خیابان‌ها، ازدحام جمعیت در مطب پزشکان، وقت گرفتن‌های تلفنی و گاها حضوری که حتی فکر کردن به آنها  هم می‌تواند کمی حس ناخوشایندی به فرد بدهد. شاید با شنیدن اینکه مشاوره آنلاین وجود دارد و می‌تواند به راحتی مراحل درمان را برای ما طی کند تعجب کنیم و پیش خودمان بگوییم که مگر می‌شود در خانه ماند و به راحتی و بدون دردسر و بدون ماندن در ترافیک شهری، گرما و یا سرما ویزیت شد و مشاوره آنلاین دریافت کرد آن هم با استفاده از بیمه! جواب ما بله است و تمام اینها امکان دارد. به راحتی می‌شود در خانه ماند و یک جلسه مشاوره عالی با یک مشاور پزشکی آنلاین با استفاده از بیمه خود برقرار کرد. با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، داشتن مشاوره و ویزیت آنلاین پزشک به یک امر فوق العاده عادی تبدیل گشته است و با استفاده از این خدمات،  سلامت روان هر فرد تضمین می‌شود.

 

تماس تصویری با پزشک

تماس تصویری با پزشک

 

ویزیت آنلاین پزشک بدون مشکلات بیمه

ازپزشک با ایجاد یک بستر مناسب از خدمات پزشکی و مشاوره پزشکی به صورت آنلاین، این امکان را به شما می دهد تا در صورت عدم حضور در مطب پزشک و یا کلینیک ها، همچنین صرفه جویی در زمان و بدون کوچکترین اتلاف وقت، بتوانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک به صورت اینترنتی مشاوره آنلاین پزشکی داشته باشید و از یک پزشک متخصص مشاوره بگیرید. شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بیمار می توانید مشاوره آنلاین پزشکی با برترین متخصصین کشور در کوتاه‌ترین زمان را داشته باشید و در زمان مقرر با پزشک خود صحبت کنید. ویزیت آنلاین کار شما را بسیار راحت و آسان کرده است و می توانید از خدمات بیمه خود در زمان ویزیت آنلاین نیز بهره ببرید. شما می توانید با توجه به هر مشکلی که داشتید به سراغ اپلیکیشن ازپزشک بروید، نام پزشک معالج را جستجو ‌کنید و جهت داشتن یک ویزیت آنلاین پزشک و مشاوره آنلاین، در خانه یمانید و به راحتی تماس تصویری با پزشک معالج برقرار ‌کنید.

شما در سامانه ازپزشک می‌توانید پزشک مورد نظرتان را جستجو کرده و به راحتی مراحل درمان را در آرامش خانه سپری کنید. ازپزشک با جمع آوری پزشکان مطرح، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از راه دور و بدون نیاز به حضور در مطب پزشک و به صورت مجازی، توسط پزشک مورد اعتماد خود ویزیت شوید و از آن مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

مطالعه مقاله درمان بیماری های غیر اورژانسی با اپلیکیشن پزشکی آنلاین پیشنهاد می شود.

 

تصویر دکتر الهه میرزایی

الهه میرزایی

عمومی

تصویر دکتر شقایق محمدی

شقایق محمدی

عمومی

تصویر دکتر معصومه مهنی

معصومه مهنی

عمومی

تصویر دکتر روشان بیرگانی

روشان بیرگانی

عمومی

تصویر دکتر امیرحسین آژ

امیرحسین آژ

عمومی

تصویر دکتر آرتین ماردیروسیان

آرتین ماردیروسیان

عمومی

تصویر دکتر علیرضا غفوریان آقاحسن پور

علیرضا غفوریان آقاحسن پور

عمومی

تصویر دکتر عاطفه مهرعلی تبار فیروزجاه

عاطفه مهرعلی تبار فیروزجاه

عمومی

تصویر دکتر صبا صادقی

صبا صادقی

عمومی

تصویر دکتر فاطمه قاسمی

فاطمه قاسمی

عمومی

تصویر دکتر فرید سنگین آبادی

فرید سنگین آبادی

عمومی

تصویر دکتر محمد رحیم زمان وزیری

محمد رحیم زمان وزیری

عمومی

تصویر دکتر آرزو حیاتی مقدم

آرزو حیاتی مقدم

عمومی

تصویر دکتر آناهیتا مختارکاری

آناهیتا مختارکاری

عمومی

تصویر دکتر داود قاراخانی ده سرخی

داود قاراخانی ده سرخی

عمومی

تصویر دکتر مهراد بوستانچی

مهراد بوستانچی

عمومی

تصویر دکتر برنا صفری کیش

برنا صفری کیش

عمومی

تصویر دکتر مهدی محمدپور

مهدی محمدپور

عمومی

تصویر دکتر زینب فلاح

زینب فلاح

عمومی

تصویر دکتر سمیه جراحی

سمیه جراحی

عمومی

1 دیدگاه در “ویزیت آنلاین پزشک و مشکلات بیمه

  1. محمد حسن موسیوند گفت:

    سلام علیکم
    در مقاله شما مطرح شده ویزیت آنلاین کار شما را بسیار راحت و آسان کرده است و می توانید از خدمات بیمه خود در زمان ویزیت آنلاین نیز بهره ببرید.
    سوال من ؛ چگونه از خدمات بیمه استفاده کنیم وقتیکه پزشک به ما مدرک دال بر پر داخت وجه نمی دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.