امکانش هست بعد از مصرف دارو مو رشد نکنه؟

345 بازدیدمتخصص پوست
0

سلام من 25 سالمه از وقتی  یه ورق از قرص یورو ویتال زینک پلاس رو مصرف کردم ریزش موهام خیلی زیاد شده  امکانش هست جاش در بیاد یا نه؟ البته به سرم دست میزنم یه سری تیز تیزی حس میکنم ولی چون موهام بلنده یکم، معلوم نیست که مو دارم در میارم یا نه. فکرمم زیاد درگیر کارام هست. الان شربت سانستول دارم میخورم. چون قبلش میخوردم خیلی رو انرژی بدنم و اشتهام تاثیر خوبی داشت. باشگاه هم دارم میرم

عرفان امانی پاسخ داد 13 آبان 1402
0

باسلام. ریزش مو تا ۱۰۰عدد در روز طبیعی هستش . ولی اگه سرتون جدیدا خالی شده حتما برام عکس ارسال کنید که ببینم مورد خاصی نباشه.بیماری زمینه ای مشکل تیروئید کمبود اهن و ویتامین دی ندارید؟

عرفان امانی وضعیت را به منتشر شده تغییر داد 13 آبان 1402
0

سلام خانم هستید یا اقا؟ الگوی ریزش باید با معاینه مشخص بشه و اینکه علت ریزش موتون بررسی بشه ممکنه مشکلات تیرویید،کم خونی،کمبود های ویتامین های گروه بی،زینک،سلنیوم و …
در کل ریزش مو علل مختلفی داره
نمیتونین انتظار داشته باشید که با مصرف زینک پلاس ریزش قطع بشه
همچنین شامپو و محصولاتی که برای مو استفاده میکنید دخیل هستند

عرفان امانی وضعیت را به منتشر شده تغییر داد 13 آبان 1402
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.