اخبار سلامت, غیر پزشکی

 مشاوره کاشت مو

 مشاوره کاشت مو

 مشاوره کاشت مو

درباره  مشاوره کاشت مو بیشتر بدانید:

یکی از رایج ترین مشکلاتی که گریبان گیر افراد شده است به ریزش مو ارتباط دارد. شاید با خواندن این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک خیال کنید که ما در رابطه با ریزش مو که مختص مردان است صحبت خواهیم کرد اما باید بدانید که این مشکل ممکن است هر از گاهی زنان را هم درگیر کرده و با این معضل مواجه سازد. در ابتدای متن باید بگوییم که از دست دادن ۵۰ تا ۱۰۰ تار  مو در روز کاملا طبیعی است و اگر بالاتر از این تعداد ریزش مو داشته باشید نیازمند آن هستید که از یک پزشک متخصص مشاوره آنلاین پزشکی بگیرید.

ریزش مو با روش های مختلف درمانی مانند لیزر و PRP کاهش یافته و بهبود پیدا می کند. اما جراحی پیوند مو به عنوان یک راه حل دائمی محسوب می شود و به همین دلیل قبل از این روش افراد نیاز دارند که از پزشک متخصص ، مشاوره کاشت مو دریافت کنند .  در واقع کاشت مو یک راه حل طبیعی و دائمی برای رفع طاسی‌ افراد  است . باید بدانید که در جراحی کاشت مو، فولیکول ها از ناحیه پشت سر فرد که از نظر ژنتیکی در برابر ریزش مو مقاوم هستند، برداشت شده و به نقاط بدون مو پیوند زده می شوند.
پیش از کاشت مو ، افراد نیاز دارند تا یک مشاوره کاشت مو با پزشک متخصص داشته باشند تا پزشک در این مشاوره بتواند وضعیت مراجعه کننده و آخرین شرایط موهای او را مشخص کند.

مزایای  مشاوره کاشت مو و از پزشک

مزایای  مشاوره کاشت مو و از پزشک

از آنجا که ممکن است وقت یا شرایط مشاوره حضوری نداشته باشید و صدها کیلومتر از پزشک معالج خود فاصله داشته باشید، می توانید با نصب اپلیکیشن ازپزشک از مشاوره آنلاین که ارائه می دهد بهره مند شوید و مشاوره کاشت مو داشته باشید. مشاوره آنلاین و مشاوره کاشت مو قبل از عمل بسیار مهم است چون شما باید بدانید که چگونه از عکس های مناسب استفاده کنید تا احتمال سوء تشخیص توسط پزشک کاهش یابد.
شاید شما هم با جستجو در اینترنت بتوانید پزشک متخصص زیادی پیدا کنید و با هر کدام از آنها به هر طریقی ارتباط بگیرید ، اما باید بدانید که لازمه اطمینان به پزشک متخصص و مشاوره کاشت مو، داشتن تجربه کافی، اعتماد به موسسات معتبر، توجه به گستردگی ارتباط پزشک با سایر اعضای سیستم درمانی  چون آزمایشگاه ها، تجهیزات تشخیصی و سایر متخصصان است .

به همین دلیل سامانه آنلاین ازپزشک با داشتن بهترین پزشکان و متخصصان در هر زمینه پزشکی و ایجاد حس اعتماد به بیماران، کار را برای تمامی کاربران راحت کرده است. شما با استفاده از خدمات ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای ، اولین نوبت خالی پزشک متخصص را ثبت کنید و در زمان درست و در آرامش خانه مشاوره کاشت مو  با پزشک متخصص داشته باشید.

همچنین می‌توانید میانگین زمان انتظار را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، قطعا کمتر از زمان انتظار در مطب، ترافیک شهری و آلودگی است و بدون کوچکترین اتلاف وقتی در خانه ویزیت می شوید. بی شک ممکن است شما و یا اطرافیانتان، دریافت نوبت از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را که بسیار دشوار و خسته کننده است را تجربه کرده باشید. در برخی زمان ها هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید و ساعت ها در انتظار بمانید، اما با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر به مراجعه حضوری نخواهید داشت. می توانید در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی،   ویزیت پزشک آنلاین را ثبت کنید و از پزشک متخصص  ، مشاوره کاشت مو را دریافت کنید.

مشاوره کاشت مو به صورت آنلاین چگونه است ؟

در مشاوره کاشت مو پزشک متخصص از شما می خواهد که تصاویر مربوط به پوست سر خود را از تمام زاویه ها و جهت ها در قسمت بارگزاری مدارک پزشکی سامانه ازپزشک ارسال کنید. تصاویر توسط پزشک متخصص ارزیابی می شوند تا مشخص شود آیا واقعا مشکلتان با کاشت مو حل می شود یا نه. چرا که ممکن است به جراحی نیاز نداشته باشید و با مصرف دارو به بهبودی برسید .
همچنین در مشاوره کاشت مو مشخص می شود که آیا شما کاندیدای مناسبی برای کاشت مو هستید یا خیر. این تشخیص هم بر اساس ارزیابی دو منطقه خاص در سر مشخص می شود .ناحیه پشت سر و مناطق اهدا کننده . که این دو مناطقی هستند که در برابر ریزش مو مقاومند. پس در مشاوره کاشت مو اگر نتوانید عکس های مناسبی برای پزشک ارسال کنید، منجر به تشخیص نادرست خواهید شد . به همین دلیل توصیه می کنیم برای جلوگیری از تشخیص نادرست، باید اندازه گیری و عکس مورد دلخواه پزشک برای مشاوره آنلاین کاشت مو را رعایت کنید.

از پزشک فقط یک اپلیکیشن نیست یک سامانه هوشمند است که در زمینه ارائه خدمات پزشکی از جمله ویزیت آنلاین و… فعالیت می کند، این سامانه توانسته با ارائه خدمات صادقانه اعتماد بسیاری از بیماران و پزشکان متخصص را به خود جلب نماید اگر شما هم نیاز به مشاوره با پزشک متخصص بدون اطلاف وقت و در سریع‌ترین زمان ممکن را دارید تا به راحتی در هر زمان و مکانی که هستید از پزشک متخصص مورد نظر خود مشاوره دریافت نمائید هم اکنون سامانه از پزشک را نصب نمائید تا از خدمات فوق‌العاده ان بهره‌مند شوید.

نحوه گرفتن عکس برای مشاوره کاشت مو

نحوه گرفتن عکس برای مشاوره کاشت مو

در زمان عکس برداری از فلش موبایل استفاده نکنید. چرا که فلش  باعث تحریف و دستکاری شده و می تواند باعث شود مناطقی تاریکتر یا متراکم تر از سطح طبیعی به نظر بیایند. علاوه بر این موارد استفاده از فلاش گوشی همراه باعث می شود مناطق طاس از آنچه در واقعیت هستند، بهتر به نظر بیایند. پس برای اینکه پزشک را به اشتباه نیاندازید با نور کاملا طبیعی از سر خود عکس بیاندازید. عکس هایی که با نورپردازی مناسب انداخته شده باشند، می توانند به تشخیص درست پزشک متخصص کمک کنند. برای داشتن مشاوره کاشت مو و ارسال عکس از سر دقت داشته باشید که منبع نور شما همیشه باید پشت یا بالای دوربین شما باشد. در غیر این صورت احتمال زیادی وجود دارد که عکستان برای مشاوره آنلاین و مشاوره کاشت مو مناسب نباشد.

مشاوره کاشت مو در سامانه ازپزشک

برای داشتن مشاوره  کاشت مو و ویزیت آنلاین با پزشک متخصص همین الان اپلیکیشن ازپزشک بیمار را نصب کنید و یک ویزیت و یا مشاوره با پزشک متخصص آنلاین داشته باشید. شما با داشتن ویزیت آنلاین و مشاوره آنلاین دیگر نیازی نیست در گرما و یا سرما ، در شلوغی و ترافیک و همچنین آلودگی شهرهای بزرگ، به دنبال نوبت دهی پزشک متخصص باشید و ساعت ها در ترافیک شهر بمانید.

با ابداع این سبک از خدمات پزشکی، دیگر بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای مراجعه به مطب پزشک، بدون این که مجبور باشید ساعت های متوالی در ترافیک و مطب به انتظار دریافت نوبت و یا نوبت ویزیت شدن بنشینید، می توانید به راحتی مشکل خود را به صورت آنلاین با پزشک متخصص در میان بگذارید و مشاوره  کاشت مو آنلاین بگیرید.

سامانه آنلاین ازپزشک با ایجاد چنین بستری سعی بر این دارد که ارتباط تصویری، تلفنی و حتی به صورت چت را برای بیمار با پزشکان آسان کند تا تنها در صورت نیاز فردی برای ویزیت حضوری مجبور به مراجعه فیزیکی نزد پزشک باشد. با داشتن ویزیت آنلاین پزشک تنها در صورت نیاز به ویزیت حضوری، پزشک  از شما می خواهد که برای معاینه به مطب مراجعه کنید. در غیر این صورت به صورت تلفنی مشکل شما را حل کرده و مراحل درمان را برای شما انجام می دهد.  این جراحی تحت بی حسی موضعی انجام می شود، بنابراین باید در محیط استریل و با همراهی متخصص بیهوشی انجام گیرد.

اگر به اطلاعات بیشتری در زمینه جراحی زیبایی سینه و یا دیگر جراحی‌های زیبایی و نحوه مشاوره آنلاین با پزشک متخصص جراحی زیبایی دارید پیشنهاد ما بهش ما عزیزان مطالعه مقاله مشاوره با پزشکان جراح پلاستیک است.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.