غیر پزشکی, اخبار سلامت

مشاوره پزشکی با سکسولوژیست

مشاوره پزشکی با سکسولوژیست

درباره توضیح مشاوره پزشکی با سکسولوژیست باید به این نکته توجه داشته باشید که،اگر نگران رابطه جنسی خود هستید و تمایل دارید رابطه بهتری با شریک خود داشته باشید ! اگر در رابطه با داشتن رابطه جنسی درست آن چنان آگاهی ندارید و از صحبت کردن در رابطه با این موضوع شرم دارید !

اگر نمی دانید ناتوانی جنسی چیست و یا پزشک سکسولوژیست چه کمکی می تواند در رابطه با این مسائل داشته باشد ! و چنانچه تمایل دارید به بهترین شکل ممکن رابطه جنسی تجربه کنید و نیاز به راهنمایی دارید! همراه ما باشید و به خواندن این مطلب ازپزشک ادامه دهید .
اگر به زندگی زناشویی خود اهمیت می دهید و تمایل دارید برای بهتر شدن رابطه خود تلاش کنید مشاوره پزشکی با سکسولوژیست را در برنامه زندگی تان قرار دهید.

پیشنهاد مقاله: سکس تراپی چیست و چه بیماری‌هایی را درمان می‌کند+ مشاوره تصویری

 

درباره مشاوره پزشکی با سکسولوژیست بیشتر بدانید

درباره مشاوره پزشکی با سکسولوژیست بیشتر بدانید

سکسولوژی به مطالعات علمی درباره جنسیت انسان گفته می شود و به همین دلیل ازپزشک با داشتن چنین پزشکانی سعی بر این دارد تا به صورت آنلاین هم مشکلات شما را بهبود ببخشد. سکسولوژیست یا مشاور جنسی  به شخصی  گفته می شود که در این حوزه فعالیت می کند و دانش کافی دارد .

اما شاید تمایل دارید بدانید که سکسولوژیست یا متخصص روابط زناشویی چگونه می تواند ترس از برقراری رابطه جنسی را از بین ببرد ! متاسفانه برخی افراد همیشه از رفتن پیش سکسولوژیست خجالت می کشند و به همین دلیل نمی توانند لذت های جنسی را آن چنان که باید تجربه کنند.

اما اگر شما به دیر انزالی و یا انزال زود رس دچار هستید ، باید برای درمان مشاوره پزشکی با سکسولوژیست داشته باشید چرا که سکسولوژیست تنها شخصی که می تواند مشکل شما را در طرف کند و زندگی لذت بخش و پایداری را به شما ببخشد .

اگر خجالت می کشید در رابطه با چنین مسائلی  مراجعه حضوری به سکسولوژیست داشته باشید اصلا نگران نباشید. ازپزشک با ایجاد یک بستر پزشکی به صورت آنلاین کار را برای شما راحت کرده است .

 

مشاوره پزشکی با سکسولوژیست در اپلیکیشن ازپزشک

مشاوره پزشکی با سکسولوژیست در اپلیکیشن ازپزشک

ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترهای آنلاین، آماده است تا از افرادی که تمایل دارند مشکلات جنسی شان را  به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه  انجام دهند میزبانی کند .

شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، از مشاوره پزشکی با سکسولوژیست در سامانه آنلاین ازپزشک مشاوره بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، بهترین پزشک را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت   با پزشک آنلاین را انجام دهید. همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید.

ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  ویزیت پزشک سکسولوژیست  آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید.
در مشاوره پزشکی با سکسولوژیست قبل از هر چیز متخصص روابط زناشویی با زوجین صحبت می کند و دلایل ترس از رابطه جنسی را به صورت ریشه ای پیدا می کند. سپس بعد از اینکه با ترس های فرد آشنا شد درمان را شروع می کند تا بتواند شرایط آنها را بهبود ببخشد.

مهمترین مواردی که باید در روابط و زندگی زناشویی خود بدانید این است که مشکلاتی چون عدم توانایی در نعوظ و برقراری رابطه جنسی به راحتی قابل بر طرف شدن است و به آسانی درمان می شود. به همین دلیل هیچ فردی نباید از رفتن پیش متخصص و گرفتن مشاوره شرمی داشته باشد و باید مشاوره پزشکی با سکسولوژیست در اپلیکیشن ازپزشک را در خانه و به صورت آنلاین انجام دهد.

بدون شک بیماری های جنسی  هم مانند دیگر بیماری ها نیاز به درمان دارد و باید به وضعیت آن رسیدگی شود. برای درمان هم  تنها کسی که می تواند  شما را به درستی درمان کند یک پزشک کار آزموده و متخصص در سامانه آنلاین ازپزشک است . پس بدون هیچ نگرانی اپلیکیشن ازپزشک بیمار را بر روی تلفن همراهتان نصب کنید و برای داشتن یک زندگی بهتر و پایداری آن ، مشاوره پزشکی با سکسولوژیست داشته باشید.

از پزشک یک اپلیکیشن عملگرا می‌باشد که سال‌ها است در حوزه ارائه خدمات پزشکی فعالیت دارد و به لطف خدمت صادقانه در این سال‌ها توانسته اعتماد بسیاری از پزشکان متخصص را به خود جلب کرده و این افتخار را داشته باشد تا از خدمات بهترین پزشکان متخصص بهره‌مند شود کاربران عزیز می‌توانند تنها با نصب ساده  اپلیکیشن از پزشک از خدمات فوق‌العاده این سامانه نظیر مشاوره و ویزیت پزشک به صورت آنلاین بهره‌مند شوند.

مشاوره پزشکی با سکسولوژیست و انواع درمان آن

مشاوره پزشکی با سکسولوژیست و انواع درمان آن

روش های درمانی بیماری های جنسی متفاوت است و  درمان بیماری با توجه به شرایط بیمار و بعد از انجام برخی آزمایشات بر روی فرد مشخص می شود.

به همین دلیل هر دارویی برای هر فردی مفید نیست و مصرف دارو باید زیر نظر ازپزشک باشد. متاسفانه برخی عوامل می تواند فرد را به ناتوانی جنسی دچار کند. عواملی چون :

 1. مصرف سیگار و قلیان
 2. بیماری های قلبی و عروقی
 3. مشکلات هورمونی و یا آسیب دستگاه تناسلی
 4. دیابت
 5. بالا بودن کلسترول خون
 6. بالا بودن فشار خون و مصروف داروهای فشار خون

زود انزالی هم یک بیماری مشترک در زنان و مردان است و تنها ممکن است عوامل هر یک از آنها متفاوت باشد. در کل از عواملی که باعث زود انزالی در زنان و مردان می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استرس
 • نداشتن رابطه جنسی در زمان های طولانی
 • مصرف برخی داروها
 • افسردگی
 • تجربه بسیار کم از روابط جنسی
 • رژیم های غذایی غلط
 • تماشای فیلم های پورن

بسیار مهم است بدانید که تنها  پزشک می تواند بیماری شما را تشخیص دهد. به همین دلیل تنها پزشک معالج می تواند جهت بهبودی وضعیت شما دارو تجویز کرده و مصرف آن را مشخص کند. پس تحت هیچ شرایطی به خواندن مطالب موجود در سایت ها اکتفا نکنید و خودسرانه دارو نخورید.

شما برای درمان نیاز به مشاوره پزشکی با سکسولوژیست دارید و اگر بنا به هر دلایلی نمی توانید مراجعه حضوری داشته باشید می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک ، مشاوره پزشکی آنلاین برقرار کنید و با خیالی آسوده درمان شوید.
شاید برای داشتن رابطه بهتر و لذت بخش نیاز به شناخت کافی و درستی از طرفین باشد اما در برخی موارد نیاز است با مشاوره پزشکی با سکسولوژیست اقدام به دریافت مشاوره و شناخت یکدیگر کنید.

بسیاری از موارد بدون نیاز به تجویز دارو و تنها با صحبت کردن بر طرف می شود و به همین دلیل نیازی نیست بابت آنها نگرانی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم ازپزشک کمک بگیرید و در آرامش خانه ، با مشاور سکسولوژیست تلفنی و متنی صحبت کنید و به صورت آنلاین مشاوره بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه انجام ویزیت آنلاین توسط سامانه از پزشک و مزیت‌های آن پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله مزیت های ویزیت آنلاین با اپلیکیشن ازپزشک تا اطلاعاتی کامل و جامعی را در این رابطه به دست آورید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

 

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.