غیر پزشکی, سلامت جسم

مشاوره با پزشک زنان

مشاوره با پزشک زنان

دربافت وقت مشاوره با پزشک زنان

مشاوره با پزشک زنان می تواند در رابطه با مسائلی چون بارداری، سیستم تناسلی زنان و زایمان و شناسایی در زمینه سلامت باروری، تشخیص و درمان بیماری های زنان به تمامی سوالات بیماران پاسخ دهد . همچنین مشاوره با پزشک زنان می تواند برای سوالات مربوط به طول بارداری، خدماتی چون مادر و نوزاد و هر سوالی که مختص زنان است کاربرد داشته باشد و به راحتی در خانه صورت بپذیرد.

زنان برای داشتن معاینه فیزیکی نیاز دارند که به مطب متخصص زنان مراجعه کنند و یک ویزیت حضوری با پزشک داشته باشند. اما مشاوره با پزشک زنان آنلاین در سامانه درمانی ازپزشک می تواند در مواقعی که به هیچ معاینه فیزیکی نیازی نیست انجام شده و به سوالات بیمار پاسخ داده شود.
ویزیت پزشک زنان با پزشکی صورت می گیرد که در زمینه سلامت باروری بانوان و همچنین تشخیص بیماری‌های مربوط به آن تخصص داشته باشد. سامانه ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین متخصص زنان، امکان داشتن مشاوره با پزشک زنان و ویزیت پزشک زنان به صورت آنلاین و همچنین مشاوره پزشک متخصص برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد. در این زمان دیگر نیازی نیست در ترافیک شهر، آلودگی و شلوغی ها به دنبال مشاوره پزشک متخصص بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید.

با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، ویزیت پزشک آنلاین و مشاوره با پزشک زنان به صورت تصویری و صوتی و همچنین به صورت پیام داشته باشید و به بهبودی برسید. مشاوره با پزشک زنان به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت بیمارانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا که در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه و یا راهکار درمانی دریافت کنید. در ضمن در زمان نیاز به آزمایش و یا تصاویر هم می توانید تمام پرونده های پزشکی  رادر زمان ویزیت پزشک در قسمت آپلود مدارک بارگزاری کنید تا از این طریق بتوانید پزشک را وضعیتی که دارید مطلع بسازید.

چرا مشاوره با پزشک زنان به صورت آنلاین

چرا مشاوره با پزشک زنان به صورت آنلاین

یکی از دلایلی که بانوان را مجبور به مراجعه و ویزیت پزشک زنان آنلاین می‌کند، ابتلا به برخی بیماری‌ های زنانه در دستگاه تناسلی است. بیماری ‌هایی که تشخیص و درمان آن ‌ها تنها در حیطه تخصصی پزشک زنان آنلاین است و نیاز به مشاوره پزشکی دارد. مانند تنبلی تخمدان، عفونت واژن، کیست تخمدان، کیست رحم، سرطان رحم، سرطان تخمدان، بوی بد واژن، افتادگی رحم، انجام  IVF، انجام  IUI و … به طور معمول، اختلالات و بیماری های زیادی برای زنان وجود دارد که آنها را ناگریز به مراجعه فیزیکی و یا ویزیت پزشک آنلاین در اپلیکیشن ازپزشک می کند.  علت عمده مراجعه بسیاری از بیماران به پزشک آنلاین، اخذ خدماتی مانند مشاوره با پزشک زنان  و مشاوره آنلاین بیماری ‌های زنان است .

عفونت واژن هم یکی از بیماری های شایع زنان است که باید چه به صورت آنلاین و چه صورت فیزیکی درمان شود. ممکن است زنی بدون داشتن رابطه جنسی هم دجار عفونت واژن شود و نیاز به مشاوره با پزشک زنان  و ویزیت پزشک به صورت آنلاین داشته باشد. یا ممکن است خانمی ترجیح دهد بدون مراجعه به مطب پزشک، به پاسخ تمامی سوالات خود در رابطه با رابطه جنسی و یا بیمای های روابط مانند زگیل تناسلی برسد.

همچنین ممکن است خانمی به یک بیماری زنانه بدون علامت مبتلا شده باشد و یا اینکه خارش، سوزش واژن، درد و ناراحتی، تورم در اطراف واژن، تغییر در اندازه ترشح، تغییر رنگ ترشحات، درد در زمان برقراری رابطه جنسی واژینال و … به همراه داشته باشد. به همین دلیل این بیماری گاهی بدون نیاز به ویزیت فیزیکی هم می تواند از طریق مشاوره با پزشک زنان هم انجام شود و بیمار مراحل درمان عفونت واژن را در خانه سپری کند.

البته اگر این بیماری بعد از چند روز از ویزیت آنلاین بهبود نیافت نیاز باشد که فرد به معاینه فیزیکی توسط پزشک متخصص نیاز داشته باشد. پس در صورت مشاهده هر نوع بیماری مربوط به زنان و یا داشتن سوالات ، می توانید از طریق اپلیکیشن بیمار ازپزشک، یکی از بهترین متخصص زنان را انتخاب کنید و به صورت ویزیت پزشک زنان آنلاین ، مشاوره با پزشک زنان دریافت کنید. پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند. پس بدون نگرانی و اتلاف وقت در مطب و کلینیک ها در خانه بمانید و از ویزیت آنلاین پزشک زنان در هر مکان بهره ببرید.

سامانه قدرت‌مند از پزشک سال‌ها است که در زمینه ارائه خدمات به بیماران فعالیت دارد و همیشه سعی را بر این داشته تا بتواند انجام این مهم را برای بیماران ساده‌تر و راحت‌تر نماید یکی از این خدمات دریافت مشاوره پزشک متخصص به صورت آنلاین می‌باشد که به واسطه آن می‌توانید در هر زمان و مکانی حتی در محل کار خود ویزیت شوید یا از پزشک مورد نظرتان مشاوره دریافت نمائید.

چرا مشاوره با پزشک زنان داشته باشیم ؟

چرا مشاوره با پزشک زنان داشته باشیم ؟

جدا از بیماری های مربوط به زنان شاید نمی توانید با شریک خود هم رابطه جنسی برقرار کنید و نیاز به مشاوره با پزشک زنان داشته باشید. بسیار مهم است بدانید که تنها  پزشک می تواند بیماری و یا مشکل شما را تشخیص دهد. به همین دلیل تنها ویزیت پزشک می تواند جهت بهبودی وضعیت شما دارو تجویز کرده و مصرف آن را مشخص کند. پس تحت هیچ شرایطی به خواندن مطالب موجود در سایت ها اکتفا نکنید و خودسرانه دارو نخورید.

شما برای درمان نیاز به این نوع مشاوره دارید و اگر بنا به هر دلایلی نمی توانید مراجعه حضوری داشته باشید ، می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک ، مشاوره با پزشک زنان  به صورت آنلاین برقرار کنید و با خیالی آسوده درمان شوید.
شاید برای داشتن رابطه بهتر و لذت بخش نیاز به شناخت کافی و درستی از طرفین باشد اما در برخی موارد نیاز است با مشاوره پزشکی   اقدام به دریافت مشاوره و شناخت یکدیگر کنید. بسیاری از موارد بدون نیاز به تجویز دارو و تنها با صحبت کردن بر طرف می شود و به همین دلیل نیازی نیست بابت آنها نگرانی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم ازپزشک کمک بگیرید و در آرامش خانه ، با مشاوره با پزشک ، تلفنی و متنی صحبت کنید و به صورت آنلاین ویزیت پزشک داشته باشید .

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه بیماری‌های زنان و نحوه دریافت ویزیت آنلاین دارید پیشنهاد ما به شما عزیزان  مطالعه مقاله ویزیت آنلاین پزشک زنان تا اطلاعات جامع و کاملی دراین‌باره در اختیارتان قرار گیرد.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.