غیر پزشکی, ورزش و سفر

تست سریع سلامت قلب

تست سریع سلامت قلب

تست سریع سلامت قلب

تست سریع سلامت قلب

نحوه انجام تست سریع سلامت قلب:

بدن انسان به مراقبت های زیادی نیاز دارد و به همین دلیل چه زنان و چه مردان باید هر چند ماه یکبار از مشاوره پزشکی بهره ببرند و مراقب سلامتی خود باشند. ویزیت آنلاین قلب و یا مشاوره پزشکی به صورت آنلاین نوعی از ارائه خدمات پزشکی سامانه ازپزشک است که امکان داشتن مشاوره پزشکان و ویزیت برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد.

پس اگر به هر دلیلی نمی توانید ترافیک شهری و شلوغی ها را تحمل کنید و ویزیت حضوری با پزشک متخصص داشته باشید پیشنهاد می کنیم از خدمات ویزیت پزشک آنلاین ازپزشک که بهترین پزشکان متخصص را دارد بهره ببرید و به صورت آنلاین ویزیت شوید. با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر نیازی نیست به دنبال یک پزشک متخصص بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید.

با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، ویزیت آنلاین قلب داشته باشید و به بهبودی برسید. ویزیت آنلاین به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت مشاورانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید.

در ضمن در زمان نیاز به آزمایش و یا تصاویر هم می توانید تمام پرونده های پزشکی در زمان ویزیت پزشک در قسمت آپلود مدارک بارگزاری کنید و پزشک را مطلع سازید. ما در این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک ، در رابطه با تست سریع سلامت قلب صحبت خواهیم کرد. برای رسیدن به پاسخ تمامی سوالات خود ، تا انتهای این متن همراه ما باشید و سپس در آرامش خانه از یک پزشک متخصص ، ویزیت آنلاین بگیرید.  اینکه متخصص قلب و عروق کیست و به صورت آنلاین چه کارهایی می تواند انجام دهدرا نیز عنوان خواهیم کرد .  همراه ما باشید.

درباره تست سریع سلامت قلب بیشتر بدانید:

درباره تست سریع سلامت قلب بیشتر بدانید:

با افزایش سن ، خطر بیماری های قلبی عروقی در افراد افزایش پیدا می کند ، به همین دلیل نیاز است تا تمامی افراد چکاپ های دوره ای داشته باشند و بتوانند از این طریق ارزیابی های لازم را انجام دهند. اما در این مطلب شما را با ارزیابی هایی که بتوانید در خانه انجام دهید آشنا خواهیم کرد. با این روش ها می توانید از وضعیت سلامت سیستم قلبی  عروقی خود به طور نسبی اطمینان حاصل کنید و آرامش داشته باشید.

متاسفانه در دنیای امروزی که با تغییر سبک زندگی و مصرف غذاهای چرب و فست فودی و استرس و از همه بیشتر کم تحرکی همراه است ، احتمال ابتلا به بیماری‌ های قلبی عروقی نیز  افزایش پیدا کرده و افراد زیادی را درگیر خود کرده است . شاید در گذشته خطر این بیماری ها با افزایش سن بوده باشد اما در زندگی امروزی همه افراد خصوصا در سنین میانسالی باید چکاپ‌ های دوره‌ای برای تشخیص زودهنگام بیماری را داشته ‌باشند. در این میان تست سریع سلامت قلب در منزل هم امکان پذیر است تا افراد بتوانند به‌ طور نسبی ، از وضعیت سلامت سیستم قلبی عروقی خود اطمینان کسب کنند.

البته بسیار مهم است بدانید که  ممکن است تست ‌های خود ارزیابی در مراحل اولیه بیماری کاملا عادی باشند. به همین دلیل با اتکا به این نتایج نمی‌توان از معاینه دقیق توسط پزشک متخصص و انجام آزمایش‌ های لازم امتناع کرد.
در ادامه ۵ روش برای تست سریع سلامت قلب عنوان می کنیم .

از پزشک فقط یک اپلیکیشن نیست یک سامانه هوشمند است که در زمینه ارائه خدمات پزشکی از جمله ویزیت آنلاین و… فعالیت می کند، این سامانه توانسته با ارائه خدمات صادقانه اعتماد بسیاری از بیماران و پزشکان متخصص را به خود جلب نماید اگر شما هم نیاز به مشاوره با پزشک متخصص بدون اطلاف وقت و در سریع‌ترین زمان ممکن را دارید تا به راحتی در هر زمان و مکانی که هستید از پزشک متخصص مورد نظر خود مشاوره دریافت نمائید هم اکنون سامانه از پزشک را نصب نمائید تا از خدمات فوق‌العاده ان بهره‌مند شوید.

تست سریع سلامت قلب در منزل

تست سریع سلامت قلب در منزل

  1. خود ارزیابی اختلال خون رسانی به پاها . برای تشخیص اختلال خون رسانی به پاها لازم است دراز بکشید و پاها را به مدت ۳۰ ثانیه بالا نگه دارید. اگر رنگ پا سفید یا رنگ‌‌ پریده شد، ممکن است نشان از اختلال در خون رسانی پاها باشد. اگر اختلال خون رسانی شدید باشد باید به رنگ پاها در حالت معمولی نیز دقت کنید. گاهی خون رسانی تنها در یک پا مشکل دارد که در این حالت ممکن است با ریزش موها، براق ‌شدن پوست، رنگ‌ پریدگی و احساس سرمای بیشتر در مقایسه با پای دیگر این اختلال را نشان دهد . در کل اندام مبتلا به اختلال خون رسانی نسبت به سرما حساس‌ تر هستند. برای تشخیص ورم پاها، با انگشت اشاره روی پاها در حالتی که دراز کرده‌ اید، فشاریوارد کنید. با فشار آوردن گودی ایجاد می‌شود که اگر خفیف باشد، مشکلی ندارد اما اگر از حالت طبیعی بیشتر باشد و دیر به وضعیت اول برگردد، غیرطبیعی بوده و می‌ تواند نشان ‌دهنده نارسایی قلب باشد.
  2. خود ارزیابی ضربان قلب . در این حالت باید نبض بشمارید. ضربان قلب طبیعی در یک دقیقه بین ۶۰ تا ۱۰۰ بار می تپد که اگر کمتر و یا بیشتر از این عدد باشد غیر طبیعی بوده و به پزشک متخصص نیاز دارد. نامنظم ‌بودن ضربان قلب نشان‌د هنده آریتمی قلبی است و بهتر است توسط پزشک متخصص معاینه شود.
  3. خود ارزیابی در مورد تنگی‌نفس و سلامت قلب . اگر دچار کبودی توام ناخن‌ ها، لب ‌ها و زبان هستید، ممکن است نشان‌ دهنده پایین‌ بودن سطح اکسیژن خون به علت مشکلات قلبی باشد . در این زمان باید پزشک متخصص را در جریان بگذارید و با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک ویزیت شوید . تنگی ‌نفس یکی از شکایت‌ های مراجعین به متخصصان قلب و عروق است . اگر به تازگی دچار تنگی ‌نفس حتی با کمترین فعالیت شده ‌اید و همزمان با تنگی‌ نفس، لب ‌هایتان کبود می‌ شود باید با پزشک متخصص مشورت کنید و مشاوره پزشکی بگیرید .
  4. خودارزیابی تاثیر دیگر اندام‌ ها بر سلامت قلب . مشکلات تیروئید با تپش قلب همراه است که برای تشخیص این مشکل، باید دست‌ ها را جلوی بدن و با فاصله از هم نگه ‌دارید. اگر انگشتان لرزش داشتند می‌ تواند نشان ‌دهنده پرکاری تیروئید باشد . البته کم‌کاری تیروئید هم بر سلامت قلب تاثیر دارد و ممکن است با زبری پوست، خواب‌ آلودگی و ورم صورت همراه باشد.
  5. خود ارزیابی اختلال خونرسانی به دست ‌ها. از دیگر روش های تشخیص سلامت و تست سریع سلامت قلب  است که در این حالت باید نبض را اندازه‌ گیری کنید که اگر نبض یک دست ضعیف‌ تر باشد، می ‌تواند نشان ‌دهنده اختلال خونرسانی  باشد. قرار دادن دست ‌ها در معرض سرما نیز به تشخیص اختلال خون رسانی  می تواند کمک ‌کند.  اگر دست خود را در آب سرد قرار دهید و دچار سفیدی غیر عادی یا کبودی انگشتان شدید، این حالت غیر طبیعی بوده و بیانگر اختلال در خون رسانی است.

ویزیت آنلاین با پزشک متخصص

ویزیت آنلاین با پزشک متخصص

ویزیت آنلاین با پزشک متخصص و نحوه انجام تست سریع سلامت قلب،اگر با هر  مشکلی مواجه شدید هرچه سریعتر با پزشک متخصص آنلاین مشورت کنید و مشاوره آنلاین بگیرید تا پزشک بتواند در کوتاه ترین زمان  راهکاری سریع در جهت بهبود شرایط به شما ارائه کند. ازپزشک با داشتن بهترین تیم پزشکی قلب و عروق در تلاش است تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن شمار را ویزیت کند و وضعیت شما را بهبود ببخشد. با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و معاینه آنلاین قلب در هر زمان و مکان پزشک متخصص را جستجو کنید و در آرامش خانه درمان شوید.
همانگونه که پیش تر به آن اشاره کردیم ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترهای آنلاین قلب و عروق ، آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند . در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید. در ضمن در زمان نیاز به آزمایش و یا تصاویر هم می توانید تمام پرونده های پزشکی در زمان ویزیت پزشک در قسمت آپلود مدارک بارگزاری کنید و پزشک را مطلع سازید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری درباره بیماری‌های قلبی و نحوه ویریت آنلاین با پزشک متخصص قلب دارید پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله مشاوره پزشک متخصص قلب به شما عزیزان است.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.