لیست پزشکان متخصص کاشت مو در ایران

لیست پزشکان متخصص کاشت مو در ایران

فهرست مطالب

یکی از رایج ترین مشکلاتی که گریبان گیر افراد شده است به ریزش مو ارتباط دارد. شاید با خواندن این مطلب از مجله سلامتی ازپزشک خیال کنید که ما در رابطه با ریزش مو که مختص مردان است صحبت خواهیم کرد اما باید بدانید که این مشکل ممکن است هر از گاهی زنان را هم درگیر کرده و با این معضل مواجه سازد. در ابتدای متن باید بگوییم که از دست دادن ۵۰ تا ۱۰۰ تار  مو در روز کاملا طبیعی است و اگر بالاتر از این تعداد ریزش مو داشته باشید نیازمند آن هستید که به اپلیکیشن ازپزشک ، لیست پزشکان متخصص مراجعه کنید و از یی از پزشکان متخصص، مشاوره آنلاین بگیرید. ریزش مو با روش های مختلف درمانی مانند لیزر و PRP کاهش یافته و بهبود پیدا می کند. اما جراحی پیوند مو به عنوان یک راه حل دائمی محسوب می شود و به همین دلیل قبل از این روش افراد نیاز دارند که از پزشکان متخصص ، مشاوره کاشت مو دریافت کنند . در واقع کاشت مو یک راه حل طبیعی و دائمی برای رفع طاسی‌ افراد  است . باید بدانید که در جراحی کاشت مو، فولیکول ها از ناحیه پشت سر فرد که از نظر ژنتیکی در برابر ریزش مو مقاوم هستند، برداشت شده و به نقاط بدون مو پیوند زده می شوند. در ادامه در رابطه با لیست پزشکان متخصص کاشت مو در ایران خواهیم کرد. همراه ما باشید .

پیشنهاد ویژه: مطالعه مقاله ریزش مو

 

لیست پزشکان متخصص کاشت مو

لیست پزشکان متخصص
کاشت مو

 

پزشکان متخصص کاشت مو در ایران

پیش از کاشت مو ، افراد نیاز دارند تا یک مشاوره کاشت مو با پزشکان متخصص داشته باشند تا پزشک در این مشاوره بتواند وضعیت مراجعه کننده و آخرین شرایط موهای او را مشخص کند. همچنین افراد نیاز دارند با مشاوره کاشت مو با انواع روش های کاشت مو هم آشنا شوند تا بتوانند انتخاب درستی داشته باشند. از آنجا که ممکن است وقت یا شرایط مشاوره حضوری نداشته باشید و صدها کیلومتر از پزشک معالج خود فاصله داشته باشید، می توانید با نصب اپلیکیشن ازپزشک از مشاوره آنلاین که ارائه می دهد بهره مند شوید و مشاوره کاشت مو با در دست داشتن لیست پزشکان متخصص کاشت مو در ایران داشته باشید. مشاوره آنلاین و مشاوره کاشت مو قبل از عمل بسیار مهم است چون شما باید بدانید که چگونه از عکس های مناسب استفاده کنید تا احتمال سوء تشخیص توسط پزشک کاهش یابد. سامانه آنلاین ازپزشک با داشتن لیست پزشکان متخصص و بهترین پزشکان و متخصصان در هر زمینه پزشکی و ایجاد حس اعتماد به بیماران، کار را برای تمامی کاربران راحت کرده است. شما با استفاده از خدمات ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای ، با مراجعه به لیست پزشکان متخصص، اولین نوبت خالی پزشک را ثبت کنید و در زمان درست و در آرامش خانه مشاوره کاشت مو داشته باشید. همچنین می‌توانید میانگین زمان انتظار را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، قطعا کمتر از زمان انتظار در مطب، ترافیک شهری و آلودگی است و بدون کوچکترین اتلاف وقتی در خانه ویزیت می شوید. با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر به مراجعه حضوری نخواهید داشت. می توانید در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی،   ویزیت پزشک آنلاین را ثبت کنید و از پزشک متخصص  ، مشاوره کاشت مو را دریافت کنید. در ادامه قبل از داشتن لیست پزشکان متخصص کاشت مو در ایران بهتر است با انواع روش کاشت مو نیز آشنا شوید.

پیشنهاد مقاله: ویزیت تصویری دکتر پوست و مو

 

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک این است که بیمار امکان دریافت مشاوره و مشاوره پزشکی آنلاین را داشته، و با استفاده از این خدمات می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

 

انواع روش های کاشت مو

  1. کاشت مو FUT : این روش از روش های قدیمی و اولیه کاشت مو شناخته می شود. در این روش کاشت مو ابتدا فرد را با استفاده از مقدار زیادی دارو بیهوش می کردند و سپس بخش هایی از پوست پشت سر که موی مناسبی داشت را می بریدند و در نواحی جلوی سر که دچار ریزش مو و یا طاسی شده بود، پیوند می زدند. از عوارض این روش کاشت مو که از انواع روش های کاشت مو محسوب می شود می توان به بیهوشی، درد های پس از عمل و به جا ماندن خط بخیه کاشت مو (اسکار مو) اشاره کرد .
  2. کاشت مو FIT : پزشکان متخصص با توجه به علم کاشت مو ، این روش را عرضه کردند که به نسبت روش قبلی بهتر به حساب می آید. اما این روش هم معایب خاص خود را داشت مانند دوران نقاهت، نیاز به استراحت بعد از عمل، خونریزی، نیاز به جلسات مکرر، تورم در برخی نواحی سر و…
    وجود چنین نقص و عوارضی هم باعث شد تا این روش هم از رونق بیفتد از سوی پزشک معالج به افراد توصیه نشود . در این روش کاشت مو، تارهای مو از بخش هایی از نواحی مختلف پشت سر جهت پیوند زدن به نواحی دچار ریزش، کنده و در آنجا پیوند زده می شد.
  3. کاشت مو BHT : که این روش هم مشابه روش های دیگر بود با این تفاوت که در این نوع از انواع روش های کاشت مو ، از نواحی دیگر بدن موها کنده و به نواحی از سر که دچار طاسی یا ریزش مو شده بود، پیوند زده می شد .
  4. کاشت مو SUT : در حال حاضر بهترین نوع کاشت موی سر همین روش است و برای بسیاری از مراجعه کنندگان و افرادی که دچار مشکل ریزش موهای سر شده اند، بکار گرفته می شود. کاشت مو SUT کمترین عوارض را دارد  و عمل جراحی آن بسیار ساده و بدون درد سر صورت می گیرد. نتایج عمل برای افرادی که از این روش برای کاشت مو استفاده کرده اند بسیار ماندگار و عالی بوده و به همین دلیل امروزه در بهترین کیلینک های کاشت مو در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف روش های قبلی که عمل ها به صورت دستی انجام می شد، در این روش از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود. در این روش تا  ۱۴۰۰۰ تار موی  واقعی را می توان کاشت کرد . این روش کاملا  بدون جراحی دستی، بدون درد، بدون خونریزی و بدون نیاز به دوران نقاهت است.  از مزایای این روش انجام کاشت مو می توان استفاده از دستگاه اتوماتیک را عنوان کرد که کار را برای پزشک معالج و مراجعه کننده راحت و آسان می سازد.

 

لیست پزشکان متخصص

لیست پزشکان متخصص

 

لیست پزشکان متخصص

برای داشتن لیست پزشکان متخصص کاشت مو در ایران  ،همین الان اپلیکیشن ازپزشک بیمار را نصب کنید و یک ویزیت و یا مشاوره با پزشکان متخصص آنلاین داشته باشید. شما با داشتن ویزیت آنلاین و مشاوره آنلاین دیگر نیازی نیست در شلوغی و ترافیک و همچنین آلودگی شهرهای بزرگ، به دنبال نوبت دهی پزشک متخصص باشید و ساعت ها در ترافیک شهر بمانید. با ابداع این سبک از خدمات پزشکی، دیگر بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای مراجعه به مطب پزشک، بدون این که مجبور باشید ساعت های متوالی در ترافیک و مطب به انتظار دریافت نوبت و یا نوبت ویزیت شدن بنشینید، می توانید به راحتی مشکل خود را  با در دست داشتن لیست پزشکان متخصص کاشت مو در ایران ، به صورت آنلاین با پزشکان متخصص در میان بگذارید و مشاوره  کاشت مو آنلاین بگیرید. سامانه آنلاین ازپزشک با ایجاد چنین بستری سعی بر این دارد که ارتباط تصویری، تلفنی و حتی به صورت چت را برای بیمار با پزشکان آسان کند تا تنها در صورت نیاز فردی برای ویزیت حضوری مجبور به مراجعه فیزیکی نزد پزشک باشد. با داشتن ویزیت آنلاین پزشک تنها در صورت نیاز به ویزیت حضوری، پزشک  از شما می خواهد که برای معاینه به مطب مراجعه کنید. در غیر این صورت به صورت تلفنی مشکل شما را حل کرده و مراحل درمان را برای شما انجام می دهد.

مطالعه مقاله دریافت مشاوره آنلاین رایگان از بهترین پزشکان پوست و مو پیشنهاد می شود.

 

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس Turnstile CloudFlare مورد نیاز است که مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی CloudFlare و شرایط استفاده است.

برای دیدن نوشته هایی که به دنبال آن هستید تایپ کنید