غیر پزشکی, زنان و زایمان

ویزیت پزشک جراحی زنان

ویزیت پزشک جراحی زنان

درباره ویزیت پزشک جراحی زنان بیشتر بدانید:

پزشک زنان در رابطه با مسائلی چون بارداری، سیستم تناسلی زنان و زایمان و شناسایی در زمینه سلامت باروری، تشخیص و درمان بیماری های زنان تخصص دارد. زنان برای داشتن معاینه فیزیکی نیاز دارند که به مطب متخصص زنان و پزشک متخصص مراجعه کنند و یک ویزیت حضوری با پزشک داشته باشند. اما ویزیت پزشک زنان به صورت آنلاین در سامانه درمانی ازپزشک می تواند در مواقعی که به هیچ معاینه فیزیکی نیازی نیست انجام شده و به سوالات بیمار پاسخ داده شود. ویزیت پزشک جراحی زنان هم با پزشکی صورت می گیرد که در زمینه سلامت باروری بانوان و همچنین تشخیص بیماری‌ های مربوط به آن تخصص داشته باشد.

سامانه ازپزشک با داشتن بهترین و حاذق ترین متخصص زنان، امکان داشتن مشاوره پزشکی آنلاین و ویزیت پزشک جراحی زنان و همچنین مشاوره پزشک متخصص برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی  فراهم می آورد. در این زمان دیگر نیازی نیست در ترافیک شهر، آلودگی و شلوغی ها به دنبال مشاوره پزشک متخصص بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید.

ویزیت پزشک جراحی زنان توسط سامانه از پزشک

با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، ویزیت پزشک آنلاین و ویزیت پزشک جراحی زنان به صورت تصویری و صوتی و همچنین به صورت پیام داشته باشید و به بهبودی برسید.

 ویزیت پزشک  به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت بیمارانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید. در ضمن در زمان نیاز به آزمایش و یا تصاویر هم می توانید تمام پرونده های پزشکی  را در زمان ویزیت یا دریافت مشاوره با پزشک متخصص در قسمت آپلود مدارک بارگزاری کنید تا از این طریق بتوانید پزشک را وضعیتی که دارید مطلع بسازید.

ویزیت پزشک جراحی زنان چیست؟

ویزیت پزشک جراحی زنان چیست؟

یکی از دلایلی که بانوان را مجبور به مراجعه و ویزیت پزشک زنان می ‌کند، ابتلا به برخی بیماری‌ های زنانه در دستگاه تناسلی است. بیماری ‌هایی که تشخیص و درمان آن ‌ها تنها در حیطه تخصصی پزشک زنان آنلاین است و نیاز به مشاوره پزشکی و ویزیت پزشک جراحی زنان دارد. مانند تنبلی تخمدان، عفونت واژن، کیست تخمدان، کیست رحم، سرطان رحم، سرطان تخمدان، بوی بد واژن، افتادگی رحم، انجام  IVF، انجام  IUI و …
به طور معمول، اختلالات و بیماری های زیادی برای زنان وجود دارد که آنها را ناگریز به مراجعه فیزیکی و یا ویزیت پزشک جراحی زنان در اپلیکیشن ازپزشک می کند.  علت عمده مراجعه بسیاری از بیماران به پزشک آنلاین، اخذ خدماتی مانند مشاوره آنلاین بارداری و مشاوره آنلاین بیماری ‌های زنان است .

ویزیت پزشک جراحی زنان به صورت آنلاین

عفونت واژن هم یکی از بیماری های شایع زنان است که باید چه به صورت آنلاین و چه صورت فیزیکی درمان شود. ممکن است زنی بدون داشتن رابطه جنسی هم دجار عفونت واژن شود و نیاز به مشاوره پزشک متخصص و یا ویزیت پزشک جراحی زنان داشته باشد. همچنین این بیماری ممکن است بدون علامت باشد یا اینکه خارش، سوزش واژن، درد و ناراحتی، تورم در اطراف واژن، تغییر در اندازه ترشح، تغییر رنگ ترشحات، درد در زمان برقراری رابطه جنسی واژینال و … به همراه داشته باشد. به همین دلیل این بیماری گاهی بدون نیاز به ویزیت فیزیکی هم می تواند از طریق ویزیت پزشک جراحی زنان هم انجام شود و بیمار مراحل درمان عفونت واژن را در خانه سپری کند.

البته اگر این بیماری بعد از چند روز از ویزیت آنلاین بهبود نیافت نیاز باشد که فرد به معاینه فیزیکی توسط پزشک متخصص نیاز داشته باشد. پس در صورت مشاهده هر نوع بیماری مربوط به زنان و یا داشتن سوالات برای بارداری، زایمان و مادر و نوزاد، می توانید از طریق اپلیکیشن بیمار ازپزشک، یکی از بهترین متخصص زنان را انتخاب کنید و به صورت ویزیت پزشک زنان مشاوره پزشکی دریافت کنید.

مزایای ویزیت پزشک جراحی زنان با سامانه از پزشک

مزایای ویزیت پزشک جراحی زنان از سامانه از پزشک

پزشکان تیم ازپزشک در هر زمان آماده پاسخگویی هستند تا بتوانند بیماران را ویزیت کنند. پس بدون نگرانی و اتلاف وقت در مطب و کلینیک ها در خانه بمانید و از ویزیت آنلاین پزشک زنان در هر مکان بهره ببرید.
پزشکان فعال در اپلیکیشن ازپزشک در واقع می‌توانند مشکلات و بیماری‌ های مربوط به دستگاه تناسلی بانوان را تشخیص دهند و درمان کنند و همچنین مادران باردار و نوزادان آن‌ ها را نیز در طی نه ماه بارداری و مراقبت ‌های بعد از آن همراهی کنند. با داشتن ویزیت پزشک جراحی زنان دیگر نیازی نیست در گرما و یا سرما ، در حالی که باردار هستید و یا نوزاد چند ماهه دارید و یا مشکلات مربوط به زنان دارید به دنبال نوبت دهی پزشک و مشاوره پزشک متخصص زنان باشید و ساعت ها در ترافیک و آلودگی شهر بمانید.

با ابداع این سبک از خدمات پزشکی، دیگر بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای مراجعه به مطب پزشک، بدون این که مجبور باشید ساعت های متوالی در ترافیک و مطب به انتظار دریافت نوبت و یا نوبت ویزیت شدن بنشینید، می توانید به راحتی مشکل خود را به صورت آنلاین با پزشک زنان در میان بگذارید و از آنها مشاوره بگیرید.

سامانه آنلاین ازپزشک با ایجاد چنین بستری سعی بر این دارد که ارتباط تصویری، تلفنی و حتی به صورت چت را برای بیمار با پزشکان آسان کند تا تنها در صورت نیاز فردی برای ویزیت حضوری مجبور به مراجعه فیزیکی نزد پزشک باشد. با داشتن ویزیت پزشک جراحی زنان تنها در صورت نیاز به ویزیت حضوری، پزشک  از شما می خواهد که برای معاینه به مطب مراجعه کنید. در غیر این صورت به صورت تلفنی مشکل شما را حل کرده و مراحل درمان را برای شما انجام می دهد.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.