اخبار سلامت, غیر پزشکی

معاینه آنلاین قلب ، ویزیت آنلاین قلب

معاینه آنلاین قلب ، ویزیت آنلاین قلب

معاینه آنلاین قلب ، ویزیت آنلاین قلب

درباره معاینه آنلاین قلب ، ویزیت آنلاین بهتر است بدانید که اگر با هر نوع مشکلی مواجه هستید و به دلایلی نمی توانید ترافیک شهری و شلوغی ها را تحمل کنید و ویزیت حضوری با پزشک متخصص داشته باشید پیشنهاد می کنیم از خدمات ویزیت پزشک آنلاین ازپزشک که بهترین پزشکان متخصص را دارد بهره ببرید و به صورت آنلاین ویزیت شوید.

بدن انسان به مراقبت های زیادی نیاز دارد و به همین دلیل چه زنان و چه مردان باید هر چند ماه یکبار از مشاوره پزشکی بهره ببرند و مراقب سلامتی خود باشند.

معاینه آنلاین قلب ، ویزیت آنلاین قلب چیست؟

 

ویزیت آنلاین قلب و یا مشاوره پزشکی به صورت آنلاین نوعی از ارائه خدمات پزشکی سامانه ازپزشک است که امکان داشتن مشاوره پزشکان و ویزیت برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد.

در این زمان دیگر نیازی نیست به دنبال یک پزشک متخصص بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید. با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، ویزیت آنلاین قلب داشته باشید و به بهبودی برسید. ویزیت آنلاین به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت مشاورانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.
چرا که در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید.

در ضمن در زمان نیاز به آزمایش و یا تصاویر هم می توانید تمام پرونده های پزشکی در زمان ویزیت پزشک در قسمت آپلود مدارک بارگزاری کنید و پزشک را مطلع سازید. اما در چه زمانی به معاینه آنلاین قلب و یا همان ویزیت آنلاین قلب نیاز دارید؟ متخصص قلب و عروق چیست و به صورت آنلاین چه کارهایی می تواند انجام دهد؟ همراه ما باشید.

پزشک متخصص قلب و عروق

پزشک متخصص قلب و عروق

پزشکی که تشخیص و درمان بیماری ‌ها و شرایط قلب و رگ ‌های خونی و سیستم قلب و عروق را انجام می‌دهد، متخصص قلب و عروق خوانده می شود.

شما می توانید برای بررسی شرایط بعد از جراحی قلب یا صرفا بررسی شرایط سلامتی قلب هم از متخصص قلب و عروق مشاوره آنلاین پزشکی بگیرید و سلامتی خودتان را زیر نظر پزشک تضمین کنید. چندین نوع متخصص قلب و عروق هم وجود دارند که هر کدام در زمینه‌ای از بیماری‌های قلبی فعالیت می‌کنند مانند:

 • متخصصین قلب غیر تهاجمی که پس از انجام مشورت های لازم در خصوص بیماری ‌های قلبی با بیمار، آزمایش‌ها و تست‌های لازم را درخواست می‌کنند.
 • متخصصین قلب مداخله‌گر که بیماران دارای بیماری‌های شریان کروناری، نقص‌های دریچه‌ی قلب و یا بیماری‌های شریان محیطی را درمان می‌کنند.
 • دکتر قلب غیر مداخله‌گر که برای درمان از تست‌ها و معاینات غیر تهاجمی استفاده می‌کنند.
 • متخصصین قلب الکتروفیزیولوژی یا متخصصین ریتم قلب
 • متخصصین قلب غیر مداخله‌گر برای تنظیم ریتم قلب بیمار

ویزیت آنلاین قلب

ویزیت آنلاین قلب

ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترهای آنلاین قلب و عروق ، آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند .

شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، از پزشک متخصص قلب  آنلاین مشاوره بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، بهترین پزشک متخصص قلب آنلاین را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک متخصص قلب آنلاین با پزشک متخصص را انجام دهید.

همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت پزشک متخصص قلب آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید.

ویزیت پزشک آنلاین یکی از خدماتی است که با استفاده از آن می‌توانید بدون اتلاف وقت، با صر ف هزینه کم‌تر و… با دکتر مورد نظر خود مشاوره و ویزیت شوید .  ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

چه زمانی به ویزیت آنلاین قلب نیاز داریم؟

چه زمانی به ویزیت آنلاین قلب نیاز داریم؟

پس از بررسی و تشخیص بیماری قلب یا رگ‌های خونی که معمولا توسط پزشک عمومی صورت می‌گیرد، بلافاصله شما را به متخصص قلب و عروق ارجاع می دهند. زمانی که بیمار از طرف پزشک عمومی به متخصص قلب و عروق ارجاع داده می شود، تمامی عوامل خطر ساز مربوط به بیماری ‌های قلبی، توسط پزشک مورد بررسی قرار می‌گیرند که این عوامل خطر ساز شامل چاقی، سبک زندگی غیر متحرک، استعمال دخانیات، عادات غذایی نامناسب و سابقه خانوادگی در زمینه بیماری‌های قلبی می‌باشند.
همچنین با وجود  نشانه های زیر نیاز هست که سریعا با استفاده از خدمات پزشک آنلاین ازپزشک، ویزیت شوید و یک ویزیت پزشک متخصص قلب آنلاین در خانه داشته باشید:

 • درد قفسه سینه
 • تنگی نفس
 • سرگیجه
 • تعرق شدید
 • تپش قلب
 • تهوع، سبکی سر و یا عرق سرد
 • سوء هاضمه و یا سوزش سر دل
 • ضعف، اضطراب و یا تنگی نفس
 • ضربان قلب سریع یا بسیار نامنظم

اگر با هر یک از علائم فوق رو به رو شدید هرچه سریعتر با پزشک متخصص آنلاین مشورت کنید و مشاوره آنلاین بگیرید تا پزشک بتواند در کوتاهترین زمان  راهکاری سریع در جهت بهبود شرایط به شما ارائه کند. ازپزشک با داشتن بهترین تیم پزشکی قلب و عروق در تلاش است تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن شمار را ویزیت کند و وضعیت شما را بهبود ببخشد. با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و معاینه آنلاین قلب در هر زمان و مکان پزشک متخصص را جستجو کنید و در آرامش خانه درمان شوید.

بیماری های قلبی و عروقی عمده ترین مسائل مربوط  به مرگ و میر هستند، از این رو مشاوره آنلاین پزشکی با متخصصان قلب و عروق در صورت بروز مشکل می تواند شما را از خطر مرگ و همچنین ابتلا به سایر بیماری های دیگر، نجات دهد. شما در مشاوره آنلاین و  ویزیت آنلاین قلب  با پزشک متخصص می توانید در زمینه های مختلفی همچون جراحی های قلب و عروق، عارضه های قلبی شدید، نارسایی و… سوال بپرسید و به جواب درست دسترسی پیدا کنید.

اگر نیاز به اطلاعات تخصصی‌تری دزباره بیماری‌های قلبی دارید می‌توانید با مطالعه مقاله ویزیت پزشک متخصص قلب آنلاین که توسط پزشکان مجموعه گردآوری شده اطلاعات کامل‌تری را دریافت نمائید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.