اخبار سلامت

بهترین دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی

بهترین دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی

ویزیت تصویری با متخصص

بهترین دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی

استفاده از اینترنت و تکنولوژی های موجود می توانند برای ساده تر کردن مسائل روزمره زندگی استفاده شوند. با توجه به وجود همین امکانات است که می توانید برای استفاده از خدمات مشاوره پزشکی در خانه بمانید، از تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر شخصی خود استفاده کنید و در رابطه با مسائلی که باعث نگرانی تان می شود به صورت اینترنتی با کارشناسان و پزشکان صحبت کنید و از آنها ویزیت آنلاین بگیرید. در خانه ماندن ٬ باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه می شود. مخصوصا اگر کهولت سن داشته باشید قطعا رفت و آمد و انتظار برایتان سخت است. اینجاست که خدمات مشاوره پزشک می تواند نجات بخش بسیاری از بیماران و همچنین جلوگیری از هر چه بیشتر شدن شیوع بیماری ها گردد. شما با داشتن ویزیت آنلاین ازپزشک ٬ دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه برای مراجعه حضوری به مطب پزشک نخواهید داشت.

همچنین دیگر نیازی نیست ساعت ها ترافیک را تحمل کنید، در مطب دکتر نوبت بگیرید و منتظر بمانید تا نوبت ویزیت شما شود. با خیال راحت در خانه بمانید و مسائل پزشکی و مشکلات خود حتی سرماخوردگی را با دکتر مورد نظر در میان بگذارید. شما با استفاده از خدمات پزشکی ازپزشک می توانید به راحتی و به صورت آنلاین تمام مشکلات را با ارتباط صوتی و یا حتی تصویری در میان بگذارید و نسخه الکترونیکی دریافت کنید. در ویزیت آنلاین، تنها در صورتی که به ویزیت حضوری نیاز باشد، پزشک آنلاین مشاور، شما را به پزشک متخصص دیگری ارجاع می دهد و یا نوبت ویزیت حضوری جهت مراجعه به مطب پزشک را در اختیارتان می گذارد. در غیر این صورت می توانید از بهترین دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی در سامانه بهره ببرید و درمان شوید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان

 

دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی

دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی

 

دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی

شاید در گذشته ای نه چندان دور بیماران سعی می کردند با جستجو در اینترنت، اطلاعاتی در زمینه سرماخوردگی خود کسب کنند و خود درمانی کنند. بهتر است بدانید که این روش هم مشکلات بسیاری به همراه داشته و دارد. دلیل ایجاد شدن این مشکلات هم وجود اطلاعات غلط در سایت جستجو شده است و یا اینکه اصلا بیمار از علائم بیماری خود به درستی آگاهی ندارد.

همچنین جالب است بدانید که ویروس ها (به خصوص رینوویروس ها)، عامل بروز بیش از 90 درصد سرماخوردگی ها می باشند. سرماخوردگی های ویروسی برخلاف سرماخردگی های باکتریال، نیاز به درمان آنتی بیوتیکی ندارند، و تنها با استراحت و مصرف مواد غذایی مقوی در منزل طی چند روز برطرف می شوند. زیرا آنتی بیوتیک فقط بر روی باکتری موثر می باشد و بر روی ویروس هیچ تاثیری ندارد. مصرف بی رویه آنتی بیوتیک ها منجر به بروز مقاوت های آنتی بیوتیکی می شود که بسیار خطرناک هستند. اما متاسفانه با نگاه کوچکی به اطراف خود، می بینید که اغلب افراد با بروز اولین علائم سرماخوردگی، مصرف آنتی بیوتیک هایی مانند آزیترومایسین، آموکسی سیلین، سفکسیم و …. را بدون هماهنگی با پزشک شروع می کنند.

 

مزیت های ویزیت آنلاین

این مشکلات با پدید آمدن سایت ها و مراکز مشاوره آنلاین و سهولت دسترسی به آنها و مشاوره پزشک متخصص و مشاور به جای استفاده از روش های خود درمانی، به صورت روزانه در حال از بین رفتن است. با پیشرفت تکنولوژی این کار بسیار آسان‌تر از قبل قابل انجام است، به نوعی که دیگر نیازی به نوبت دهی توسط پزشکان مطرح نیست و یا معطلی در مطب پزشکان ،ترافیک و آلودگی و یا نبودن دکتر متخصص در شهرهای دور.

با آرامش خاطر و به راحتی با نصب اپلیکشن ازپزشک، در تلفن همراه خود یک پزشک داشته باشید تا بتوانید در صورت نیاز برای درمان سرماخوردگی به او مراجعه کرده و از هدر دادن زمان خود در مطب‌های پزشکی و یا بیمارستان‌ها، خصوصا در این روزهای شلوغ جلوگیری کنید. اگر به دنبال دکتر ویزیت آنلاین و بهترین دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی هستید و دوست دارید مراحل درمان را در این روزهای سخت در منزل سپری کنید و از همه مهم تر ویزیت آنلاین شوید، همراه ما باشید تا شما را با بهترین دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی آشنا کنیم.

 

برای درمان سرماخوردگی چه بخوریم؟

همان طور که اشاره شد،اغلب موارد سرماخوردگی ها به دنبال ورود ویروس ها به بدن ایجاد می شوند. سرماخوردگی های ویروسی بدون نیاز به مصرف آنتی بیوتیک و فقط با رعایت یک رژیم غذایی مناسب به سرعت بهبود می یابند. انواع روش های درمان خانگی سرماخوردگی ویروسی عبارتند از:

عسل

عسل دارای خواص ضد باکتریایی و ضد میکروبی منحصر به فردی می باشد و یکی از قدیمی ترین روش های درمان خانگی سرماخوردگی محسوب می گردد. استفاده از  عسل در چای با لیمو می تواند گلودرد را کاهش دهد. همچنین عسل در بهبود و تسکین سرفه نیز کمک کننده می باشد.

هرگز نباید به کودک کمتر از 12 ماه عسل بدهید، زیرا ممکن است حاوی هاگ بوتولینوم باشد. در حالی که آنها معمولا برای کودکان بزرگتر و بزرگسالان بی ضرر هستند، سیستم ایمنی نوزادان قادر به مبارزه با آنها نیست.

 

مصرف مایعات گرم

یکی از مرسوم ترین روش های درمان سرماخوردگی در تمام فرهنگ ها، مصرف مایعات و غذاهای نرم و گرم مانند سوپ مرغ، چای یا آب میوه گرم می باشد. مصرف مایعات گرم با روان سازی و کمک به دفع خلط، احتقان را کاهش می دهد.

 

اکیناسه

مصرف اکیناسه در مراحل اولیه سرماخوردگی، در کاهش شدت و مدت علائم بیماری موثر است. شروع اکیناسه همزمان با بروز اولین علائم سرماخوردگی و ادامه آن به مدت 7 الی 10 روز، بیشترین فایده را برای درمان سرماخوردگی در بزرگسالان دارد. البته پیش از مصرف اکیناسه بهتر است به صورت ویزیت آنلاین با دکتر خود مشورت کنید.

 

زنجبیل

زنجبیل دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد میکروبی و ضد التهابی قوی می باشد. همچنین از نقش موثری در تسکین دردهای عضلانی و کاهش احساس تهوع برخوردار می باشد. می توانید با جوشاندن چند تکه ریشه زنجبیل خام در آب جوش، دمنوش زنجبیلی درست کنید. این گیاه بی نظیر همچنین در بهبود گلودرد نیز کمک کننده می باشد.

 

زینک

مصرف مکمل های حاوی روی یا زینک در اولین روزهای شروع سرماخوردگی، از نقش موثری در کاهش شدت و طول مدت علائم برخوردار بوده است. اما باتوجه به عوارض بالقوه روی، حتما پیش از مصرف روی برای درمان سرماخوردگی، توسط ویزیت آنلاین با پزشک خود مشورت کنید.

 

ویتامین C

برخی از مطالعات نشان داده اند که مصرف ویتامین C قبل از شروع علائم سرماخوردگی، ممکن است مدت طول مدت علائم بیماری را کاهش دهد. ویتامین C ممکن است برای افرادی که در معرض مکرر ابتلا به سرماخوردگی هستند، مفید باشد. به عنوان مثال، کودکانی که در فصل زمستان به مهدکودک می روند ممکن است از مصرف ویتامین C تحت نظر ویزیت دکتر آنلاین سود ببرند.

 

غرغره آب نمک

غرغره آب نمک می تواند به طور موقت گلودرد شما را تسکین دهد. نمک موجود در محلول، به بیرون کشیدن آب از بافت گلو کمک می کند و منجر به  تسکین التهاب می گردد. غرغره آب نمک همچنین کمک می کند تا خلط موجود در گلو نیز نرم و به راحتی دفع گردد. پس از غرغره، حتما باقی مانده محلول را به بیرون تف کنید.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

دکتر ویزیت آنلاین در سامانه ازپزشک

ازپزشک با ایجاد یک بستر مناسب از خدمات پزشکی و مشاوره پزشکی به صورت آنلاین، این امکان را به شما می دهد تا در صورت عدم حضور در مطب پزشک و یا کلینیک ها، همچنین صرفه جویی در زمان و بدون کوچکترین اتلاف وقت، بتوانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک به صورت اینترنتی مشاوره آنلاین پزشکی داشته باشید و زیر نظر بهترین دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی درمان شوید.

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بیمار می توانید دکتر ویزیت آنلاین با برترین متخصصین کشور در کوتاه‌ترین زمان را داشته باشید و در زمان مقرر با پزشک خود صحبت کنید.

دکتر ویزیت آنلاین کار شما را بسیار راحت و آسان کرده است ، شما  می توانید با توجه به  حالت سرماخوردگی که  دارید به سراغ اپلیکیشن ازپزشک  بروید، نام بهترین دکتر ویزیت آنلاین برای درمان سرماخوردگی را جستجو ‌کنید و جهت داشتن یک ویزیت آنلاین و مشاوره آنلاین، در خانه بمانید و به راحتی تماس تصویری با پزشک معالج برقرار ‌کنید.

 

سامانه ازپزشک

ازپزشک یکی از بهترین برنامه‌های پزشکی برای رزرو وقت پزشکان در بخش‌های مختلف است. شما در این برنامه می‌توانید پزشک مورد نظرتان را جستجو کنید و به راحتی مراحل درمان را در آرامش خانه سپری کنید.

ازپزشک با جمع آوری پزشکان مطرح، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از راه دور و بدون نیاز به حضور در مطب پزشک و به صورت مجازی، توسط پزشک مورد اعتماد خود ویزیت شوید و از آن مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

امروزه ویزیت آنلاین به یک امر فوق العاده عادی است و با استفاده از این خدمات،  سلامت هر فرد در خانه تضمین می‌ شود.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله اپلیکیشن ویزیت آنلاین و صرفه جویی در زمان

 

تصویر دکتر الهه میرزایی

الهه میرزایی

عمومی

تصویر دکتر شقایق محمدی

شقایق محمدی

عمومی

تصویر دکتر معصومه مهنی

معصومه مهنی

عمومی

تصویر دکتر روشان بیرگانی

روشان بیرگانی

عمومی

تصویر دکتر امیرحسین آژ

امیرحسین آژ

عمومی

تصویر دکتر گلاره رضایی

گلاره رضایی

عمومی

تصویر دکتر آرتین ماردیروسیان

آرتین ماردیروسیان

عمومی

تصویر دکتر علیرضا غفوریان آقاحسن پور

علیرضا غفوریان آقاحسن پور

عمومی

تصویر دکتر عاطفه مهرعلی تبار فیروزجاه

عاطفه مهرعلی تبار فیروزجاه

عمومی

تصویر دکتر صبا صادقی

صبا صادقی

عمومی

تصویر دکتر فاطمه قاسمی

فاطمه قاسمی

عمومی

تصویر دکتر مهدی بختیاری

مهدی بختیاری

عمومی

تصویر دکتر فرید سنگین آبادی

فرید سنگین آبادی

عمومی

تصویر دکتر محمد رحیم زمان وزیری

محمد رحیم زمان وزیری

عمومی

تصویر دکتر آرزو حیاتی مقدم

آرزو حیاتی مقدم

عمومی

تصویر دکتر محسن بنی‌طبا

محسن بنی‌طبا

عمومی

تصویر دکتر آناهیتا مختارکاری

آناهیتا مختارکاری

عمومی

تصویر دکتر داود قاراخانی ده سرخی

داود قاراخانی ده سرخی

عمومی

تصویر دکتر محمدصالح عابدینی

محمدصالح عابدینی

عمومی

تصویر دکتر مهراد بوستانچی

مهراد بوستانچی

عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.