غیر پزشکی, مد و زیبایی

جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر و مزایا و معایب آن:

جراحی زیبایی بیشترین آمار جراحی ها را در دنیا به خودش اختصاص داده و افراد زیادیی را برای تغییر به سمت خود کشانده است.  جراحی زیبایی برای اهداف زیبایی شناختی صورت می گیرد و جراحی بینی با لیزر هم می تواند در همین دسته قرار داشته باشد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برخی زمان ها حوصله مراجعه به کلینیک های زیبایی به دلیل ازدحام جمعیت را نداشته باشید یا اینکه تمایل داشته باشید در خانه بمانید و برای مشاوره با پزشکان جراح ، سوالات خود را در رابطه با این جراحی به صورت آنلاین بپرسید.

همچنین ممکن است در شهری زندگی کنید که مشاوره با پزشکان جراح برای شما به دلیل کمبود پزشک متخصص کم باشد و مجبور باشید برای داشتن مشاوره با پزشک متخصص تا شهرهای بزرگ تر بروید و  ویزیت پزشک متخصص به سختی داشته باشید. شاید با جستجو در اینترنت هم بتوانید پزشک متخصص زیادی پیدا کنید و با هر کدام از آنها به هر طریقی ارتباط بگیرید ، اما باید بدانید که لازمه اطمینان به پزشک متخصص و مشاوره با پزشکان جراح پلاستیک، داشتن تجربه کافی، اعتماد به موسسات معتبر، توجه به گستردگی ارتباط پزشک با سایر اعضای سیستم درمانی  چون آزمایشگاه ها، تجهیزات تشخیصی و سایر متخصصان است . نگران نباشید. ما برای راحتی و آسایش شما برنامه هایی داریم .

دریافت مشاوره آنلاین درباره جراحی بینی با لیزر از سامانه از پزشک

دریافت مشاوره آنلاین درباره جراحی بینی با لیزر از سامانه از پزشک

سامانه آنلاین ازپزشک با داشتن بهترین پزشکان و متخصصان در هر زمینه پزشکی و ایجاد حس اعتماد به بیماران، کار را برای تمامی کاربران راحت کرده است. شما با استفاده از خدمات ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون داشتن کوچکترین دغدغه ای ، اولین نوبت خالی پزشک متخصص را ثبت کنید و در زمان درست و در آرامش خانه مشاوره با پزشکان جراح داشته باشید و سوالاتتان را در رابطه با جراحی بینی با لیزر بپرسید.  همچنین می‌توانید میانگین زمان انتظار را در صفحه پزشک مورد نظر خود مشاهده کنید که این مقدار، قطعا کمتر از زمان انتظار در مطب، ترافیک شهری و آلودگی است و بدون کوچکترین اتلاف وقتی در خانه ویزیت می شوید.

بی شک ممکن است شما و یا اطرافیانتان، دریافت نوبت از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را که بسیار دشوار و خسته کننده است را تجربه کرده باشید. در برخی زمان ها هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید و ساعت ها در انتظار بمانید، اما با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک دیگر به مراجعه حضوری نخواهید داشت. می توانید در آرامش خانه بدون مراجعه حضوری به مراکز درمانی،   ویزیت پزشک آنلاین را ثبت کنید و از پزشک متخصص  ، مشاوره با پزشکان جراح را دریافت کنید.

از پزشک فقط یک اپلیکیشن نیست یک سامانه هوشمند است که در زمینه ارائه خدمات پزشکی از جمله ویزیت آنلاین و… فعالیت می کند، این سامانه توانسته با ارائه خدمات صادقانه اعتماد بسیاری از بیماران و پزشکان متخصص را به خود جلب نماید اگر شما هم نیاز به مشاوره با پزشک متخصص بدون اطلاف وقت و در سریع‌ترین زمان ممکن را دارید تا به راحتی در هر زمان و مکانی که هستید از پزشک متخصص مورد نظر خود مشاوره دریافت نمائید هم اکنون سامانه از پزشک را نصب نمائید تا از خدمات فوق‌العاده ان بهره‌مند شوید.

جراحی بینی با لیزر چیست؟

معمولا افرادی که بینی نافرم و یا بزرگی دارند به سراغ جراحی بینی می روند.  بنابراین هدف این افراد را از جراحی بینی  می توان به چندین شکل مشخص تقسیم کرد:

  • جراحی بینی گوشتی
  • جراحی بینی استخوانی
  • جراحی بینی طبیعی
  • جراحی بینی فانتزی
  • جراحی انحراف بینی
  • جراحی پولیپ بینی
  • جراحی ترمیمی بینی

دلایل محوبیت جراحی بینی با لیزر

دلایل محوبیت جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر هم با این تصور که  بتواند تغییرات عمده ای در بینی ایجاد کند امکان پذیر نخواهد بود. به این دلیل که آنچه به عنوان جراحی بینی با لیزر شناخته می شود دو دلیل دارد :

  1. اول اینکه از لیزر در جراحی بینی استفاده شده و در برش غضروف از آن کمک گرفته می شود که باید بدانید که در این مورد ابتدا جراحی بینی باز صورت خواهد گرفت و سپس از ابزار لیزر استفاده خواهد شد
  2. دوم اینکه از لیزر تنها برای رفع نواقص پوستی بینی استفاده شده و تغییرات اساسی در ساختار بینی حاصل نخواهد شد.

به همین دلیل در رابطه با جراحی بینی با لیزر نمی توان ادعا کرد که  این روش جراحی به عنوان روشی منحصر وجود دارد، بلکه لیزر تنها می تواند به عنوان یک ابزار در جراحی شناخته شود و عملا تغییراتی در بینی اعمال نمی کند.

به همین دلیل اگر بینی بزرگ و یا بینی گوشتی دارید نمی توانید برای داشتن تغییرات به سراغ جراحی بینی با لیزر بروید. پس به شما پیشنهاد می کنیم که اگر قصد این جراحی را دارید در ابتدا با بهترین جراح پلاستیک جلسه مشاوره آنلاین در اپلیکیشن ازپزشک داشته باشید تا با تمام جوانب این جراحی آشنا شوید.

قطعا با داشتن مشاوره آنلاین از پزشک متخصص ازپزشک می توانید تمامی پرسش های خود  را حتی در خصوص صحت انجام جراحی بینی با لیزر بپرسید و به پاسخ های درست برسید.
برای داشتن مشاوره با پزشکان جراح پلاستیک و ویزیت آنلاین با پزشک متخصص همین الان اپلیکیشن ازپزشک بیمار را نصب کنید و یک ویزیت و یا مشاوره با پزشک متخصص آنلاین داشته باشید.

اگر نیاز به اطللاعات بیشتری در زمینه جراحی زیبایی بینی و نحوه دریافت مشاوره آنلاین در این باره دارید پیشنها ما به شما مطالعه مقاله مشاوره جراحی بینی به شما عزیزان است تا اطلاعات کاملی را در این‌باره به دست آورید.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.