متخصص اطفال

فیلترها

جستجوی پزشک


دسته بندی


تخصص


جنسیت پزشکان

مرتب سازی بر اساس: محبوب ترین جدید ترین
1

پرسش و پاسخ پزشکی

متخصص اطفال

پزشکی کودکان از شاخه‌های اصلی پزشکی است که با عناوین دیگری همچون بیماری‌های کودکان، طب کودکان و طب اطفال نیز شناخته می‌شود. متخصص اطفال پزشکی است که در معالجه نوزادان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان تخصص دارد. مراقبت از کودک می تواند قبل از شروع بارداری آغاز شده و در طی بارداری ادامه یابد. متخصصان اطفال می توانند به تشخیص بیماری های کودکان کمک کنند. متخصصان اطفال می توانند به عنوان پزشک مراقبت های اولیه فعالیت کنند و یا در درمان کودکان در محدوده سنی معین یا کودکانی که شرایط بهداشتی خاصی دارند، تخصص داشته باشند.

چه زمانی باید به متخصص اطفال مراجعه کنیم!

یکی از وظایف والدین در قبال فرزند خود این است که روند رشد او را بررسی کنند تا کودکشان بر طبق منحنی رشد یابد. والدین می توانند فرزند خود را برای ویزیت های دوره ای برای اطمینان از سلامت کودک، پیش متخصص اطفال ببرند. این ویزیت ها فرصتی برای والدین و سرپرستان کودک است تا هرگونه سؤالی در مورد سلامتی فرزندشان دارند را بپرسند. March of Dimes توصیه می کند که والدین یا مراقبان کودک کودک خود را برای ویزیت های دوره ای اطمینان از سلامت، حدود ۷ بار در اولین سال زندگیشان پیش پزشک اطفال ببرند. کودکان بین ۱ تا ۲ سال باید هر ۳ تا ۶ ماه یکبار به پزشک متخصص اطفال مراجعه کنند.والدین و مراقبان باید انتظار ویزیت های مکرر متخصص اطفال برای نوزادان و کودکان خردسال خود را داشته باشند.

دریافت ویزیت آنلاین متخصص کودکان

برای انتخاب بهترین پزشک متخصص کودکان از لیست بهترین پزشکان متخصص اطفال می توانید با توجه به تعداد بازدید و مشاهده نظرات دیگر کاربران اپلیکیشن ازپزشک، بهترین متخصصان آنلاین را شناسایی و از آن ها ویزیت آنلاین دریافت کنید.

نوبت دهی آنلاین دکتر از بهترین پزشکان متخصص کودکان

برای دریافت نوبت اینترنتی می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک ، بهترین پزشک متخصص کودکان را جستجو کرده و به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری و یا صوتی ویزیت شوید.

مشاوره اینترنتی پزشک اطفال

شما با نصب اپلیکیشن ازپزشک بر روی گوشی همراه خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مطب و یا کلینیک و مراکز درمانی، می توانید در هر زمان و مکان ازپزشک مشاوره اینترنتی متخصص کودکان بگیرید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.