روانشناسی

قرص جنسی برای تقویت نعوظ و تاخیری

قرص جنسی برای تقویت نعوظ و تاخیری

قرص جنسی

قرص جنسی برای تقویت نعوظ و تاخیری

لذت جنسی در تمام انسان‌ها وجود دارد اما برخی آگاهانه تر به آن می‌پردازند و برخی به آن کمتر توجه می‌کنند. چنانچه شما بتوانید در زندگی زناشویی رابطه جنسی صحیح و لذت بخش داشته باشید، این لذت بر محیط زندگی‌تان اثر مثبت میگذارد و برای شما احساس خوشبختی بسیاری ایجاد می‌کند. لازم شادابی و نشاط با تقویت قوای جنسی آن است که افراد به ویژه زوجین در طول زندگی همواره به بهداشت، تغذیه، سلامت جنسی خود اهمیت دهند. همچنین افراد باید از مصرف داروها، قرص جنسی و یا مواد مخدر غیر مجاز و خطرناک برای افزایش نیروی جنسی پرهیز نمایند تا از آسیب‌ها و بیماری‌های جانبی ناشی از آن در امان بمانند. با مشورت پزشک خود می‌توانید بهترین قرص جنسی برای تقویت نعوظ و تاخیری را دریافت نمایید.

پیشنهاد مقاله: ناتوانی جنسی + بهترین قرص جنسی برای تقویت میل جنسی

تقویت جنسی

به طور کلی برای تندرست بودن و به خصوص سلامتی و تقویت جنسی انتخاب تغذیه سالم و رعایت نکات بهداشتی اهمیت فراوان دارد. هر کس می‌تواند با انتخاب تغذیه سالم و رعایت نکات بهداشتی سلامت روانی و جسمانی خود را افزایش دهد. با رعایت موارد زیر تقویت جنسی خود را تضمین کنید:

 • تغذیه سالم: اهمیت ویتامین ها و مواد مغذی، فواید میوه‌ها، سبزیجات و گیاهان دارویی و مصرف ماهی.
 • بهداشت روان: مهار استرس، افسردگی، کاهش اضطراب، تقویت اعتماد به نفس، پیشگیری در بروز خستگی.
 • سلامت جسمانی: اهمیت ورزش و پیاده روی، کاهش وزن، خودداری در مصرف الکل و سیگار و اهمیت روابط جنسی در زندگی زناشویی.
 • مهار و پیشگیری از بروز بیماری‌ها: فشار خون بالا، دیابت، افزایش کلسترول، بیماری‌های تیروئید
 • آشنایی و پیشگیری از بروز بیماری‌هایی که باعث ضعف تقویت جنسی می‌شود.
 • گاهی اوقات تجویز قرص جنسی توسط پزشک کمک بزرگی جهت تقویت جنسی افراد است.

بیشتر بخوانید: سکس تراپی چیست و چه بیماری‌هایی را درمان می‌کند+ مشاوره تصویری

قوای جنسی

قوای جنسی

 

قوای جنسی

نشاط جنسی بستگی به الگوی رفتار و زندگی جسمی افراد دارد. سلامت جسمی و روحی نقش مهمی در سلامت جنسی دارد پس هر عاملی چه سلامت جسمی و روحی ما را تقویت کنند، سلامت جنسی ما را بهبود می‌بخشد. تقویت مستمر قوای جنسی به روش‌های طبیعی می‌تواند، توانمندی جنسی فرد را تا آخر عمر حفظ کند. بسیاری از مشکلات جنسی مانند:

 1. فقدان میل جنسی
 2. ناتوانی جنسی
 3. ارضای زودرس
 4. ناباروری
 5. و……

ریشه در عدم تعادل مواد شیمیایی و هورمون‌ها در بدن دارد. که با استفاده از تغذیه سالم و در مواقعی استفاده از قرص جنسی به تجویز پزشک قابل درمان هستند. کمبود برخی از ویتامین‌ها مانند:

 • ویتامین‌های گروه B
 • ویتامینA
 • ویتامینC
 • ویتامین E

و مواد معدنی مانند:

 • روی
 • منیزیم
 • سانیم
 • مصرف اسیدهای چرب

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

مهمترین مواد مورد نیاز بدن در تقویت قوای جنسی هستند. افراد می‌توانند برای افزایش سلامتی و تقویت قوای جنسی به مطلوب‌ترین سطح ممکن راه‌های گوناگون مقابله با فشارهای روحی را توسط روانشناس متخصص بیاموزند. باید توجه داشت افراد از مصرف قرص جنسی خودسرانه جدا خودداری کنند. این روش‌ها می‌تواند در کاهش فشارهای روحی در افراد کمک کننده باشد:

 • تغذیه سالم
 • پرهیز از گوشه‌گیری
 • داشتن رابطه خوب با دیگران
 • خودداری از استعمال سیگار
 • در نظر گرفتن وقت لازم برای تفریح و لذت بردن از زندگی
 • ورزش کردن
 • زندگی کردن در زمان حال
 • دور ریختن اندیشه‌های منفی
 • به خواب خود اهمیت دهید
 • اضطراب را کنار بگذارید و از موقعیت اضطراب ساز دوری کنید

نعوظ

نعوظ  پدیده‌ای فیزیولوژیکی است که در آن آلت تناسلی سفت، متورم و بزرگ می‌شود. این موضوع آلت تناسلی مرد نتیجه برهم کنش پیچیده عوامل روانی، عصبی، عروقی و غدد درون ریز است و اغلب با برانگیختگی جنسی یا کشش جنسی همراه است، این موضوع یک شاخص رایج از تحریک جنسی است و برای یک مرد لازم است تا عمل دخول به واژن  جنسی را انجام دهد. نعوظ برای لقاح و همچنین برای برداشت اسپرم برای درون‌کاشت مصنوعی ضروری است. اختلال برانگیختگی یا نعوظ که همچنین به عنوان ED یا “ناتوانی جنسی مردانه نیز شناخته می‌شود یک ناکارآمدی جنسی است که با ناتوانی در ایجاد و یا حفظ  برانگیختگی مشخص می‌شود.

 

تقویت جنسی

تقویت جنسی

 

اختلال نعوظ نوعی ناتوانی مستمر یا مکرر در رسیدن به نعوظ کافی یا حفظ آن تا پایان رابطه جنسی است. این اختلال باید رنج شدید یا مشکلات میان فردی به وجود آورد تا رسماً یک اختلال تشخیص داده شود. اختلال نعوظ به صورت‌های مختلفی ظاهر می‌شود، مثل ناتوانی در نعوظ از همان ابتدای آغاز فعالیت جنسی،داشتن نعوظ در ابتدا ولی از دست دادن آن به هنگام دخول، یا از دست دادن نعوظ در طول دخول و پیش از ارگاسم.اختلال نعوظ مردانه رایج‌ترین اختلال جنسی مردان و بیشترین علت مراجعه آنها به پزشک است و می‌تواند یکی از دلایل تجویز قرص جنسی توسط پزشکان باشد.

 

تاثیر نعوظ در ارضای جنسی

نعوظ می‌تواند در ارضای جنسی مرد و زن تاثیر شدیدی داشته باشد. با افزایش سن موارد این اختلال بیشتر می‌شود. علت اختلال نعوظ بسیار پیچیده است به انواع عوامل فیزیکی، روانی، اجتماعی فرهنگی در آن نقش دارند. مشکلات هورمونی و عروقی مثل فشار خون بالا،دیابت و بیماری قلبی با مشکل نعوظ در ارتباط هستند. سیگار کشیدن و نوشیدن الکل نیز در آن تاثیر دارد. عوامل روانی موثر در ناتوانایی رسیدن به نعوظ و حفظ آن عبارتند از: افسردگی شدید،استرس زناشویی، مشکلات مالی و شغلی. گاهی این عوامل با تغییر سبک زندگی از بین می‌روند و گاهی هم با مراجعه به پزشک و مصرف قرص جنسی قابل حل هستند.

پیشنهاد ویژه: عوارض جانبی قرص ضد بارداری

همچنین چون رسیدن به نعوظ بخش اصلی عمل جنسی است، بسیاری از مردان با پدیده‌ای روبرو می‌شوند که اضطراب پرفورمانس(performance anxiety) نامیده می‌شود.افراد مبتلا به این اضطراب می‌ترسند که نتوانند رابطه جنسی را به طور کامل و صحیح انجام دهند. آنها به جای اینکه از حس‌های فیزیکی و رویاپردازی‌های لحظه‌ای لذت ببرند،روی ناتوانایی‌های خود در اجرای عمل جنسی تمرکز می‌کنند.

در بسیاری از موارد این اختلال نیز با مراجعه به روانشناس متخصص قابل حل است و گاهی اوقات نیز از طریق قرص جنسی که توسط پزشک تجویز می‌شود رفع و رجوع می‌شود.

 

تصویر دکتر زهرا صابری

زهرا صابری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سحر بهروزیان

سحر بهروزیان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زینب شهبازی چناری

زینب شهبازی چناری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر شقایق اسماعیلزاده اسکویی

شقایق اسماعیلزاده اسکویی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهسا عطار حسینی

مهسا عطار حسینی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر رقیه غلامی

رقیه غلامی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مرجان معاونی

مرجان معاونی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زهرا سیاوشی

زهرا سیاوشی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی مرادی

مهدی مرادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمانه سیف یان

سمانه سیف یان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر شهره رجبعلی

شهره رجبعلی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر محدثه قاسمی

محدثه قاسمی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سمیرا پوراکبرسجادی

سمیرا پوراکبرسجادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر مهدی رجبی

مهدی رجبی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر سعیده جلالی نسب

سعیده جلالی نسب

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر محبوبه امینیان

محبوبه امینیان

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر علیرضا فرهاد غیبی

علیرضا فرهاد غیبی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زهرا جعفری

زهرا جعفری

روانشناسی عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.