اخبار سلامت

سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ

سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ

مشاوره آنلاین رایگان

اگر در رابطه با سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ چیزی نمی دانید و تمایل دارید در رابطه با این موضوع ، با یک پزشک متخصص مشاوره آنلاین رایگان داشته باشید همراه ما باشید و به خواندن این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک ادامه دهید. چرا که به موضوع سکس تراپی و سکس تراپیست خواهیم پرداخت . در این میان پیشنهاد می کنیم قبل از خواندن این مطلب برای داشتن مشاوره آنلاین و مشاوره آنلاین رایگان ،  اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و در هر زمان و مکان از بهترین متخصصان مشاوره دریافت کنید.

ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترها ، آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کرده و به آنها مشاوره آنلاین ارائه کند.

شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ازپزشک ، از پزشک متخصص در سایت مشاوره بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن و یا سایت ویزیت آنلاین ، بهترین پزشک متخصص را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک متخصص را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: سکس تراپی چیست و چه بیماری‌هایی را درمان می‌کند+ مشاوره تصویری

 

چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ

چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ

 

همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و از خدمات مشاوره آنلاین رایگان ازپزشک بهره ببرید.

ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  مشاوره آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید. چه خدماتی بهتر از خدمات پزشکی و سلامت ازپزشک که به راحتی مشاوره آنلاین رایگان را در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

شما با درخواست چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ ،  ویزیت به صورت تصویری، صوتی و یا پیامی می توانید بسیاری از مشکلات و سختی های بیماری را رفع نمائید. بر فرض مثال اگر شما یا فردی در اطرافیانتان دچار بیماری شده است می توانید با داشتن مشاوره آنلاین و چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ از بیمار خود در منزل مراقبت کرده و از احتمال سرایت به دیگر افراد جلوگیری نمائید.

همچنین شما می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک سالمندان، بانوان، اطفال و تمامی افراد را توسط متخصص های مربوطه به بیماری که نیاز به مشاوره آنلاین پزشکی دارند را در آرامش و امنیت خانه نگه دارید و به صورت آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید.

در ادامه به موضوع سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ می پردازیم . همراه ما باشید و به خواندن مطلب ادامه دهید .

 

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله ” بهترین هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل”

 

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

 

اهمیت سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ

شاید یر این باور باشیم که داشتن سکس یک عمل کاملا غریزی بوده و افراد توانایی دارند که بتوانند این عمل را با بهترین کیفیت انجام دهند. به همین دلیل بسیاری از افراد معتقدند که رابطه جنسی تنها بخش کوچک یا کم ‌اهمیت از یک پیوند زناشویی است که نیازی به آموزش و دریافت کمک از سکس تراپیست نداشته و هر زن و مردی می ‌تواند پس از ازدواج آن را به صورت خودکار تامین کند.

اما متاسفانه با توجه به نتیجه مشاهدات بالینی  مشخص شده است  که رابطه جنسی تنها یک عمل فیزیکی غیر ارادی نبوده و بسیاری از افراد هستند که در این بخش از رابطه دچار مشکل هستند. این مشکل می‌تواند به صورت انواع انحرافات جنسی، اختلالات جنسی و عدم تفاهم، علائق و در اصطلاح فانتزی ‌های جنسی در طرفین ظاهر شود.

 

نکته بسیار مهم هم اینجاست که سکس و رابطه جنسی در کیفیت یک ازدواج جایگاه ویژه ای دارد و باعث دوام زندگی می گردد . از این رو یکی از سوالاتی که پیش می آید این است که چه کسی می‌تواند در صورت بروز این مشکلات به ما کمک کند؟

سکس تراپ کیست و چه مهارتی دارد و اینکه  در جلسات سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ چه می‌گذرد؟

سکس تراپی یا سکس درمانی نوعی از جلسات مشاوره و روان ‌درمانی است که به حل مشکلات زوجین می پردازد و اپلیکیشن ازپزشک خدماتی چون سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ ، مشاوره آنلاین و مشاوره آنلاین رایگان در اختیار کاربرانش قرار می دهد. در سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ ، هدف اصلی سکس تراپی کمک به افراد برای گذر از چالش‌های فیزیکی و عاطفی جهت رسیدن به یک رابطه رضایت‌ بخش و زندگی جنسی لذت بخش همراه با تامین نیازهای دو طرف

است.

در حال حاضر سکس تراپی به عنوان یکی از اولین و بهترین روش‌ها برای حل مشکلات زوجین و بهبود زندگی جنسی آن‌ها شناخته می‌شود. با توجه به گزارشات رسمی مشخص شده است که ۴۳ درصد از زنان و ۳۱ درصد از مردان حداقل یک بار در طول زندگی خود یکی از انواع اختلال در عملکرد جنسی مانند موارد زیر را گزارش داده اند :

 

انواع اختلال در عملکرد جنسی

 • اختلال در نعوظ
 • کاهش میل جنسی
 • کمبود علاقه به سکس
 • انزال زودرس
 • اعتماد به نفس پایین در حوزه سکس
 • عدم پاسخ به محرک‌های جنسی
 • میل جنسی بیش از حد و غیر قابل کنترل
 • ناتوانی در کنترل رفتار جنسی
 • افکار جنسی آزار دهنده
 • فتیش‌های جنسی ناخواسته مانند فوت فتیش و …

 

پیشنهاد ویژه : مطالعه مقاله “ مشاوره پزشکی با سکسولوژیست

 

مشاوره آنلاین رایگان واتساپ

مشاوره آنلاین رایگان واتساپ

 

مشاوره آنلاین رایگان

در سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ ، یک سکس تراپیست می ‌تواند برای حل مشکلاتی که در ادامه عنوان می کنیم به زوجین کمک کند و به آنها مشاوره آنلاین رایگان ارائه کند :

 1. عدم تمایل به همسر برای رابطه جنسی سالم
 2. مشکل در ارگاسم
 3. درد غیر قابل تحمل در حین رابطه جنسی یا ناتوانی در برقراری رابطه جنسی همراه با دخول
 4. مشکل در ایجاد و حفظ حالت نعوظ
 5. زود انزالی یا سایر مشکلات انزالی

 

بسیار مهم است تا بدانید  که اختلال جنسی زن و مرد ندارد و هر دو طرف باید به یک اندازه مورد توجه قرار گیرند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم چنانچه به هر دلیلی نسبت به کیفیت سکس و رابطه جنسی در زندگی زناشویی خود احساس خوبی ندارید و از وضعیت موجود ناراحت هستید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک می توانید از خدمات سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ از یک سکس تراپیست کمک بگیرید.

سکس تراپیست همانند دیگر متخصصان حوزه روان ‌درمانی تلاش می‌کند تا از طریق گفتگوی همدلانه، بیان تجربیات، نگرانی ‌ها و احساسات خود از فشار روانی حاکم کم کند و شما را به سمت شناسایی و درمان مشکل سوق دهد. با توجه به صحبت هایی که کردیم کافیست خجالت و شرم را در رابطه با مسائل جنسی کنار بگذارید و از سکس تراپیست ، سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ داشته باشید و از مشاوره آنلاین رایگان در سامانه ازپزشک بهره ببرید.

 

تصویر دکتر فرح جعفری

فرح جعفری

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر نرگس ایمانی

نرگس ایمانی

مامایی

تصویر دکتر نیره صفری

نیره صفری

مامایی

تصویر دکتر فائزه بابائی

فائزه بابائی

روانشناسی تربیتی

تصویر دکتر میلاد دودانگه

میلاد دودانگه

عمومی

تصویر دکتر هانیه بابایی

هانیه بابایی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر داوود لکی

داوود لکی

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر انسیه همتی

انسیه همتی

زنان و زایمان

تصویر دکتر سیمین رضاوند زایری

سیمین رضاوند زایری

روانشناسی

تصویر دکتر مهدی جهاندار

مهدی جهاندار

عمومی

تصویر دکتر پروین رئیسی اردلی

پروین رئیسی اردلی

مامایی

تصویر دکتر حانیه خوش لهجه ثابت

حانیه خوش لهجه ثابت

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر زینب قاسمیان

زینب قاسمیان

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر جابر دریجانی

جابر دریجانی

روانپزشکی

تصویر دکتر فاطمه فولادی

فاطمه فولادی

روانشناسی عمومی

تصویر دکتر زینب طاهری

زینب طاهری

مامایی

تصویر دکتر امین رضایی

امین رضایی

مشاوره توانبخشی

تصویر دکتر امیر مسعود همایون

امیر مسعود همایون

عمومی

تصویر دکتر حمیده قاضی مزرعه

حمیده قاضی مزرعه

روانشناسی بالینی

تصویر دکتر مهدی رجبی

مهدی رجبی

روانشناسی عمومی

منابع علمی این مطلب

2 دیدگاه در “سکس تراپی با چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ

 1. نگار گفت:

  برای مشاوره درمورد مسائل جنسی باید با چه متخصصی صحبت کرد؟

  1. ازپزشک گفت:

   نظر تیم پزشکی ما:
   در مرحله اول توجه داشته باشید که مسائل جنسی تخصص ندارد یعنی ما متخصص جنسی نداریم به جای آن فلوشیپ داریم به عنوان مثال فلوشیپ مسائل جنسی اکثرا روانشناس هستند که می روند برای دیدن دوره هایی به عنوان مثال فلوشیپ جنسی.
   همچنین میتونید با خیال راحت و کاملاً در یک بستر ایمن با تیم متخصص مشاور جنسی در اپلیکیشن ازپزشک هم بصورت آنلاین مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.