روانپزشکی, غیر پزشکی

توسعه فردی و ویزیت آنلاین روانپزشک

توسعه فردی و ویزیت آنلاین روانپزشک

ویزیت آنلاین روانپزشک در سامانه ازپزشک

توسعه فردی و ویزیت آنلاین روانپزشک

روانپزشکان به درمان بیمار‌های خاص روانی و عوارض ناشی از آن می‌پردازند و سعی بر این دارند بیماران را به بهترین شکل ممکن درمان کنند. این پزشکان متخصص  می توانند بیماری ‌هایی چون اختلال دوقطبی، اختلال افسردگی مزمن، اسکیزوفرنی، اختلال استرس پس از سانحه، اختلالات تغذیه‌ای، مشکلات خواب، عادات ناسالم، فوبیا، ترس، استرس و… را درمان کنند  و به بیماران مشاوره و ویزیت آنلاین پزشکی بدهند. یک روانپزشک باید مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی و  بعد از آن مدرک کارشناسی ارشد را در یکی از گرایش‌ های روانشناسی کسب کرده باشد تا بتواند از روش های درمان برای بیماران استفاده کند. با این حال بیمارانی که در شرایط روحی نامناسبی قرار دارند می توانند با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک  با یکی از بهترین متخصصان ، ویزیت آنلاین روانپزشک داشته و زیر نظر پزشک باشند. ما در این مطلب از مجله سلامتی به موضوع توسعه فردی و ویزیت آنلاین روانپزشک اشاره خواهیم کرد. برای داشتن اطلاعات کافی در این زمینه ، تا انتهای مطلب همراه ما باشید و به خواندن ادامه دهید. اگر سوالی هم داشتید می توانید در انتهای متن در قسمت دیدگاه ثبت کنید و ازپزشک پاسخ دریافت کنید.

پیشنهاد مقاله: ازپزشک مشاوره آنلاین 24 ساعته پزشکی

 

ویزیت آنلاین روانپزشک

ویزیت آنلاین روانپزشک

 

مشاوره با روانپزشک آنلاین

روانپزشکی شاخه‌ای از علم پزشکی بوده و بر پیشگیری، تشخیص، درمان اختلالات روانی، رفتاری و عاطفی تمرکز دارد. در واقع روانپزشک در زمینه سلامت روان تخصص دارد و بیماران نیازمند را درمان می کند. تخصص روانپزشکان در  رابطه با بیماری‌ها ، اختلالات روانی، همچنین علائم ابتلا به آن‌ هاست. از این رو افراد می توانند با داشتن ویزیت آنلاین روانپزشک  با دارو درمانی و البته گا‌هاً با روان درمانی، درمان شوند و به بهبودی برسند .
همانگونه که می دانید زمینه تخصص روانشناس با روانپزشک متفاوت است.  ویزیت آنلاین روانپزشک به این صورت است که پزشک با توجه به علمی که دارد می تواند برای درمان بیماران از دارو‌های درمانی استفاده کند و اقدامات درمانی را انجام دهد.

به طور کلی دکتر اعصاب و روان، پزشکانی هستند که بیمارانی را که تحت تأثیر مشکلات موقت یا مزمن سلامت روان هستند، ارزیابی و درمان می‌کنند. اما روانشناسان با توجه به مدرک تحصیلی و علمشان و البته با بکارگیری بهترین و جدید‌ترین روش‌ های درمانی، اختلالات روانی بیماران را درمان کرده و در طول مدت درمان و بعد از آن بیمار را تحت مراقبت و بررسی قرار می ‌دهند.

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

روانپزشک در زمان ویزیت آنلاین چه وظایفی دارد ؟

معمولا در ویزیت آنلاین روانپزشک ، پزشک ابتدا در رابطه با علائم روحی و جسمی بیمار سؤال می‌کند و سپس به بررسی سوابق بیماری، زمان و دلایل ابتلا به بیماری می پردازد. گاهی ممکن است که پزشک معاینه فیزیکی، تست ‌های آزمایشگاهی و ارزیابی روانشناختی را از بیمار بخواهد. در این مرحله با توجه به توضیحات همراهان بیمار و در صورت امکان، خود بیمار و همچنین علائم بیماری، پزشک نوع اختلال را تشخیص داده و دوره درمان بیمار را آغاز می ‌کند.

بیماری‌هایی که  در زمان ویزیت آنلاین روانپزشک مورد بررسی و درمان قرار می گیرد شامل موارد زیر می شود :

 • اختلالات شخصیت
 • اختلالات جنسی
 • اختلالات جنسیتی
 • اختلالات مرتبط با مواد و اعتیاد
 • طیف اسکیزوفرنی و سایر اختلالات روان پریشی
 • اختلالات دوقطبی و مرتبط با آن
 • اختلالات مرتبط با تروما و استرس
 • اختلالات وسواسی جبری و مرتبط با آن
 • اختلالات افسردگی
 • اختلالات اضطرابی
 • اختلالات تغذیه
 • اختلالات از دست دادن و جدایی
 • اختلالات خواب

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله اختلالات در خواب + ویزیت آنلاین روانپزشک

 

توسعه فردی و ویزیت آنلاین روانپزشک

توسعه فردی و ویزیت آنلاین روانپزشک

 

چه زمانی به مشاوره آنلاین با روانپزشک نیاز داریم ؟

افراد با داشتن ویزیت آنلاین روانپزشک می توانند انواع مختلفی از اختلالات روانی را از خفیف و موقت تا شدید و مزمن را درمان کنند و زیر نظر پزشک به بهبودی برسند. به عنوان مثال، افسردگی که یک اختلال روانی توام با غم و اندوه شدید و بی‌انگیزگی است به طور کامل می‌تواند با روان درمانی و بدون تجویز دارو معالجه شود. همانگونه که می دانید افسردگی خفیف معمولاً وضعیتی گذرا بوده و در نتیجه ضربه روحی و رویداد‌های غم‌انگیز در زندگی بیمار به وجود می ‌آید. به همین دلیل با داشتن ویزیت آنلاین روانپزشک ، پزشک باید بتواند علائم اولیه افسردگی را شناسایی کرده و آن را ریشه ‌یابی کند. سپس از تکینک‌های روان درمانی و دارو‌های ضد افسردگی برای درمان بیماران کمک بگیرد .

 

ویزیت آنلاین روانپزشک در سامانه ازپزشک

از آنجایی که بهترین روانپزشکان تهران در سامانه آنلاین ازپزشک فعالیت می کنند ، افراد می توانند با مراجعه به اپلیکیشن درخواست ویزیت آنلاین روانپزشک بدهند و درمان شوند. همانگونه که پیش تر به آن اشاره کردیم ، پزشکان فعال و آنلاین ازپزشک  بیماری ‌هایی چون افسردگی، اضطراب، فوبیا و… را که در اثر عوامل عصبی، ژنتیکی، روانی و اجتماعی در افراد ایجاد می شوند درمان می کنند . سامانه آنلاین ازپزشک با ارائه ویزیت آنلاین روانپزشک و مشاوره و روش ‌های درمانی، سعی بر کاهش عوارض روانی ناشی از آسیب ‌های مغزی وبیماری‌ های ذهن دارد و  تلاش می کند تا کنترل و تحمل درد را برای افراد آسان تر سازد . به منظور اخذ نوبت از بهترین روانپزشکان تهران، ابتدا باید به سایت  و یا اپلیکیشن ازپزشک مراجعه کنید و سپس نام دکتر مورد نظر خود را از بین لیست روانپزشکان تهران انتخاب کرده و زمان و تاریخ ویزیت را مشخص  نمایید. سپس می توانید نوبت خود را نهایی کنید و از خدمات ازپزشک بهره ببرید.  خدمات سامانه آنلاین ازپزشک جهت تسهیل روند درمان و تامین رفاه بیماران ارائه شده می شود تا بتواند برای افراد جامعه مفید واقع شود.
ازپزشک با بهره‌گیری از دانش بهترین متخصصین در تهران، علاوه بر ارائه خدمت رزرو نوبت آنلاین ، خدمات ویزیت آنلاین روانپزشک را نیز به بیماران ارائه می ‌دهد. در صورتی که بیماران اعصاب و روان در شرایط حاد روحی باشند و به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری به مطب را نداشته باشند، می‌توانند از این خدمت استفاده کرده و به صورت آنلاین ویزیت شوند و زیر نظر متخصصان به بهبودی برسند.

 

تصویر دکتر مجتبی سخاوت

مجتبی سخاوت

روانپزشکی

تصویر دکتر عمید شمس اله

عمید شمس اله

روانپزشکی

تصویر دکتر آزاده رهاوی

آزاده رهاوی

روانپزشکی

تصویر دکتر فاطمه نیکخواه

فاطمه نیکخواه

روانپزشکی

تصویر دکتر بهاره رضایی

بهاره رضایی

روانپزشکی

تصویر دکتر حمید رضا صالحیان

حمید رضا صالحیان

روانپزشکی

تصویر دکتر احمد طایفی آغمیونی

احمد طایفی آغمیونی

روانپزشکی

تصویر دکتر مهدی پورنامداری

مهدی پورنامداری

روانپزشکی

تصویر دکتر لیلا طهماسبی

لیلا طهماسبی

روانپزشکی

تصویر دکتر زهرا زارع

زهرا زارع

روانپزشکی

تصویر دکتر پیمان حمزه ‌نژاد

پیمان حمزه ‌نژاد

روانپزشکی

تصویر دکتر کورش هرمزی

کورش هرمزی

روانپزشکی

تصویر دکتر کامبیز زنگنه

کامبیز زنگنه

روانپزشکی

تصویر دکتر سید مجید علوی کاخکی

سید مجید علوی کاخکی

روانپزشکی

تصویر دکتر حمداله سعیدی گرگری

حمداله سعیدی گرگری

روانپزشکی

تصویر دکتر مریم ماهری

مریم ماهری

روانپزشکی

تصویر دکتر حسین نجمی

حسین نجمی

روانپزشکی

تصویر دکتر محمد علی کهفی اردکانی

محمد علی کهفی اردکانی

روانپزشکی

تصویر دکتر کامران اسمعیلی درجانی

کامران اسمعیلی درجانی

روانپزشکی

تصویر دکتر افشین عطاییان

افشین عطاییان

روانپزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.