اخبار سلامت, غیر پزشکی

دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان

دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان

مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان

دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان

یکی از بهترین سایت های ویزیت آنلاین برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان، سامانه ازپزشک است. ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترها ، آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کرده و به آنها مشاوره آنلاین ارائه کند. شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ازپزشک ، از پزشک متخصص در سایت مشاوره آنلاین بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن و یا سایت، بهترین پزشک متخصص را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک متخصص را انجام دهید. همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. برای دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان، به خواندن این مطلب از مجله سلامتی ادامه دهید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله دریافت مشاوره از سایت ویزیت آنلاین

 

دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان

دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان

 

مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان

با دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان می توانید بسیاری از مشکلات و سختی های بیماری را رفع نمائید. بر فرض مثال اگر شما یا فردی در اطرافیانتان دچار بیماری سرما خوردگی شده است می توانید با داشتن مشاوره آنلاین و ویزیت از بیمار خود در منزل مراقبت کرده و از احتمال سرایت به دیگر افراد جلوگیری نمائید. همچنین شما می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک سالمندان، بانوان، اطفال و تمامی افراد را توسط متخصص های مربوطه به بیماری که نیاز به مشاوره آنلاین پزشکی دارند را در آرامش و امنیت خانه نگه دارید و به صورت آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید.
با استفاده از چنین خدماتی، بیماران می توانند مدارک پزشکی چون آزمایش، سونوگرافی و … را در قسمت بارگزاری مدارک برای پزشک آپلود کنند و از مشاوره پزشکی در خانه بهره ببرند . با دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان دیگر نیازی به حضور در مراکز درمانی شلوغ را نخواهید داشت. کافیست برای بهره مندی از چنین خدماتی ، اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و در آرامش مشاوره آنلاین بگیرید . شاید در گذشته ای نه چندان دور بیماران سعی می کردند با جستجو در اینترنت، اطلاعاتی در زمینه بیماری خود کسب کنند و خود درمانی کنند. بهتر است بدانید که این روش هم مشکلات بسیاری به همراه داشته و دارد. دلیل ایجاد شدن این مشکلات هم وجود اطلاعات غلط در سایت جستجو شده است و یا اینکه اصلا بیمار از علائم بیماری خود به درستی آگاهی ندارد. این مشکلات با پدید آمدن سایت ها و مراکز مشاوره آنلاین و سهولت دسترسی به آنها و مشاوره پزشک متخصص و مشاور به جای استفاده از روش های خود درمانی، به صورت روزانه در حال از بین رفتن است. پس با خیال راحت از وب سایت ازپزشک مشاوره آنلاین بگیرید و یا اینکه با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود ، در هر زمان و مکان و از خدمات مشاوره آنلاین ما بهره مند شوید و مراحل درمان را در خانه سپری کنید.

 

یکی از خدمات فوق‌العاده سامانه از پزشک که باعث محبوبیت آن در بین بیماران و پزشکان عزیز شده است امکان دریافت ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک تصویری می‌باشد در واقع سامانه ازپزشک با قرار دادن این خدمات ارزشمند در سامانه خود باعث شده تا در هر مکانی و هر زمانی بتوانید به راحتی از این خدمات استفاده نمائید. فقط کافی است همین الان اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات این مجموعه برخوردار شوید.

 

مزایای مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان در سامانه ازپزشک

از مهم ترین مزایای مشاوره آنلاین رایگان در اپلیکیشن و وب سایت ازپزشک می توان به سهولت مشاوره گرفتن افراد مسن و بیماران خاص و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه در هر زمان و مکان اشاره کرد.  شما با استفاده از این خدمات حتی برای داشتن ویزیت پزشک زنان می توانید در هر زمان از شبانه روز به صورت ۲۴ ساعته  و هر موقعیتی که نیاز به مشاوره آنلاین پزشک داشتید تنها با یک کلیک مشاوره با برترین پزشکان و مشاوران مختلف در حوزه های مختلف را در دسترس داشته باشید و در آرامش خانه تحت نظر متخصص قرار بگیرید. در صورت استفاده از چنین سایت معتبری ، عملا رفت و آمد جهت ویزیت و ریسک برای بیمارانی که در شهر های کوچک و خارج از مراکز استان ها و یا در برخی موارد خاص برای بیمارانی که دور از پایتخت هستند اجباری نخواهد بود. می توان گفت که محدودیت های مکانی نمی تواند باعث ایجاد مشکل ویزیت و دریافت خدمات بیماران ، علی الخصوص بیماران ساکن در مناطق محروم شود. چراکه با نصب اپلیکیشن ازپزشک و تنها با یک کلیک می‌توانید به راحتی و در خانه در هر نقطه ای از جهان ٬ مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان بگیرید و مشکلات خود را با حاذق ترین پزشکان در میان بگذارید.

 

مشاوره آنلاین تصویری

مشاوره آنلاین تصویری

 

دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان در اپلیکیشن ازپزشک

همیشه دریافت نوبت از مطب پزشکانی که تقاضای بالایی برای دریافت نوبت دارند سخت و طاقت ‌فرسا بوده است. به همین دلیل  بیماران نیاز دارند برای دریافت نوبت در زمان خاصی به مطب مراجعه کنند و در انتظار ویزیت باشند. همین موضوع می تواند باعث ایجاد شلوغی در مطب‌ ها و تشکیل صف شود که بدون شک این فرایند برای مراجعان اصلا خوشایند نبوده و گاهی ممکن می شود تا بیمار قید درمان را اگر از نظرش ضروری نباشد بزند . گاهی اوقات هم بیمار با داشتن زمان تعیین شده برای ویزیت توسط پزشک متخصص ، مجبور شده است ساعت ها در انتظار بماند و در مطب منتظر ویزیت باشد. به همین علت نیاز به زمان ‌بندی دقیق ‌تر نوبت‌ دهی حضوری به بیماران بیشتر حس می ‌شود.  دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان در اپلیکیشن ازپزشک می تواند نقش مهمی داشته باشد و  به بیماران نیازمند کمک رسانی کند. شما با دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان ، می توانید در هر زمان و مکان ، حتی در سفر ، مشاوره آنلاین بگیرید و در آرامش خاطر درمان شوید.

پیشنهاد مقاله: دریافت مشاوره از سایت ویزیت آنلاین

 

تصویر دکتر میلاد دودانگه

میلاد دودانگه

عمومی

تصویر دکتر الهام امانی

الهام امانی

عمومی

تصویر دکتر فاطمه قاسمی

فاطمه قاسمی

عمومی

تصویر دکتر آناهیتا مختارکاری

آناهیتا مختارکاری

عمومی

تصویر دکتر نادر فتحی

نادر فتحی

عمومی

تصویر دکتر سیده طیبه قاضوی

سیده طیبه قاضوی

عمومی

تصویر دکتر آرین احمدزاده مجاوری

آرین احمدزاده مجاوری

عمومی

تصویر دکتر شقایق محمدی

شقایق محمدی

عمومی

تصویر دکتر نغمه هاشمی اصفهانی

نغمه هاشمی اصفهانی

عمومی

تصویر دکتر معصومه مهنی

معصومه مهنی

عمومی

تصویر دکتر الهام عباسی

الهام عباسی

عمومی

تصویر دکتر الهه میرزایی

الهه میرزایی

عمومی

تصویر دکتر امیرحسین آژ

امیرحسین آژ

عمومی

تصویر دکتر فاطمه امیرکانیان

فاطمه امیرکانیان

عمومی

تصویر دکتر زهرا میری

زهرا میری

عمومی

تصویر دکتر صبا آذربایجانی

صبا آذربایجانی

عمومی

تصویر دکتر عزت قرائتی فر

عزت قرائتی فر

عمومی

تصویر دکتر نیلوفر عزیزی

نیلوفر عزیزی

عمومی

تصویر دکتر روشان بیرگانی

روشان بیرگانی

عمومی

تصویر دکتر دکتر رامین علی دوست

دکتر رامین علی دوست

عمومی

4 دیدگاه در “دریافت نوبت مشاوره آنلاین ۲۴ ساعته رایگان

 1. Pinar گفت:

  سلام من 15 سالمه تقریبا از وسط های کرونا به بعد دیگه نمیتونم متوجه بشم چه احساسی دارم در واقع میدونم یه احساسی دارن ولی نمیتونم تشخیص بدن شادم یا غمگین انگار همه احساساتم باهم قاطی شدن تو مدرسه هم دیگه نمیتونم با کسی ارتباط برقرار کنم و هر کس باهام حرف میزنه احساس میکنم اینکه جواب ندم ایرادی نداره پس جواب نمیدم بعضی وقت ها خودم هم خسته میشم چون حس میکنم همه چی خیلی حوصله سر بر و تکراری شده ولی بازم درک نمیکنم چرا

  1. ازپزشک گفت:

   نظر تیم پزشکی ما:
   با توجه به شرح حالی که میفرمایید ممکن است هر نوجوانی در این شرایط قرار بگیرد و به سمت افسردگی برود به همین جهت شما نیازمند انگیزه و کمک با روانشناسان هستید راهکارهای مفیدی هم ممکن است روانشناسان در اختیار شما قرار داهند از جمله کافه رفتن سفر رفتن موزیک گوش دادن و…
   نگران نباشید، اما حتماً موضوعات سلامت روح و روان رو جدی بگیرید و با چندین جلسه کنار متخصصین روانشناسی و دارو ها میتونید با احساس بهتری زندگی کنید.
   میتونید با خیال راحت و کاملاً در یک بستر ایمن با تیم روانشناسی در اپلیکیشن ازپزشک هم بصورت آنلاین مشورت نمایید.

 2. Maybe گفت:

  سلام فاطمه هستم ۱۸ سالمه حالم خیلی بده حدود ۸ ساله عاشق پسرخالمن فکرمیکردم اونم دوسم داره حتی ابراز کرد ک بهم علاقه داره از همون زمان من خیلی بیشتر عاشقش شدم طوری ک خودمو کنار کس دیگه ای نمیتونستم ببینم بعد ی دفعه ای گفت هرچی گفتم الکی بوده فراموش کن حالم خیلی بده حدود ۳ ماه‌میگذره ولی نمیتونم فراموش کنم کل فکرمودرگیر کرده الانم میبینمش باهام مث قبلا برخورد میکنه طوری ک هیچ اتقاقی نیوفتاده و انگار هنوز بهم حسی داره رفتاراش اصلا معلوم نیس میخاستم ببینم باید چیکارکنم ؟؟ چیکارکنم تا ذهنم آروم بشه چیکارکنم تا با هر بار دیدنش گریم نگیره و حالم بد نشه

  1. ازپزشک گفت:

   نظر تیم پزشکی ما:
   با توجه به شرح حال شما، حتماً با خانواده یا اگر نمیتوانید با یک مشاور مشورت کنید و سپس اقدام به صحبت با ایشان نمائید. به هیچ وجه خودتون به تنهایی این مسئله را جلو نبرید زیرا ارتباط ناصحیح با اون شخص توسط شما میتونه مشکل شمارو بیشتر کنه و دچار سرخوردگی و مشکلات دیگر خواهید شد.
   میتونید با خیال راحت و کاملاً در یک بستر ایمن با رعایت کامل حفظ حریم شخصی خود با تیم روانشناسی در اپلیکیشن ازپزشک هم بصورت آنلاین مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.