غیر پزشکی, اخبار سلامت

ویزیت پزشک غدد

ویزیت پزشک غدد

ویزیت پزشک غدد

اطلاعاتی که لازم است درباره ویزیت پزشک غدد بدانید را در این مقاله در اختیارتان قرار خواهیم داد،اگر آزمایش داده اید و متوجه شده اید به بیماری های مربوط به غدد مبتلا شده اید! اگر به هر دلایلی نمی توانید ترافیک شهری و شلوغی ها را تحمل کنید و تمایل دارید ویزیت آنلاین با پزشک متخصص داشته باشید! پیشنهاد می کنیم از خدمات ویزیت پزشک آنلاین ازپزشک که بهترین پزشکان متخصص را دارد بهره ببرید و به صورت آنلاین ویزیت شوید.

بدن انسان به مراقبت های زیادی نیاز دارد و به همین دلیل چه زنان و چه مردان باید هر چند ماه یکبار از مشاوره پزشکی بهره ببرند و مراقب سلامتی خود باشند. ویزیت آنلاین و یا مشاوره پزشکی به صورت آنلاین نوعی از ارائه خدمات پزشکی سامانه ازپزشک است که امکان داشتن مشاوره پزشکان و ویزیت برای بیماران را از طریق شبکه اینترنتی فراهم می آورد.

با استفاده از خدمات ازپزشک ، دیگر نیازی نیست به دنبال یک پزشک متخصص بگردید و با چند ساعت از دست دادن زمان ویزیت شوید. با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت و تنها با دسترسی به اینترنت ، ویزیت پزشک غدد داشته باشید و به بهبودی برسید.

ویزیت آنلاین به عنوان یک ابزار کاربردی و فوق العاده کمکی جهت مشاورانی که نیاز به معاینه فیزیکی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد.
چرا که در این نوع ویزیت نیازی به دادن آزمایش، تصویر رادیولوژیک و یا هر مدرک پزشکی ندارید و تنها به مکالمه تصویری و یا حتی صوتی و بازگو کردن علائمی که دارید می توانید ویزیت شوید و ازپزشک نسخه دریافت کنید. در ضمن در زمان نیاز به آزمایش و یا تصاویر هم می توانید تمام پرونده های پزشکی در زمان ویزیت پزشک در قسمت آپلود مدارک بارگزاری کنید و پزشک را مطلع سازید. اما در چه زمانی به ویزیت پزشک غدد نیاز دارید؟ یا اینکه چه بیماری هایی به غدد مرتبط است ؟ بخوانید

ویزیت پزشک غدد بیماری های سیستم غدد درون ریز

ویزیت پزشک غدد بیماری های سیستم غدد درون ریز

1. پر کاری تیروئید
2. کم کاری تیروئید
3. سندرم کوشینگ
4. تیروئیدیت
5. تیروئیدیت هاشیموتو
6. بیماری آدیسون
7. پوکی استخوان
8. سندرم تخمدان پلی کیستیک
9. دیابت

از پزشک یک اپلیکیشن عملگرا می‌باشد که سال‌ها است در حوزه ارائه خدمات پزشکی فعالیت دارد و به لطف خدمت صادقانه در این سال‌ها توانسته اعتماد بسیاری از پزشکان متخصص را به خود جلب کرده و این افتخار را داشته باشد تا از خدمات بهترین پزشکان متخصص بهره‌مند شود کاربران عزیز می‌توانند تنها با نصب ساده  اپلیکیشن از پزشک از خدمات فوق‌العاده این سامانه نظیر مشاوره و ویزیت پزشک به صورت آنلاین بهره‌مند شوند.

درباره  ویزیت پزشک غدد بیشتر بدانید

 

ازپزشک با داشتن کارآمدترین دکترهای آنلاین غدد ، آماده کمک به بیمارانی است که تمایل دارند ویزیت آنلاین داشته باشند و از خدمات مشاوره پزشکی آنلاین در منزل بهره ببرند. شما با نصب اپلیکیشن بیمار ازپزشک می توانید از پزشکان متخصص آنلاین غدد و متابولیسم مشاوره آنلاین بگیرید و مراحل درمان را در آرامش خانه سپری کنید. شما با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن می توانید بهترین پزشکان آنلاین غدد و متابولیسم را جستجو کرده و با کلیک بر روی کلید ویزیت شو ، مشاوره آنلاین دریافت کنید.
ازپزشک با ایجاد چنین بستری آماده است تا از بیمارانی که تمایل دارند به صورت تلفنی ، تصویری و یا ارسال پیام در خانه ویزیت شوند میزبانی کند . شما در هر زمان و هر مکان می توانید با استفاده از اپلیکیشن ازپزشک و یا وب سایت ، از ویزیت پزشک غدد مشاوره بگیرید و با استفاده از بخش جستجو و فیلترهای موجود در اپلیکیشن ، بهترین پزشک متخصص را جستجو کنید و مراحل مشاوره آنلاین و یا ویزیت با پزشک متخصص را انجام دهید. همچنین با استفاده از برنامه کاری پزشکان آنلاین می توانید در زمان های تعیین شده وقت بگیرید و ویزیت شوید. ازپزشک با ایجاد صفحاتی چون مشاهده نظرات دیگر بیماران با پزشک منتخب، این امکان را به شما می دهد که ویزیت پزشک متخصص آنلاین را با شناسایی بهترین دکتر انجام دهید و نوبت دریافت کنید.

 ویزیت آنلاین با پزشک غدد

 ویزیت آنلاین با پزشک غدد

ویزیت پزشک غدد با اپلیکیشن ازپزشک
در بدن انسان، غدد به دو دسته غدد درون ریز و برون ریز تقسیم می شوند. غدد درون ریز یا غدد داخلی، غددی هستند که ترشحات آنها مستقیما با هدف تنظیم کارکرد بدن به جریان خون ریخته می شود و این غده ها مجاری ترشحی ندارند. غددی که ترشحات خود را به درون مجاری ترشحی می ریزند و از این طریق بیرون می برند، غدد برون ریز یا خارجی نامیده می شود.
غدد برون ریز شامل غدد پستان، غدد اشکی ، غدد بینی ، غدد بزاقی، غددی مری موکوس، غدد نای، غدد عرقی و پانکراس است.
غدد درون ریز و داخلی نیز عبارتند از :
• هیپوتالاموس
• هیپوفیز
• تیروئید
• پاراتیروئید
• جزایر لانگرهانس غده پانکراس
• غدد فوق کلیوی یا آدرنال
• غدد تناسلی
• تیموس
• غده صنوبری یا پینه آل
• غدد کودکان

آیا مشکلات غددی باهم متفات هستند؟

آیا مشکلات غددی باهم متفات هستند؟

باید بدانید که تمام مشکلاتی که متخصص غدد درون ریز در افراد بالغ درمان می‌ کند، تفاوت های زیادی با مشکلات غدد و هورمونی در کودکان دارند. کودکان در حال رشد و نمو هستند و مشکلات هورمونی یا غدد در آن ها نیازمند توجه ویژه یک متخصص غدد اطفال خواهد بود.

مشکلات هورمونی اغلب در تمامی سنین برای هر کسی ممکن است اتفاق بیفتد.
ویزیت پزشک غدد با متخصصان ازپزشک کمک می کند تا بیمار بتواند در تمام مراحل کودکی و نوجوانی با اختلالات هورمونی مقابله کند. شما با استفاده از خدمات آنلاین ازپزشک می توانید در کمترین زمان و بدون دغدغه، اولین نوبت خالی پزشک مورد نظر خود را ثبت نمایید و در زمان مقرر به صورت آنلاین ویزیت شوید .

قطعا شما هم تجربه دریافت نوبت از بیمارستان ‌ها و مراکز درمانی را داشته اید و به همین دلیل می دانید که گذراندن این مراحل چقدر دشوار و وقت‌گیر است. در برخی حالات هم برای دریافت نوبت از مراکز درمانی لازم است تا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید . پس با خیال راحت از خدمات آنلاین ازپزشک بهره ببرید و به راحتی مشاوره آنلاین پزشکی با ویزیت پزشک غدد داشته باشید.

یکی از عوارضی که با مشکل غدد همراه می‌باشد پرکاری تیروئید است اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در این رابطه دارید پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله پرکاری تیروئید به شما عزیزان است.

یکی از جذابیت‌های اپلیکیشن از پزشک امکان ویزیت آنلاین بیمار توسط پزشک متخصص است، چراکه با استفاده از این خدمات بیماران می‌توانند بدون اتلاف وقت، با صرف هزینه کم‌تر، و بدون نیاز به تحمل شلوغی مطب به صورت کاملا آنلاین ازپزشک مورد نظر خود به راحتی مشاوره دریافت نمائید و یا ویزیت شوید. برای استفاده از این خدمات ارزشمند کافی است اپ ازپزشک را نصب کرده تا از تمامی خدمات مخصوص بیماران بهره‌مند شوید.

منابع علمی این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.