غیر پزشکی, اخبار سلامت

ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه

ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه

ويزيت در منزل شبانه روزی برای معاينه

دریافت ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه یک موضوع بسیار مهم بوده و از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که افرادی هستند به دلیل بیماری های خاصی که دارند نمی توانند به درستی حرکت کنند و برای ویزیت پزشک به مطب و یا کلینیک ها مراجعه کنند. همچین سالمندانی هستند که  راه رفتن در فضای محدود منزل برای آنها دشوار است، چه رسد به اینکه بخواهند از خانه خارج شوند و به مراکز درمانی مراجعه کنند . در این زمان ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه می تواند یک راه حل کاربردی و بسیار مفید باشد و به افراد نیازمند کمک کند. بدون شک شما هم در زمان مراجعه به مطب و کلینیک ها برای ویزیت پزشک ، مشکلات زیادی چون ترافیک و شلوغی مطب را تجربه کرده اید و به همین دلیل می توانید این موضوع را درک کنید که انتظار و رفت و آمد چقدر می تواند خسته کننده باشد. ما در این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک به ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه اشاره خواهیم کرد. همچنین به این موضوع که ویزیت پزشک در منزل چگونه انجام می شود خواهیم پرداخت. با این حال پیشنهاد می کنیم قبل از خواندن این مطلب برای داشتن ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و در هر زمان و مکان از بهترین متخصصان ، ویزیت پزشک در منزل دریافت کنید.

 

ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه در سامانه ازپزشک

شما برای داشتن ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه می توانید با استفاده از برنامه کاری پزشکان ، در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و از دسترسی سریع به متخصص از طریق ویزیت پزشک در منزل ازپزشک بهره ببرید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که  مشاوره آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و ویزیت پزشک دریافت کنید. چه خدماتی بهتر از خدمات پزشکی و سلامت ازپزشک که به راحتی دسترسی سریع به متخصص از طریق ویزیت پزشک در منزل را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. شما با درخواست ویزیت در منزل شبانه روزی می توانید بسیاری از مشکلات و سختی های بیماری را رفع نمائید. بر فرض مثال اگر شما یا فردی در اطرافیانتان دچار بیماری سرما خوردگی شده است می توانید با داشتن مشاوره و ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه از بیمار خود در منزل مراقبت کرده و از احتمال سرایت به دیگر افراد جلوگیری نمائید. همچنین شما می توانید از طریق اپلیکیشن ازپزشک سالمندان، بانوان، اطفال و تمامی افراد را توسط متخصص های مربوطه به بیماری که نیاز به مشاوره آنلاین پزشکی دارند را در آرامش و امنیت خانه نگه دارید و به صورت آنلاین مشاوره و ویزیت پزشک دریافت کنید.

مطالعه مقاله تعرفه ویزیت توسط چه کسی تعیین می شود ؟ پیشنهاد می شود.

 

ویزیت در منزل شبانه روزی

ویزیت در منزل شبانه روزی

 

ویزیت در منزل شبانه روزی

جدا از دریافت ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه بهتر است بدانید که در زمان ویزیت، پزشک عمومی در ابتدا  چه خدماتی را ارائه می کند:

 • ارزیابی وضعیت سلامتی
 • توصیه و مشاوره‌های پزشکی
 • تشخیص اولیه بیماری
 • تجویز دارو و آزمایش
 • درمان‌های اورژانسی
 • بررسی روند درمان بیماری
 • ارجاع بیمار به پزشک متخصص

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

مهم است بدانید که طیف زیادی از بیماری ‌ها وجود دارند که با دریافت ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه ، به راحتی تشخیص و درمان می ‌شوند . پزشک عمومی در زمان ویزیت پزشک در منزل می‌ تواند طیف گسترده‌ای از بیماری ‌ها و آسیب ‌ها را تشخصی داده و درمان کند. دریافت ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه هم بسته به نوع خدماتی که پزشک متخصص ارائه می کند مشخص می گردد . از جمله بیماری ‌هایی که پزشک عمومی می‌تواند آن‌ها را معاینه و درمان کند می‌ توان به سرماخوردگی و آنفولانزا، فشار خون، دیابت، آسم، کم ‌خونی، برخی مشکلات مربوط به سیستم قلبی عروقی، عصبی، گوارش و تنفسی اشاره کرد. پزشک متخصص در زمان ویزیت پزشک در منزل می تواند بیماری های زیر را مورد بررسی قرار دهد :

 

 • بررسی مشکلات مربوط به خون از جمله کم خونی، غلظت خون یا رقیق بودن آن به راحتی می تواند در ویزیت پزشک متخصص در منزل انجام شود.
 • بیماری‎‌ هایی چون هیپوفیز و تیروئید می ‌‎توانند توسط پزشک عمومی در منزلویزیت شوند.
 • بیماری ‌های مربوط به کلیه و کبد، توسط پزشک عمومی در منزل ویزیت می شود.
 • مشکلات مربوط به دستگاه تنفسی شامل ذات ‎‌الریه، آسم و فیبروز ریه

 

ویزیت آنلاین 24 ساعته

ویزیت آنلاین 24 ساعته

 

ویزیت پزشک در منزل با مراجعه به سامانه آنلاین ازپزشک

برخی از کاربران خیال می کنند که دسترسی سریع به متخصص برای دریافت ویزیت پزشک در منزل و ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه  تنها مناسب افرادی که است که به دلیل شرایط خاص جسمانی نمی ‌توانند از منزل خارج شوند. مانند بیماران سکته مغزی، پارکینسون، قطع نخاعی، کودکانی که به بیماری ‌های مادرزادی مانند سندروم داون مبتلا هستند، زنان باردار و سالمندان . اما باید بدانید که هر فردی در هر شرایط می تواند با داشتن ویزیت پزشک در منزل ، از خدمات ویزیت پزشک در منزل استفاده کند و در آرامش خانه درمان شود. از این رو ویزیت در منزل شبانه روزی برای معاینه اهمیت بسیار زیادی دارد و حضور پزشک باعث می ‌‎شود تا افراد در خانه توسط پزشک متخصص معاینه شده و در محیط خانه درمان شوند. برای دسترسی سریع به متخصص از طریق ویزیت پزشک در منزل کافیست با ما در ارتباط باشید و اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین دکترها ، آماده است تا از بیماران میزبانی کرده و به آنها مشاوره آنلاین و ویزیت پزشک در منزل ارائه کند. شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ازپزشک ، از پزشک متخصص در سایت مشاوره بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن و یا سایت ویزیت آنلاین ، بهترین پزشک متخصص را جستجو کنید و با کلیک بر روی ویزیت شو مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت پزشک متخصص را انجام دهید. پزشکان تیم همیشه آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تا بدون نگرانی بیماری خود را پشت سر بگذارید و درمان شوید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله مهمترین سوالات در مورد هزینه ویزیت در منزل

 

تصویر دکتر فاطمه قاسمی

فاطمه قاسمی

عمومی

تصویر دکتر ازاده محمدی هرستانی

ازاده محمدی هرستانی

عمومی

تصویر دکتر میلاد دودانگه

میلاد دودانگه

عمومی

تصویر دکتر سجاد علیزاده نیاز ابادی

سجاد علیزاده نیاز ابادی

عمومی

تصویر دکتر معصومه مهنی

معصومه مهنی

عمومی

تصویر دکتر رامین داداللهی ساراب

رامین داداللهی ساراب

عمومی

تصویر دکتر فرید سنگین آبادی

فرید سنگین آبادی

عمومی

تصویر دکتر الهام امانی

الهام امانی

عمومی

تصویر دکتر نادر فتحی

نادر فتحی

عمومی

تصویر دکتر سیده طیبه قاضوی

سیده طیبه قاضوی

عمومی

تصویر دکتر آرین احمدزاده مجاوری

آرین احمدزاده مجاوری

عمومی

تصویر دکتر شاهین حاج ملک

شاهین حاج ملک

عمومی

تصویر دکتر زهرا پور امان اللهی

زهرا پور امان اللهی

عمومی

تصویر دکتر زهرا زارع

زهرا زارع

عمومی

تصویر دکتر هاله شادروان

هاله شادروان

عمومی

تصویر دکتر الهه میرزایی

الهه میرزایی

عمومی

تصویر دکتر شقایق محمدی

شقایق محمدی

عمومی

تصویر دکتر سهیل فتح اله زاده نور

سهیل فتح اله زاده نور

عمومی

تصویر دکتر علیرضا اسعدی

علیرضا اسعدی

عمومی

تصویر دکتر ابوذر کرد

ابوذر کرد

عمومی

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.