غیر پزشکی, اخبار سلامت

مشاوره قبل از جراحی کبد

مشاوره قبل از جراحی کبد

مشاوره قبل از جراحی کبد

نکاتی که درباره مشاوره قبل از جراحی کبد بهتر است بدانید:

گاستروانترولوژی یا متخصص گوارش به مطالعه عملکرد طبیعی دستگاه گوارش، اختلالات و بیماری های مری، معده، روده کوچک، روده بزرگ و راست روده، پانکراس، کیسه صفرا، مجاری صفراوی و کبد می پردازد .  به این صورت که پزشک متخصص کبد ، درک دقیق عملکرد طبیعی (فیزیولوژی) اندام های گوارشی از جمله حرکت مواد از طریق معده و روده، هضم و جذب مواد مغذی در بدن، دفع مواد زائد از بدن و… را دارد. همانگونه که می دانید کبد به عنوان یک اندام گوارشی مهم در این تخصص، بسیار مورد تحقیق و مطالعه قرار می گیرد.

البته باید بدانید که پزشک متخصص کبد علم و آگاهی نسبت به تشخیص و درمان بیماری های مهم چون درمان پولیپ روده بزرگ، درمان سرطان کبد، درمان هپاتیت، درمان رفلاکس معده به مری ، بیماری زخم معده، درمان کولیت، درمان کبد چرب، درمان سنگ صفرا، بیماری کیسه صفرا و مجاری صفراوی، مشکلات تغذیه ای، سندرم روده تحریک پذیر(IBS) و پانکراتیت هم دارد و پزشک متخصص کبد می تواند به افرادی که به ویزیت پزشک متخصص کبد نیاز دارند کمک کند. به همین دلیل مشاوره قبل از جراحی کبد بسیار مهم است و افرادی که مشکلات مربوط به کبد دارند باید قبل از جراحی از مشاوره پزشک متخصص بهره ببرند تا درمان مناسبی برای آنها اعمال گردد.
اگر به سرطان کبد مبتلا شده اید و برای مشاوره قبل از جراحی کبد این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک را باز کرده اید باید بدانید که برای درمان این بیماری  علاوه بر ویزیت پزشک متخصص کبد می توانید از مشاوره پزشک متخصص بهره مند شوید و زیر نظر پزشک مراحل درمان را سپری کنید و به بهبودی برسید. پزشک متخصص کبد و یا متخصصان گوارش  می توانند در زمینه انجام روش های تشخیصی بیماری های گوارشی  نظیر آندوسکوپی، کولونوسکوپی و همچنین تفسیر نتایج این آزمایشات  شما را در زمانی که به مشاوره پزشک متخصص نیاز دارید راهنمایی کنند .
متخصصان گوارش ، معاینات کولونوسکوپی و خدمات مشاوره ای در مورد پیشگیری، درمان و غربالگری بیماری های گوارشی را با علم و آگاهی درست انجام می دهند و می توانند بیماران را ویزیت آنلاین کنند.

دریافت مشاوره قبل از جراحی کبد و سامانه از پزشک

دریافت مشاوره قبل از جراحی کبد و سامانه از پزشک

ویزیت پزشک آنلاین و یا مشاوره پزشک متخصص به صورت آنلاین نوعی از ارائه خدمات پزشکی سامانه ازپزشک است که امکان داشتن مشاوره پزشکان و ویزیت برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد. با استفاده از خدمات ازپزشک ، دیگر نیازی نیست به دنبال ویزیت پزشک متخصص کبد در تهران برای مشاوره قبل از جراحی کبد باشید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید. با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، مشاوره پزشک متخصص داشته و زیر نظر پزشک متخصص در تهران ویزیت پزشک متخصص کبد  داشته باشید. ویزیت پزشک آنلاین به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت مشاورانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا که در مشاوره قبل از جراحی کبد نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید. در ضمن در زمان نیاز به آزمایش و یا تصاویر هم می توانید تمام پرونده های پزشکی در زمان ویزیت پزشک در قسمت آپلود مدارک بارگزاری کنید و پزشک را مطلع سازید.

با ویزیت پزشک آنلاین از سامانه ازپزشک ، متخصص کبد در تهران می تواند طیف وسیعی از بیماری هایی که مرتبط با دستگاه گوارش انسان است را درمان کند. در واقع پزشک متخصص کبد و دستگاه گوارش که در سامانه ازپزشک فعال است برای تشخیص، معالجه، درمان و پیشگیری بیماری های دستگاه گوارش، آموزش های لازم را دیده و در این زمینه کسب علم کرده است. همچنین بهترین دکتر کبد در تهران و یا بهترین پزشک متخصص کبد ،  درک بلندی از تاثیر سیستم گوارش بر سایر اندام های حیاتی بدن دارد و می تواند در صورت مبتلا بودن به مشکلات  گوارش ، از بروز آسیب به سایر اندام های دیگر جلوگیری کرده و بیمار را در خانه جدا از نیاز بیمار به مراجعه حضوری درمان کند.

چرا مشاوره قبل از جراحی کبد لازم است؟

چرا مشاوره قبل از جراحی کبد لازم است؟

بدون شک بهترین راه درمان سرطان کبد ، برداشتن تومور با عمل جراحی و پیوند کبد است . در حالتی که سرطان کبد کوچک باشد ممکن است با مشاوره پزشک متخصص درمان های دیگری مانند پرتو درمانی یا ابلیشن این بیماری درمان گردد. در درمان با هپاتکتومی، بخشی از کبد برداشته می شود و این روش برای تنها برای بیمارانی که عملکرد کبدشان خوب است و به قدری سالم هستند که تحت عمل جراحی قرار بگیرند و البته تنها یک تومور دارند از سمت پزشک متخصص کبد توصیه می گردد.

در مشاوره قبل از جراحی کبد هم عکس برداری مانند سی تی اسکن یا ام آر آی با آنژیوگرافی برای بررسی وضعیت سرطان پیش از جراحی  انجام می شود تا از این طریق مشخص شود با عمل امکان برداشت کل سرطان  وجود دارد یا خیر.
متاسفانه گاهی اوقات در حین جراحی، مشخص می شود که محدوده سرطانی خیلی بزرگتر از آن است که بتوان به هپاتکتومی جزئی آن را برداشت . به همین دلیل مشاوره قبل از جراحی کبد به بیماران توصیه می شود.
در انتها باید بگوییم که عمل جراحی کبد بسیار جراحی بزرگ و جدی بوده و باید حتما زیر نظر پزشک متخصص و جراح با تجربه صورت بگیرد. از آنجایی که بیماران مبتلا به سرطان کبد ،  معمولا مشکلات کبدی دیگری هم دارند، جراح باید اندازه ای از کبد  که محدوده سرطان است را بر دارد تا از این طریق بافت باقی مانده کبد برای عملکرد درست، باقی بماند .

سامانه قدرت‌مند از پزشک سال‌ها است که در زمینه ارائه خدمات به بیماران فعالیت دارد و همیشه سعی را بر این داشته تا بتواند انجام این مهم را برای بیماران ساده‌تر و راحت‌تر نماید یکی از این خدمات دریافت مشاوره پزشک متخصص به صورت آنلاین می‌باشد که به واسطه آن می‌توانید در هر زمان و مکانی حتی در محل کار خود ویزیت شوید یا از پزشک مورد نظرتان مشاوره دریافت نمائید.

دریافت مشاوره قبل از جراحی کبد به صورت انلاین

دریافت مشاوره قبل از جراحی کبد به صورت انلاین

 

چنانچه به هر دلیلی نتوانید به صورت حضوری به مطب پزشک فوق تخصص گوارش در تهران مراجعه کنید، می توانید از خدمات دریافت مشاوره آنلاین به صورت صوتی، متنی و تصویری از اپلیکیشن ازپزشک استفاده کنید و مشکل خود را با استفاده از مشاوره پزشک متخصص با پزشک متخصص کبد در میان بگذارید. ازپزشک به منظور تامین رفاه حال هموطنان ، بهترین متخصص ‌های حاذق ایرانی را در سامانه به صورت فعال دارد تا در هر زمانی بتواند به بیماران برای مشاوره قبل از جراحی کبد کمک کند . اگر دچار بیماری خاصی هستید و در جستجوی بهترین متخصصین در تهران هستید،

ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و از خدمات آن بهره مند شوید. بدون شک ازپزشک بهترین گزینه برای شماست. شما با استفاده از اپلیکیشن بیمار ازپزشک می‌توانید بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی، نوبت خود را رزرو کنید و ویزیت پزشک متخصص کبد و همچنین مشاوره قبل از جراحی کبد داشته باشید.

سامانه آنلاین ازپزشک در تلاش است تا تجربه درمان خوبی را برای تمام بیماران رقم بزند. پس برای ویزیت پزشک متخصص کبد در تهران همین الان اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و ویزیت پزشک آنلاین و مشاوره پزشک داشته باشید .

اگر به اطلاعات بیشتری در زمینه بیماری‌های کبد و نحوه دریافت ویزیت آنلاین دارید پیشنهاد ما به شما عزیزان مطالعه مقاله ویزیت پزشک متخصص کبد است تا اطلاعات کاملی را در این زمینه به دست آورید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.