دامپزشکی, غیر پزشکی

مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک

مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک

مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک

مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک

داشتن حیوان خانگی تجربه ای مملو از عشق، خوشبختی، شادی و غرور برای افراد به همراه دارد و می تواند رنگ و بوی زیبایی به زندگی آنها ببخشد. نگهداری از حیوان خانگی دقیقا همانند نگهداری از بچه است و به رسیدگی نیاز دارد. شاید نگهداری از حیوانات برای افرادی که اولین بار، مسئولیت نگهداری از حیوان خانگی را قبول می کنند، کمی سخت و دشوار باشد. همچنین، داشتن یک برنامه روزمره دقیق روزانه، برای سلامتی حیوان خانگی امری ضروری محسوب می شود و فردی که مسئولیت نگهداری حیوانی را بر عهده دارد باید به تمام مسائل دقت داشته باشد. همانگونه که می دانید امروزه در کشور ایران افراد زیادی در خانه خود پت دارند و به خوبی با هم زندگی می کنند اما ممکن است برای برخی از افراد به خاطر سپردن تمام کارهایی که باید از بیرون رفتن، تغییر جعبه بستر، بردن حیوان خانگی به دامپزشکی و … انجام دهد، طاقت فرسا و سخت به نظر بیاید. اگر شما هم در خانه از حیوانی نگهداری می کنید أصلا نگران نباشید چرا که یکی از مواردی که می تواند به صاحبان حیوانات خانگی در زمینه بررسی رفتار ها و مشکلات نگهداری از حیوانات کمک کند، استفاده از خدمات دامپزشکی آنلاین و مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک است. ما در این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک به این موضوع اشاره خواهیم کرد. همراه ما باشید و به خواندن این مطلب از سری مقالات ادامه دهید.

پیشنهاد مقاله: مشاوره تصویری از طریق سایت ویزیت آنلاین

 

مشاوره پت با دامپزشک

مشاوره پت با دامپزشک

 

مشاوره تصویری پت با دامپزشک

مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک روشی نوین است تا بتواند به صاحبان حیوانات خانگی کمک کند. با استفاده از مشاوره تصویری پت، صاحبان پت می توانند به راحتی مشکلات رفتاری و مربوط به سلامتی حیوان خانگی خودشان را در کمترین زمان و اسرع وقت برطرف کنند و از دامپزشک مشاوره تصویری بگیرند. قطعا هیچ فردی دلش نمی خواهد که حیوان خانگی اش بیمار باشد یا اینکه کسالتی داشته باشد چون همین ناراحتی ها بسیار نگران کننده است و استرس زیادی به همراه دارد. ازپزشک با ارائه خدمات دامپزشکی آنلاین به راحتی برای افراد امکان برقراری ارتباط آنلاین تصویری با دامپزشکان را فراهم کرده است. دامپزشک، یک متخصص پزشکی است که از سلامت حیوانات محافظت می کند. به این صورت که دامپزشکان می توانند با توجه به مهارت و علمی که دارند بیماری های حیوانات را تشخیص داده و کنترل کنند. همچنین دامپزشکان این علم را دارند تا بتوانند حیوانات بیمار و آسیب دیده را درمان کنند. آنها همچنین به صاحبان حیوانات در مورد مراقبت صحیح از حیوانات خانگی و دام های خود توصیه های لازم را ارائه می دهند تا از این طریق شرایط را برای حیوانات و صاحبان آنها راحت بسازند.

با اینکه خدمات مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک هنوز یک ایده جدید در ایران است اما ازپزشک این خدمات را به صاحبان حیوانات خانگی ارائه می دهد. شاید از این مدل ویزیت به صورت تصویری آنلاین تعجب کنید و آن را غیر ممکن بدانید اما از نظر ما، صاحبان حیوانات خانگی به سه دلیل نیاز دارند تا از خدمات دامپزشکی آنلاین استفاده کنند و تضمین کننده سلامتی حیوانات خود باشند . در ادامه به توضیح مفصل خواهیم پرداخت.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک در سامانه آنلاین ازپزشک

یکی از سه دلیل اصلی استفاده از خدمات دامپزشکی آنلاین ، در دسترس بودن هر ساعت از شبانه روز افراد به پزشک حیوانات است.

شما با استفاده از خدمات دامپزشکی آنلاین می توانید، از هرجای ایران به مراقبت های بهداشتی حیوان خانگی خود دسترسی پیدا کنید که برای این کار تنها به یک تلفن هوشمند و دسترسی به اینترنت نیاز دارید.
دلیل دوم مقرون به صرفه بودن خدمات دامپزشکی آنلاین است. قطعا حیوان خانگی شما به واکسن، ملاقات با دامپزشک، دارو، استحمام و نظافت نیاز دارد. همه این موارد می توانند تا حدود زیادی هزینه نگهداری از حیوان خانگی را برای شما افزایش دهند. در این زمان خدمات دامپزشکی آنلاین می تواند در صرفه جویی در وقت، هزینه و زحمت های نگهداری از حیوانات به شما کمک کند. در خدمات دامپزشکی آنلاین، دیگر مجبور نیستید به صورت حضوری به مراکز دامپزشکی مراجعه کنید. شما می توانید به راحتی از خانه خود با دامپزشک تماس بگیرید و از این طریق استرس کمتری برای حیوان خانگی خود فراهم کنید .

دلیل آخر پیشگیری بهتر از درمان است. با استفاده از مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک شما می توانید با یک روش کاملا مقرون به صرفه و با صرفه جویی در وقت و زمان خود به راحتی با دامپزشک در ارتباط باشید. با برنامه ریزی آنلاین و قیمت گذاری منصفانه دیگر نیازی به تردید در بررسی سلامت حیوان خانگی نیست.

در مشاوره تصویری، شما به راحتی می توانید با دامپزشکان با تجربه، یک مشاوره تصویری داشته باشید. علاوه بر آن، دریافت خدمات دامپزشکی در منزل برای حیوانات خانگی، فرصت دیگری برای استفاده از خدمات آنلاین سامانه ازپزشک است. برای این کار کافیست ، اپلیکیشن بیمار ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و از مشاوره تصویری با دکتر بهره ببرید.

برای درمان مشکلات حیوانات خانگی خود بر روی دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید.

 

تماس تصویری با دکتر دامپزشک

تماس تصویری با دکتر دامپزشک

 

مزایای استفاده از مشاوره تصویری

  • آرامش خاطر در مورد طیف وسیعی از مسائل و بیماری ها
  • ویژگی پیام رسانی و استفاده از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • مدیریت سلامت حیوانات خانگی
  • مشورت با دامپزشکان حتی در تعطیلات و أواخر هفته
  • کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی حیوانات خانگی

 

شما با استفاده از مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک به راحتی می توانید در هر کجا که هستید به یکی از دامپزشکان دسترسی داشته باشید . سالم و شاد نگه داشتن حیوان خانگی بسیار مهم است  و تنها بخش کوچکی از وظایف نگهداری را شامل می شود. پس برای راحتی و آسایش حیوان خانگی خود، حتما از دامپزشک سوال کنید و مشاوره تصویری بگیرید. شما با استفاده از مشاوره تصویری پت با دکتر دامپزشک می توانید سلامتی حیوان خانگی خود را تضمین کنید و مراقب سلامتی دلبندتان باشید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله خدمات دامپزشکی آنلاین چیست؟

 

تصویر دکتر حسن بهلولی

حسن بهلولی

دامپزشک

تصویر دکتر عباس رضائی

عباس رضائی

دامپزشک

تصویر دکتر امیر طاهر شهری

امیر طاهر شهری

دامپزشک

تصویر دکتر منصور آدینه محمدی

منصور آدینه محمدی

دامپزشک

تصویر دکتر امیر مدالی

امیر مدالی

دامپزشک

تصویر دکتر سالار حقیری

سالار حقیری

دامپزشک

تصویر دکتر فاطمه اعتمادی

فاطمه اعتمادی

دامپزشک

تصویر دکتر شهریار اسدیان حاج آقایی

شهریار اسدیان حاج آقایی

دامپزشک

تصویر دکتر محمد نوروزی

محمد نوروزی

دامپزشک

تصویر دکتر علیرضا لطفی

علیرضا لطفی

دامپزشک

تصویر دکتر ابراهیم گلزار

ابراهیم گلزار

دامپزشک

تصویر دکتر حسنا صدرا

حسنا صدرا

دامپزشک

تصویر دکتر بهزاد ببری

بهزاد ببری

دامپزشک

تصویر دکتر شهرزاد حسینی

شهرزاد حسینی

دامپزشک

تصویر دکتر سید امیر فرخی فر

سید امیر فرخی فر

دامپزشک

تصویر دکتر مجتبی سخایی

مجتبی سخایی

دامپزشک

تصویر دکتر فرید جعفریه

فرید جعفریه

دامپزشک

تصویر دکتر جلال سلیمانزاده

جلال سلیمانزاده

دامپزشک

تصویر دکتر سید کاظم کواری قطبی

سید کاظم کواری قطبی

دامپزشک

تصویر دکتر فرزاد بهروزی نیا

فرزاد بهروزی نیا

دامپزشک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.