متخصص مغز و اعصاب

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
تصویر دکتر ریحانه سلیمانی
دکتر ریحانه سلیمانی

متخصص بیماری های مغز و اعصاب

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر شهرام شهسوارانی
دکتر شهرام شهسوارانی

متخصص بیماری های مغز و اعصاب

0
0

امتیاز و نظر

تصویر دکتر شکیبا احمدی
دکتر شکیبا احمدی

متخصص بیماری های مغز و اعصاب

0
0

امتیاز و نظر

1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص مغز و اعصاب | مشاوره با دکتر آنلاین مغز و اعصاب

متخصص مغز و اعصاب پزشکی است که در زمینه بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات تخصص دارد. اینگونه متخصصین پس از اتمام دوره های پزشکی عمومی و گذراندن چهار سال دوره تخصصی مغز و اعصاب به این تخصص دست می یابند از این رو قادرند به تشخیص و درمان غیر جراحی اختلالاتی از قبیل سردرد، اختلال خواب، رعشه، صرع، آسیب مغز و نخاعی، تومور مغزی، سکته، بیماری آلزایمز، بیماری پارکینسون، فلج چندگانه (MS)، اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) و… میباشند.

چه زمانی باید به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنیم!

متخصص مغز و اعصاب یک پزشکی است که در ارزیابی، تشخیص و درمان بیماری هایی که بر سیستم عصبی تأثیر می گذارند تخصص دارد. مغز عضو بسیار حساسی می باشد و هر گونه مشکلات جزئی در آن می توان سبب به اختلال های بزرگی در اعضای بدن شود.

نمونه هایی از فوق تخصص ها در زمینه مغز و اعصاب، عبارتند از:
  • صرع
  • روانپزشکی
  • مراقبت های عصبی
  • اختلالات خودمختاری
  • عصب شناسی کودکان
  • عصب شناسی عروقی
  • داروی عصبی عضلانی
  • ناتوانی های رشد عصبی
  • بیماری های عصبی و مراقبت تسکینی

دریافت ویزیت آنلاین دکتر مغز و اعصاب

برای انتخاب پزشک متخصص  از لیست بهترین پزشکان متخصص مغز و اعصاب می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین دکتر  را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک مغز و اعصاب

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی بگیرید.

مشاوره آنلاین با بهترین دکتر مغز و اعصاب، راهی نوین برای بهبود سلامت عصبی و شناختی

دکتر متخصص مغز و اعصاب با استفاده از مشاوره آنلاین یکی از بهترین خدمات پزشکی را به بیماران ارائه می‌دهد. مشاوره آنلاین با بهترین دکتر مغز و اعصاب، امکان ارتباط مستقیم و آنلاین با تخصصی‌ترین متخصصان عصب‌شناسی و روان‌شناسی را فراهم می‌کند. این خدمت برای بیمارانی که با مشکلات عصبی و شناختی روبرو هستند بسیار مفید است.

استفاده از مشاوره آنلاین با بهترین دکتر مغز و اعصاب دارای مزایای فراوانی است. این خدمت به بیماران امکان مشاوره درباره بیماری‌های مغز و اعصاب از جمله صرع، افسردگی، اضطراب، اختلالات خواب و مشکلات شناختی را فراهم می‌کند. همچنین، با ارائه توصیه‌های درمانی، مشاوره درباره راهکارهای بهبود عصبی و شناختی، و پیشگیری از بروز مشکلات بیشتر، به بیماران کمک می‌کند تا بهترین نتیجه را بدست آورند.

در استفاده از مشاوره آنلاین نورولوژی و مشاوره با دکتر آنلاین مغز و اعصاب، بیماران می‌توانند بدون نیاز به حضور حضوری در مطب، از خدمات حرفه‌ای و مشاوره‌های متخصص مغز و اعصاب بهره‌برداری کنند. این خدمت به بیماران امکان مشاهده و بررسی علایم بالینی از راه دور را می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد با راحتی و سهولت به بهترین تخصص‌ها در زمینه مغز و اعصاب مراجعه کنند.

دکتر آنلاین مغز و اعصاب راهی موثر و سریع برای مشاوره و درمان مشکلات عصبی و شناختی است. با ارائه مشاوره آنلاین نورولوژی و مشاوره آنلاین متخصص مغز و اعصاب، این سرویس به بیماران کمک می‌کند تا بهترین مراقبت و درمان را برای خود بدست آورند.

برای دیدن نوشته هایی که به دنبال آن هستید تایپ کنید