امکانش هست بعد از مصرف دارو مو رشد نکنه؟

319 بازدیدمتخصص پوست
0

سلام من 25 سالمه از وقتی  یه ورق از قرص یورو ویتال زینک پلاس رو مصرف کردم ریزش موهام خیلی زیاد شده  امکانش هست جاش در بیاد یا نه؟ البته به سرم دست میزنم یه سری تیز تیزی حس میکنم ولی چون موهام بلنده یکم، معلوم نیست که مو دارم در میارم یا نه. فکرمم زیاد درگیر کارام هست. الان شربت سانستول دارم میخورم. چون قبلش میخوردم خیلی رو انرژی بدنم و اشتهام تاثیر خوبی داشت. باشگاه هم دارم میرم

عرفان امانی پاسخ داد 13 آبان 1402
0

سلام خانم هستید یا اقا؟ الگوی ریزش باید با معاینه مشخص بشه و اینکه علت ریزش موتون بررسی بشه ممکنه مشکلات تیرویید،کم خونی،کمبود های ویتامین های گروه بی،زینک،سلنیوم و …
در کل ریزش مو علل مختلفی داره
نمیتونین انتظار داشته باشید که با مصرف زینک پلاس ریزش قطع بشه
همچنین شامپو و محصولاتی که برای مو استفاده میکنید دخیل هستند

عرفان امانی وضعیت را به منتشر شده تغییر داد 13 آبان 1402
شما در حال مشاهده 1 از 2 پاسخ هستید، برای مشاهده همه پاسخ ها اینجا را کلیک کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.