غیر پزشکی, دندانپزشکی

دکتر آنلاین رایگان دندان پزشک برای درمان التهاب لثه

دکتر آنلاین رایگان دندان پزشک برای درمان التهاب لثه

دكتر آنلاین رایگان دندان پزشک

ازپزشک با داشتن بهترین و کارآمدتری دکترهای آنلاین دهان و دندان به صورت تصویری ، تلفنی و پیامی ، آماده است تا از بیمارانی که به مشاوره آنلاین تصویری با دندانپزشک دارند میزبانی کند. همچنین این سامانه می تواند ویزیت پزشک متخصص و دکتر آنلاین رایگان برای معاینه دندان در مواقع ضروری ارائه کند. کافیست برای انتخاب پزشک متخصص و ویزیت دکتر آنلاین رایگان دندان پزشک برای درمان التهاب لثه، اپلیکیشن ازپزشک را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در صفحه ، بهترین پزشکان آنلاین دهان و دندان را جستجو و با کلیک بر روی دکمه ویزیت شو، به صورت آنلاین ویزیت شوید و مشاوره دریافت کنید. همچنین در صورتی که پزشکان برنامه کاری خود را تکمیل کرده باشند، می توانید در زمان دلخواه خود نوبت بگیرید و مشاوره آنلاین تصویری و مشاوره با دکتر آنلاین رایگان با دندانپزشک داشته باشید. برای انتخاب بهترین دکتر آنلاین رایگان در سامانه ازپزشک می توانید با توجه به تعداد بازدید از صفحه هر پزشک و مشاهده نظرات دیگر کاربران، بهترین دکتر آنلاین رایگان همچنین بهترین دکتر آنلاین رایگان دندان پزشک برای درمان التهاب لثه را شناسایی کرده و از بهترین آنها مشاوره آنلاین و نوبت ویزیت دریافت کنید. ما در این مطلب از سری مقالات ازپزشک به موضوع دکتر آنلاین رایگان دندان پزشک برای درمان التهاب لثه اشاره خواهیم کرد. همراه ما باشید.

 

دکتر آنلاین رایگان برای خدمات دندان پزشکی

دکتر آنلاین رایگان برای خدمات دندان پزشکی

 

دکتر آنلاین رایگان دندان پزشک

در نگاه اول شاید این موضوع چندان مهم به نظر نرسد اما کافیست به افرادی فکر کنید که به دلیل بیماری ‌های خاص قادر به حرکت کردن نیستند. یا اینکه می توانید به سالمندانی فکر کنید که راه رفتن در فضای محدود منزل برای آنها دشوار است، چه رسد به اینکه بخواهند از خانه خارج شوند و به مراکز درمانی و دندانپزشکی مراجعه کنند. از این رو برای درمان التهاب لثه می توانند از ویزیت دکتر آنلاین رایگان بهره ببرند و درمان شوند. ژنژیویت لثه یا التهاب لثه به حالتی گفته می شود که پلاک‌های دندانی در خط لثه تجمع پیدا می کند و باعث تحریک لثه و حساس شدن آن می شود که گاهی خونریزی هم پیدا می کند. ویزیت دکتر آنلاین رایگان برای خدمات دندان پزشکی یک راه حل کاربردی و بسیار مفید است . باید بدانید که در زمان ویزیت، پزشک در ابتدا خدماتی که در ادامه عنوان می کنیم را به بیماران ارائه می کند :

 • ارزیابی وضعیت سلامتی
 • توصیه و مشاوره‌های پزشکی
 • تشخیص
 • تجویز دارو
 • درمان‌های اورژانسی
 • ارجاع بیمار به پزشک متخصص دندان و لثه

بهترین پزشک متخصص آنلاین دهان و دندان ازپزشک ، آماده ویزیت شما و پاسخگویی به سوالات پزشکی شما هستند. به این ترتیب در هر زمان که نیاز داشتید می توانید بدون حضور در مطب ، کلینیک و یا بیمارستان، در خانه با بهترین پزشکان ایران تلفنی و متنی گفتگو کنید و مشاوره آنلاین تصویری و ویزیت دکتر آنلاین رایگان داشته باشید. سپس بعد از ویزیت شدن می توانید به مطب دکتر مورد نظر برای معاینه فک و دهان و همچنین لثه مراجعه کرده و مراحل درمان را سپری کنید. در ضمن با دریافت اطلاعات کافی از هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل برای خدمات دندان پزشکی، می توانید ازپزشک در منزل برای درمان دندان خود کمک بگیرید. ازپزشک در تلاش است تا با ارائه چنین خدمات ، شما بتوانید در سریعترین زمان و به راحت ترین شیوه نوبت خود را از دکتر متخصص ایران دریافت نمایید و مشاوره آنلاین داشته باشید. در ادامه در رابطه با التهاب لثه، همچنین درمان التهاب لثه صحبت می کنیم.

مطالعه مقاله هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل برای خدمات دندان پزشکی  پیشنهاد می شود.

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

دکتر آنلاین رایگان برای درمان التهاب لثه

همانگونه که بیش تر به آن اشاره کردیم ژنژیویت لثه یا التهاب لثه به حالتی گفته می شود که پلاک‌های دندانی در خط لثه تجمع پیدا می کند و باعث تحریک لثه و حساس شدن آن می شود که گاهی خونریزی هم پیدا می کند. اگر این پلاک‌ها هر روز با مسواک یا نخ دندان پاک نشود به مرور سفت‌تر شده و ماده‌ای غیرقابل برداشت به نام جرم و رسوب دندانی ایجاد می کند. در صورتی که پلاک و جرم به زیر خط لثه گسترش پیدا کند، بیماری مزمن مانند انواع ورم لثه و التهاب لثه دندان عقل خواهد شد. قرمزی، تورم و خونریزی در لثه برخی از نشانه‌ هایی است که نشان دهنده عفونت لثه است. اگر این علائم همچنان ادامه داشته باشد، باید از دکتر آنلاین رایگان دندان پزشک برای درمان التهاب لثه بهره ببرید و یا در موارد حاد به دندانپزشک مراجعه کنید. قطعا درمان سریع می‌تواند مانع پیشرفت بیماری لثه شود.
برخی از نشانه‌ها و علائم بیماری عفونت لثه عبارتند از :

 • تورم لثه
 • حساس شدن لثه
 • خونریزی در حال مسواک زدن یا استفاده از نخ دندان
 • قرمزی
 • تغییر رنگ لثه به دلیل کمبود اکسیژن در خون
 • پس رفتن لثه ها
 • درد
 • تنفس با بوی بد
 • طعم بد در دهان

التهاب یک بیماری جدی لثه است که در آن لثه ها از دندان‌ها دور می شوند، بنابراین منجر به تشکیل حفره‌های عمیقی شده و به مرور چرک می کنند. بسیار مهم است بدانید که این حفره‌ها زمانی که باکتری ‌ها بر‌ روی باقی مانده‌ های مواد غذایی که ممکن است در اینجا جمع شوند، آلوده می شوند.

 

خدمات دندان پزشکی آنلاین

خدمات دندان پزشکی آنلاین

 

درمان التهاب لثه با دکتر آنلاین رایگان

اگر عفونت لثه در ابتدا درمان شود، از پیشرفت بیماری که در نهایت منجر به بیماری التهاب لثه دندان عقل یا پرودینال می‌شود جلوگیری می‌کند. بنابراین، اگر هر یک از علائم عفونت لثه که عنوان کردیم را تجربه کردید، در اسرع وقت به دندانپزشک خوب مراجعه کنید و یا از دکتر آنلاین رایگان دندان پزشک برای درمان التهاب لثه بهره ببرید.
درمان عفونت لثه شامل حذف پلاک بوده و جرمگیری و بروساژ بر روی دندان ها انجام می شود.
همچنین ممکن است در زمان دکتر آنلاین رایگان دندان پزشک برای درمان التهاب لثه استفاده از آنتی بیوتیک برای عفونت لثه به منظور جلوگیری از رشد باکتری ‌ها و حتی خمیر دندان برای التهاب لثه توصیه شود.
اگر عفونت لثه به التهاب لثه پیشرفت کند، روش هایی نظیر تمیز کردن عمیق ریشه دندان، لکه برداری و صاف کردن ریشه دندان ممکن است انجام شود. استفاده از آنتی بیوتیک های خوراکی و کاربرد ژل‌های موضعی آنتی بیوتیک نیز تجویز می شود.

پیشنهاد مقاله : عفونت ادنتوژنیک

دندان پزشکی آنلاین با ازپزشک

دندان پزشکی آنلاین با ازپزشک

چرا از خدمات دکتر آنلاین رایگان دندان پزشک برای درمان التهاب لثه استفاده کنیم؟

ممکن است شما هم تجربه دریافت نوبت از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی برای درمان درد دندان را داشته باشید که معمولا دشوار و وقت‌گیر هستند. در برخی حالات هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید و ساعت ها در انتظار بمانید؛ که در این زمان که شلوغی و ترافیک بیداد می کند توصیه می کنیم این کار به صورت غیرحضوری انجام دهید و در خانه ویزیت شوید. مشاور و دکتر آنلاین رایگان، هر نوع خدمات بهداشتی را به کاربران نیازمند ارائه می‌دهد . پزشکان فعال در اپلیکیشن ازپزشک در واقع می‌توانند مشکلات و بیماری‌ های مربوط به دهان و دندان را تشخیص دهند و درمان کنند . شما با داشتن دکتر آنلاین رایگان، دیگر نیازی نیست در گرما و یا سرما ، در شلوغی و ترافیک و همچنین آلودگی شهرهای بزرگ، به دنبال نوبت دهی پزشک متخصص باشید و ساعت ها در ترافیک شهر بمانید و در این زمان هم درد بکشید. با ابداع این سبک از خدمات پزشکی، دیگر بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای مراجعه به مطب پزشک، بدون این که مجبور باشیم ساعت های متوالی در ترافیک و مطب به انتظار دریافت نوبت و یا نوبت ویزیت شدن بنشینیم، می توانیم به راحتی مشکل خود را به صورت آنلاین، با پزشک در خانه در میان بگذاریم و از او مشاوره بگیریم. کافیست جهت کاربری بهتر و بهره مندی از چنین خدماتی ، همین الان اپلیکیشن بیمار ازپزشک را بر روی گوشی خود نصب کنید تا بتوانید از هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل برای خدمات دندان پزشکی با خبر باشید.

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله صرفه جویی در زمان با دانلود اپلیکیشن پزشک

 

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.